آرایشی بهداشتیلوازم شخصی برقی

راهنمای خرید سشوار فیلیپس 2023+(معرفی پرفروش ترین ها)

راهنمای انتخاب نوع و برند مناسب سشوار

انتخاب نوع و برند مناسب سشوار مخصوصا سشوار فیلیپس در سلامت مو نقش بسیاری دارد. زیرا هر برند و مدلی در بازار، امکانات متفاوتی را در طراحی فیزیکی یا قطعات به کار رفته در سشوار به کار می گیرد که دلیل تمایز برندها از یکدیگر است. برند فیلیپس، برندی هلندی است که انواع مختلف سشوار، مناسب برای مصارف خانگی و حرفه ای را تولید می کند.

در راهنمای خرید سشوار فیلیپس به ویژگی ها و تجهیزات انواع مدل های سشوار فیلیپس اشاره کرده تا بتوانید نوع و مدل سشوار مناسب با کاربری خود را به راحتی انتخاب و خرید نمایید. سشوار فیلیپس به فناوری تولید یون، تولید باد سرد و المنت جنس سرامیک مجهز است و این ویژگی ها برند فیلیپس را در میان کاربران محبوب و مشهور کرده است.

philips hair dryer 8232 300x200 1 - راهنمای خرید سشوار فیلیپس 2023+(معرفی پرفروش ترین ها)

خرید پرفروش ترین سشوارهای فیلیپس از دیجی کالا

 

عوامل مؤثر بر کیفیت سشوار

در خرید سشوار فیلیپس باید عواملی مانند موتور و میزان وات مصرفی آن، کیفیت، وزن و جنس سشوار و لوازم و قطعات جانبی آن را درنظر گرفت.

نوع موتور

اگر هدف از خرید سشوار، مصرف خانگی است موتور DC و اگر برای کار حرفه ای در آرایشگاه است سشوارهایی با موتور AC مناسب است. پس در هنگام خرید مدل سشوار فیلیپس، نوع موتور را بر حسب نیاز خود مورد توجه قرار دهید.

philips hair dryer BHC01500 244x300 1 - راهنمای خرید سشوار فیلیپس 2023+(معرفی پرفروش ترین ها)

میزان وات مصرفی موتور

پیشنهاد راهنمای خرید سشوار فیلیپس به شما کاربران گرامی این است که برای مصارف خانگی موتور با قدرت 1800 تا 2000 وات کفایت می کند درحالی که برای مصارف حرفه ای مانند سالن های آرایشگاه، موتورهایی با میزان وات مصرفی 2000 وات به بالا می تواند کارایی بهتری داشته باشد.

دکمه تنظیم حرارت

هنگام خرید سشوار فیلیپس توجه داشته باشید که دکمه ها ی تنظیم کننده ی حرارت و دما مجزا باشد زیرا در این صورت سشوار فیلیپس عملکرد بهتری خواهد داشت. به این صورت که شما کاربر محترم می توانید درجه حرارت و سرعت پرتاب باد را بسته به نوع موهای خود تنظیم کرده و از موهای خود محافظت کنید.

جنس المنت

امروزه المنت جنس سرامیکی را می توان در سشوار فیلیپس با طراحی جدید مشاهده کرد. سشوار فیلیپس سرامیکی کمتر داغ می شود و باعث افزایش طول عمر دستگاه و عملکرد بهتر بر روی مو می گردد.

philips hair dryer HP4867 300x173 1 - راهنمای خرید سشوار فیلیپس 2023+(معرفی پرفروش ترین ها)

وجود تجهیزات جانبی

هنگام باز کردن جعبه سشوار فیلیپس، دیدن قطعات یا تجهیزات جانبی مانند دیسپانسر یا متمرکز کننده در جعبه سشوار، کاربر را بسیار خرسند و راضی می کند. دیسپانسر یا متمرکز کننده در جلوی دهانه سشوار فیلیپس قرار می گیرد و به ترتیب در حجم و حالت دادن موها کمک شایانی می کند. از سایر تجهیزات جانبی که می تواند همراه سشوار فیلیپس باشد می توان به سری برس برای ماساژ مو، دکمه توربو وحلقه آویزکننده نام برد.

معرفی بهترین سرم پوستی در بازار | کدام مارک را بخریم؟
بيشتر ببينيد

استفاده از تکنولوژی جدید در سشوار فیلیپس

امروزه با اصطلاحات جدیدی مانند فناوری تورمالین و آیونیک، تولید باد سرد، سرعت پرتاب باد در بازار محصولات سشوار رو به رو می شویم که در راهنمای خرید سشوار فیلیپس به آن اشاره می کنیم تا شما کاربر گرامی را بیش از پیش در خرید سشوار مورد نیاز، یاری رساند.

philips hair dryer HP4867 2 300x300 1 - راهنمای خرید سشوار فیلیپس 2023+(معرفی پرفروش ترین ها)

خرید پرفروش ترین سشوارهای فیلیپس از دیجی کالا

 

تولید باد سرد

حتما با دیدن اصطلاح تولید باد سرد در سشوار تعجب می کنید که ضرورت وجود دکمه باد سرد در سشوار چه می تواند باشد. اما لازم است دانسته شود که بعد از حالت دادن مو با باد گرم سشوار، قابلیت تولید باد سرد و استفاده از آن، در تثبیت حالت موی شما نقش بسزایی دارد. بنابراین در خرید سشوار فیلیپس این نکته را حتما مد نظر قرار دهید تا سشواری با کارایی و عملکرد بهتری نصیبتان شود.

philips hair dryer HP4867 3 300x300 1 - راهنمای خرید سشوار فیلیپس 2023+(معرفی پرفروش ترین ها)

فناوری تورمالین و آیونیک

فناوری تورمالین و آیونیک هر دو در تولید یون منفی و تسریع شکستن دانه های آب بر روی موها نقش دارد و باعث می شود مو در مدت زمان کوتاه تری خشک شود و آسیب کمتری ببیند.

ویژگی آیونیک و تورمالین در سشوار فیلیپس برای موهای ضخیم و مجعد بسیار مناسب است که دیرتر خشک می شوند و امکان وزشدن مو وجود دارد. سشوارهای تورمالین و آیونیک به دلیل تسریع در خشک کردن مو آسیب کمتری به مو وارد کرده و باعث براقی مو شده و از وز شدن آن جلوگیری می کند.

philips hair dryer HP8232 300x200 1 - راهنمای خرید سشوار فیلیپس 2023+(معرفی پرفروش ترین ها)

انواع سشوار فیلیپس

سشوار فیلیپس مدل HP8230/50

سشوار فیلیپس مدل HP8230/50، از نوع موتور DC با توان مصرفی 2100 بهره برده است تا به خشک کردن سریع و حالت دهی مو بیانجامد. در این مدل سشوار فیلیپس، می توان درجه حرارت را در 6 حالت تنظیم کرد که متناسب با نوع مو و نیاز خود می توانید آن را انتخاب کنید. دارای متمرکز کننده با دهانه باریک است که به خوبی باد را در جهت دلخواه شما هدایت می کند. بعد از انجام کار با حرارت گرم سشوار فیلیپس و حالت دهی مو به طور دلخواه، می توان برای تثبیت و حفظ حالت مو از امکان تولید باد سرد استفاده کرد.

philips hair dryer hp8232 1 1 - راهنمای خرید سشوار فیلیپس 2023+(معرفی پرفروش ترین ها)

خرید پرفروش ترین سشوارهای فیلیپس از دیجی کالا

 

سشوار فیلیپس مدل HP8230/50 با سیم بلند و حلقه آویزان که دارد استفاده کردن را برای کاربر بسیار راحت می کند به‌خصوص در سالن های آرایشگاه که کار مداوم وجود دارد. از مزیت این مدل سشوار فیلیپس، وجود دکمه TP بر روی بدنه دستگاه است که حرارت باد خروجی را در حدی نگه می دارد که به دستگاه و مو آسیبی وارد نشود. فیلتر هوای این مدل سشوار، قابلیت جدا شدن در زمان آلودگی و تمیز کردن را دارد.

معرفی و بررسی بهترین اسپری های آب معدنی پوست
بيشتر ببينيد

philips hair dryer HPS910 1 - راهنمای خرید سشوار فیلیپس 2023+(معرفی پرفروش ترین ها)

سشوار فیلیپس BHD272

از مهم ترین مزیت مدل سشوار فیلیپس BHD272 ، تولید باد تا سرعت 130 کیلیومتر بر ساعت است که داشتن موتور نوع AC با توان مصرفی 2100 وات این امکان را برای دستگاه مقدور می سازد. تجهیز این مدل سشوار فیلیپس با فناوری تولید یون که سرعت خشک شدن مو را تسریع می بخشد و مانع از وز شدن مو می شود و متمرکز کننده باریک و تنظیم دما در 6 حالت مختلف، آن را جزء سشوارهای با کیفیت بالا و محبوب در بازار قرار داده است.

philips hair dryer BHD272 1 - راهنمای خرید سشوار فیلیپس 2023+(معرفی پرفروش ترین ها)

خرید پرفروش ترین سشوارهای فیلیپس از دیجی کالا

 

سشوار فیلیپس HP8103

سشوار فیلیپس HP8103، با داشتن ویژگی هایی مانند نوع موتور DC و توان 1400 وات، اندازه کوچک و سبک که آن را قابل حمل برای مسافرت می کند، قدرت و سرعت موتور پایین که به مو آسیب کمتری وارد می کند، برای مصارف خانگی بسیار مناسب است.

philips hair dryer BHD272 1 - راهنمای خرید سشوار فیلیپس 2023+(معرفی پرفروش ترین ها)

سشوار حرفه ای فیلیپس BHD176

سشوار حرفه ای فیلیپس BHD176، با موتور AC و قدرت 2200 وات، باد را با سرعت 95 کیلومتر در ساعت پرتاب می کند که در کنار قابلیت فناوری تولید یون می تواند خشک شدن و حالت دهی مو را تسریع بخشد و مانع از وز شدن مو شود و در نهایت درخشندگی مو را در پی داشته باشد. یک متمرکز کننده برای خشک کردن مو و یک دیسپانسربرای حالت دهی مو از قطعات جانبی همراه دستگاه است.

برای تثبیت حالت دهی مو می توان از تولید باد سرد نیز استفاده کرد. قابلیت تنظیم 5 حالت سرعت و دما را دارد و دکمه TP نیز بر روی آن به منظور تنظیم خودکار حرارت تعبیه شده است. همه ی این تجهیزات، رضایت خاطر کاربران را از سشوار حرفه ای فیلیپس BHD176 خصوصا در بخش حرفه ای فراهم سازد.

philips hair dryer BHD272 2 - راهنمای خرید سشوار فیلیپس 2023+(معرفی پرفروش ترین ها)

سشوار فیلیپس مدل HP8233

سشوار فیلیپس مدل HP8233، از نوع موتور DC برخوردار است و با اندازه کوچک و سرعت و قدرت کم باد پرتابی، برای مصارف خانگی مناسب است که نیازی نیست به طور مداوم روشن باشد. چون کوچک و سبک و کم صدا است می تواند در مسافرت یار و همراه کاربر خود باشد.

اما از مزیت سشوار فیلیپس مدل HP8233، استفاده از فناوری تولید یون است که می تواند با تولید یون از موهای شما حفاظت کند و درخشش آن را بیشتر کند. قابلیت تولید باد سرد را نیز دارد که حالت دهی موی شما را تثبیت می کند. از امکانات دیگر آن حلقه آویزان کننده و سری متمرکز کننده است.

philips hair dryer BHD272 3 1 - راهنمای خرید سشوار فیلیپس 2023+(معرفی پرفروش ترین ها)

 

سشوار فیلیپس مدل HP486/01

سشوار فیلیپس مدل HP486/01، علاوه بر خشک کردن مو، سری سشوار، قابلیت صاف کردن مو را نیز دارد که بعد از استفاده و مشاهده موهایی صاف و درخشان، لبخند رضایت را برلبان شما می نشاند. سری متمرکز کننده با سری شانه دار قابل تعویض است. فناوری تولید یون و باد سرد را نیز داراست. در یک کلام، تمام انتظارات کاربر را از سشوار فیلیپس، به خوبی برآورده می کند.

‫11 دیدگاه ها

 1. انواع سشوار فیلیپس رو معرفی کردید ممنون واقعا نیاز داشتم میخواستم مدل ها رو مقایسه کنم ببینم کدومش بهترین سشوار فیلیپس هست

 2. سلام من راهنمایی خرید سشوار مسافرتی میخواستم کدام مدل بهتره ؟
  من ارومیه هستم سفارش بدم چند روزه به دستم میرسه؟

 3. سلامم
  دستتون درد نکنه یک سوال داشتم
  قیمت انواع سشوار فیلیپس که زدید قیمت به روز سشوارهای فیلیپس هستش؟

 4. بهترین مدل سشوار فیلیپس سشوار فیلیپس مدل BHD۲۷۲ همینه یه مقدار گرون هست ولی برات کارررر میکنه ها من برای ارایشگاهم گرفتم

 5. بهترین سشوار خانگی فیلیپس هست بدون شک ولی توصیه میکنم اگر برای ارایشگاه میخواید مارک های دیگه که مدل های صنعتی دارن بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا