خرید عطر و ادکلن آنلاین زنانه و مردانه اصل

 

استفاده از عطر و ادکلن نشان از شخصیت هر فرد دارد. این محصولات با رایحه خوشی که دارند می‌توانند نقش موثری در جذابیت افراد داشته باشند. عطرها نشان دهنده حس افراد به یکدیگر نیز می‌باشند که اگر برای فرد به‌خصوصی استفاده شود اینطور خواهد بود. انواع مختلفی از این محصول وجود دارد که بر اساس ماندگاری بو تقسیم بندی می‌شوند.

علاوه بر این عطرها و ادکلن‌هایی که استفاده می‌کنید سه مرحله را در برمی‌گیرند که آنها را با نام نت عطر می‌شناسیم. این نت‌ها شامل موارد زیر هستند.

  • نت اولیه: این نت اولین مرحله از بوی عطر است. از آنجایی که عطر می‌تواند بر پایه میوه یا گیاهان متعدد باشد، نت اولیه معمولاً بوی تند و تیزی دارد.
  • نت میانی: نت میانی مرحله‌ای است که عطر بوی واقعی خود را از خود نشان داده و بسیار هم مطلوب خواهد بود.
  • نت پایانی: در این نت عطر دیگر در حال از دست دادن بوی خود است. بوی ضعیفی داشته و شاید هم هرکسی نتواند آن را استشمام کند.

بسته به محیطی که عطر و ادکلن را اسپری می‌کنید، ماندگاری ان می‌تواند متفاوت باشد. نقاطی همچون سینه، گردن و مچ دست بیشترین ماندگاری را خواهند داشت. اگر به دنبال خرید عطر با ماندگاری بالا هستید بهتر است که از این نقاط حساس استفاده کنید. در ادامه به معرفی انواع عطر، ادکلن و ادو پرفیوم زنانه و مردانه می‌پردازیم که می‌توانید از بین بهترین برندهای عطر آنها را خریداری کنید.

عطر و ادکلن زنانه

عطر و ادکلن مردانه

دکمه بازگشت به بالا