خانه و آشپزخانهابزار غیربرقی

بهترین منقل های ذغالی مسافرتی

معرفی بهترین منقل های ذغالی مسافرتی

منقا ذغال سفری - بهترین منقل های ذغالی مسافرتی

یکی از پرکاربردترین لوازمی که برای کمپینگ طبیعت گردی و تا سفرهای روزانه مورد استفاده قرار می گیرد منقل است به همین دلیل ما قصد داریم در این مقاله بهترین منقل ذغال و چوب برای کباب پزی و طبخ غذا در سفر و طبیعت را به شما معرفی کنیم، شایان ذکر است بدانید که منقل های معرفی شده در این محتوا از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و عقلب فضای کمی را اشغال می کنند زیرا تمام افرادی که به طبیعت گردی و سفرهای یک روزه می روند باید لوازم کم حجم همراه خود داشته باشند چون در اختیار داشتن لوازم با ابعاد بزرگ می‌تواند فرد را با تلاش های مختلفی مواجه کند، در نتیجه خرید یک منقل در ابعاد کوچک می تواند یک انتخاب درست و یک خرید هوشمندانه تلقی شود.

این نکته را در نظر داشته باشید که اگر یک منقل به همراه نداشته باشید درست کردن غذا، چای و بسیاری از موارد دیگر برای شما سخت خواهد شد. نتیجه پیشنهاد می کنیم برای این که با بهترین منقل ذغال و چوب برای کباب پزی و طبخ غذا در سفر و طبیعت آشنا شوید با ما تا پایان این محتوا در گام اول خرید همراه باشید.

یک منقل خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

بهترین منقل سفری - بهترین منقل های ذغالی مسافرتی

این سوال یکی از متداول ترین سوالاتی است که توسط بسیاری از افراد در هنگام خرید منقل مطرح می شود، اگر به دنبال بهترین منقل ذغال و چوب برای کباب پزی و طبخ غذا در سفر و طبیعت هستید باید اطلاعات کافی نسبت به ویژگی های منقل خوب در اختیار داشته باشید، در گام اول بهتر است ذکر کنیم که یک منقل خوب باید دارای بدنه مقاوم در برابر حرارت مداوم آتش باشد از سوی دیگر نباید ابعاد آن بیش از حد کوچک باشد در ثانی باید بتواند وزن قابل توجهی را تحمل کند.

توجه داشته باشید که اگر حجم ‌مخزن یک منقل کوچک باشد مطمئناً در حین درست کردن غذا، کباب زدن یا درست کردن چای با مشکل مواجه خواهید شد. در هنگام خرید بهترین منقل ذغال و چوب برای کباب پزی و طبخ غذا در سفر و طبیعت باید به حجم و وزن آن توجه کنید زیرا شما قصد دارید در طبیعت گردی از آن استفاده نمایید و باید حجم و وزن آن پایین باشد تا شما بتوانید آن را به راحتی با خود حمل می کنید، در پایان باید به این نکته اشاره کنیم که برپا کردن منقل باید راحت باشد که در ادامه این مقاله نمونه هایی به شما معرفی خواهد شد که به راحت ترین شکل ممکن می توانید منقل و آتش را برپا کنید.

منقل تاشو سفری سرماگرم مدل Folding

تاشو سفری سرماگرم طرح 1 - بهترین منقل های ذغالی مسافرتی

اولین منقلی که قصد داریم به شما معرفی کنیم دارای ظاهری سنتی است و در حال حاضر یکی از بهترین منقل های موجود در بازار محسوب می شود، ابعاد این مقصد مناسب می باشد و دارای کاور جداگانه است از سوی دیگر یکی از مسائل بسیار مهم که در انتخاب منقل تاثیر مستقیم می‌گذارد حجم و وزن می باشد که این محصول دارای ابعاد و وزن بسیار مناسبی است و شما می توانید به راحتی ترین شکل ممکن آن را با خود حمل کنید.

اگر بخواهیم اطلاعات در مورد نقاط ضعف این منقل در اختیار شما قرار دهیم باید در ابتدا به ضعیف بودن بدنه اشاره کنیم زیرا بدنه این منقل نمی‌تواند حرارت را بیشتر از یک ساعت تحمل کند و اگر شما بیشتر از یک ساعت از این منطقه استفاده کنید مطمئناً بدنه آن دفرمه خواهد شد، همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید این منقل دارای پایه نیست و هواکش مناسبی برای زغال ندارد در نتیجه مطمئناً در حین استفاده شما را با چالش مواجه می کند در انتها بهتر است به این نکته اشاره کنیم که منقل تاشو سفری سرماگرم مدل Folding دارای عرض کمی است و تنها برای سیخ های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد.

6a932dc8cf1fc2ad53e4e5af8dc59523 300x300 - بهترین منقل های ذغالی مسافرتی

منقل تاشو سفری سرماگرم مدل Folding

110,000 تومان
راهنمای خرید انواع پادری شیک و با کیفیت+(با قیمت روز)
بيشتر ببينيد

مشخصات

 • ابعاد
  9 × 26 × 41 سانتی‌متر
 • وزن
  1000 گرم
 • سایر توضیحات
  - دارای ساختار تاشو - داری یک کیف برای حمل و نگه‌داری - دارای دو دسته در طرفین برای جابه‌جایی راحت‌تر - جنس آهن روکش‌دار - ابعاد بسته‌بندی 19 × 70 سانتی‌متر
خرید محصول

منقل سفری مدل ماهان

سفری مدل ماهان - بهترین منقل های ذغالی مسافرتی

درست کردن آتش بر روی زمین یکی از راحت ترین کارهایی است که تمام افراد انجام می‌دهند اما مطمئنا کباب زدن بر روی آن کار بسیار سختی است، به همین دلیل ما قصد داریم در این قسمت از محتوا یکی از بهترین منقل های تاشو را به شما معرفی کنیم، منقل سفری مدل ماهان را به راحتی می توانید با خود حمل کنید و در هر مکان که دوست دارید آتش برپا نمایید، این نکته را در نظر داشته باشید که حمل و نقل این محصول بسیار آسان بوده و به همین دلیل جزو بهترین منقل ذغال و چوب برای کباب پزی و طبخ غذا در سفر و طبیعت محسوب می‌شود.

این منقل دارای سه مزایای بسیار چشمگیر می‌باشد در گام اول بهتر است به این مسئله اشاره کنیم که لین منقل قابلیت تاشو دارد و به همین دلیل فضای زیادی را اشغال نمی کند، از سوی دیگر شما به راحتی می توانید سیخ های کباب را در چهار طرف  منقل بچینید، در انتها هم بهتر است به این نکته اشاره کنیم که این منقل در مقابل آتش مستقیم بسیار مقاوم می باشد در نتیجه به هیچ وجه تغیر فرم نمیدهد مسائل بسیار مهم که باید اطلاعات دقیق نسبت به داشته باشید طول، عرض و ارتفاع این منقل است که طول آن ۶۰، عرض آن ۳۴ و ارتفاع ۱۲ سانتی متر باشد، ارتفاع کم این منقل یکی از بزرگترین معایب آن محسوب می‌شود اما در انتها بهتر است به یک عیب دیگر هم اشاره کنیم و آن هم وزن زیادی منقل می باشد که امکان دارد برخی از افراد را در هنگام حمل و نقل با چالش مواجه کند.

666f3c1815e70e95036b261b997af722 300x300 - بهترین منقل های ذغالی مسافرتی

منقل سفری مدل ماهان

 • جنس: فلز
خرید محصول

منقل سفری مدل ZAKER-24

سفری مدل ZAKER 24 - بهترین منقل های ذغالی مسافرتی

منقلی که قصد داریم به شما معرفی کنیم دارای ویژگی های منحصر به فردی است برای مثال بهتر است بدانید که وزن آن کم است از ابعاد کوچک برخوردار می باشد دوام بسیار بالایی دارد، در عین داشتن تمام این مزایا دارای قیمت بسیار مناسبی است، این نکته را در نظر داشته باشید که این محصول در حال حاضر یکی از پرفروش ترین محصول ها محسوب می شود زیرا شما به راحتی می توانید آن را با خود حمل کرده و در هر فضایی آتش را به پا کنید در ادامه بهتر است متذکر شویم که به راحت ترین شکل ممکن می توان ۱۰ سیخ بر روی این منقل قرار داد که این مسئله در تصویر زیر قابل مشاهده است.

درست کردن کباب با این منقل بسیار لذت بخش می باشد چون به راحتی می توان ارتفاع منقل را نسبت به سطح زمین تنظیم کرد در نتیجه با هر میزان ذغال یا چوب می توانید به درست کردن کباب بپردازید، مطمئناً این منقل هم مانند تمام نقل ها دارای نقاط عیبی است که ما قصد داریم در ادامه به این نقاط هم اشاره کنیم برای مثال همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید این منقل تنها بر روی زمین خاکی قابل استفاده است در ثانی منقل سفری مدل ZAKER-24 امکان تحمل وزن زیاد را ندارد زیرا دستک های آن نازک است در انتها بهتر است بدانید که به دلیل مزایایی که در این بخش از محتوا مطالعه کردید این منقل در لیست بهترین منقل ذغال و چوب برای کباب پزی و طبخ غذا در سفر و طبیعت قرار گرفته است.

d1f24f293621f61944fa5ac04ee1d9f8 - بهترین منقل های ذغالی مسافرتی

منقل سفری مدل ZAKER-24

مشخصات

 • ابعاد
  2*4*20 سانتی‌متر
 • وزن
  370 گرم
 • سایر توضیحات
  اشکال فضای کمتر ،سبک و قابل حمل راحت تنظیم ارتفاع سطح کباب از سطح ذغال عمر زیاد منقل مناسب برای 10 عدد سیخ جنس با کیفیت و مقاوم در برابر خم شدن و شکستن ضدزنگ دارای بسته بندی مناسب و کوچک قابلیت تنظیم عرض و ارتفاع منقل از سطح حرارت دارای 4 پایه نوک تیز برای قرار گرفتن روی زمین دارای 2 میله نگهدارنده سیخ به طول 65 سانت
خرید محصول

منقل سفری کد 111

سفری کد 111 1024x642 - بهترین منقل های ذغالی مسافرتی

منقل مسافرتی تاشو مدلی بسیار جمع و جور و کاربردی ساخت ایران می باشد که با وجود ابعاد کوچک به صورت ویژه طراحی شده است. این کباب پز برای مسافرت، پیک نیک و کمپینگ عالی است زیرا فضای بسیار کمی را اشغال می کند و حتی در کیف شما جای می گیرد. منقل از قطعاتی تشکیل شده است که کاملا از یکدیگر جدا شده اند و در حین استفاده به راحتی قابل نصب می باشند. فریم اصلی که محل تاشو روی آن نصب شده از مواد گالوانیزه و میله ها از استیل ضد زنگ ساخته شده است. برای نصب ابتدا قاب های اصلی را با میله های سر پیچ به یکدیگر محکم کنید و سپس میله های فولادی را وارد کنید. کافی است این گریل را روی آتش، زغال یا هر آتشی قرار دهید و غذا، گوشت و سبزیجات مورد نظر را تفت دهید و از خوردن آن لذت ببرید. ابعاد کیف فقط 42*5 سانتی متر است و هنگام نصب گریل دارای ابعاد 10 * 28.5 * 39.5 سانتی متر می باشد.

9b0b13a98fedeccaf95526e0cf3e0ce7 300x300 - بهترین منقل های ذغالی مسافرتی

منقل سفری کد 111

150,000 135,000 تومان
معرفی بهترین زودپزهای برقی سال 2023(اپدیت جدید)
بيشتر ببينيد
 • جنس: فلز
خرید محصول

منقل سفری مدل ۰۰۱

سفری مدل ۰۰۱ - بهترین منقل های ذغالی مسافرتی

آخرین منقلی که تصمیم داریم آن را به شما معرفی کنیم منقل سفری مدل ۰۱۱ است که دارای ظاهر فوق العاده زیبا می باشد و این روزها جزو پرطرفدارترین منقل های مسافرتی محسوب می شود، لازم به ذکر است بدانید که این منقبت برای پیک نیک بسیار مناسب است و دارای ابعاد و اندازه مناسبی می باشد، ابعاد منقل یکی از مهمترین نکات در هنگام خرید محسوب می شود که طول این منقل 43 سانتی متر است و شما می توانید به راحتی برای ۴ الی ۶ نفر کباب درست کنید.

این مسئله مهم را در نظر داشته باشید که طراحی منحصر به فرد این محصول باعث شده در حال حاضر جزو لیست مقاله بهترین منقل ذغال و چوب برای کباب پزی و طبخ غذا در سفر و طبیعت قرار بگیرد، این منقل دارای ارتفاع زیادی می باشد و از بدنه مقاومی برخوردار است به همین دلیل بهترین گزینه برای استفاده طولانی مدت محسوب می شود چون در مقابل حرارت مستقیم آتش تغییر فرم نمی دهد، اگر حمل و نقل برای شما اهمیت زیادی دارد باید بدانید که حمل و نقل این منقل هم شما را با چالش مواجه نمی‌کنند، البته باید به این نکته اشاره کنیم که قیمت این محصول نسبت به بقیه منقل هایی که در این مطلب به شما معرفی شده است بیشتر می باشد و وزن آن هم کمی سنگین‌تر است که مشاهده تصویر زیر به طور کاملا متوجه این مسئله خواهید شد.

4caee3fb6599e0c1eedc61753c2f127a 300x300 - بهترین منقل های ذغالی مسافرتی

منقل سفری مدل SO01

 • جنس: فلز
خرید محصول

نتیجه گیری

اگر به دنبال بهترین منقل ذغال و چوب برای کباب پزی و طبخ غذا در سفر و طبیعت هستید بهتر است به نمونه های موجد در این مقاله توجه کنید زیرا در این محتوا چهار نمونه از بهترین مدل ها را به شما معرفی کرده ایم که دارای قابلیت های بسیار زیادی می باشند و اصلاً هیچ شباهتی به منقل های معمولی ندارند در نتیجه پیشنهاد می کنیم که مطالب مربوط به هر محصول را با دقت بالا مطالعه کنید و با دید باز و آگاهی کامل نسبت به خرید یکی از این منقل ها اقدام نمایید.

 

Recent search terms:

 • https://gamavalkharid ir/the-best-travel-charcoal-grills/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا