لوازم شخصی برقی

آشنایی با لوازم شخصی برقی زنانه و مردانه

در دنیایی که زندگی می کنیم وسایل مختلفی برای سهولت انجام انواع مختلفی از کارها به وجود آمده است. یک نمونه از این موارد لوازم شخصی برقی  هستند. بسیاری از لوازم شخصی برقی  زنانه و مردانه مشابه هستند. اما به علت تفاوت های ظاهری در زنان و مردان دسته متفاوتی برای هر گروه وجود دارد. ما در این مقاله سعی داریم گامی در آشنایی با لوازم برقی شخصی زنانه و مردانه برداریم.

4 300x251 - لوازم شخصی برقی

لوازم شخصی برقی

انواع لوازم شخصی برقی زنانه

لوازم برقی مانند اتو های مو، سشوار، فر کننده مو، بابلیس ها، موبرهای برقی، اصلاح کننده های برقی، دستگاه های ویو و دستگاه بخور و ماساژور صورت، مسواک های برقی… را ی توان در دسته لوازم شخصی برقی زنانه قرار داد. این لوازم شخصی برقی عموما کاربردهای آرایشی و بهداشتی دارند.

 

سشوارهای برقی

یکی از لوازم شخصی برقی بسیار رایج در منازل و آرایشگاه ها سشوار است. این وسیله برای خشک کردن موهای خیس و حالت دهی بکار می رود.

5 284x300 - لوازم شخصی برقی

سشوار برقی

اتوهای برقی

یکی دیگر از وسایل برقی مورد استفاده خانم ها اتو مو است. این مورد اغلب برای صاف کردن موهای فر یا مجعد کاربرد دارد. البته برخی خانم ها برای فر کردن موهای صاف نیز از این وسیله استفاده می کنند.

6 300x300 - لوازم شخصی برقی
آشنایی با لوازم شخصی برقی زنانه و مردانه

اتو موی سه کاره حجمی

فر کننده های مو

این مدل از لوازم شخصی برقی انواع مختلفی دارد. زیرا انواع فرها متفاوت هستند پس برای هر مدل فر از دستگاه خاصی استفاده می شود. همانطور که از نام این دستگاه پیداست برای مدل دادن موهای صاف یا به عبارت فر کردن موها بکار می رود.

اپی لیدی

حذف موهای زائد بدن یکی از دغدغه های اساسی برای خانم ها است. آنها از روش های مختلفی برای این کار استفاده می کنند. وسیله برقی که می تواند در حذف موهای زائد بدن و صورت به یک خانم کمک کند اپی لیدی است.

7 300x284 - لوازم شخصی برقی

اپی لیدی

اصلاح کننده های برقی

بسیاری از خانمها تمایل دارند که بتوانند امور مرتبط با اصلاح صورت خود را در منزل انجام دهند. آنها با استفاده از اصلاح کننده های برقی می توانند به راحتی به این هدف دست یابند. در بسیاری از آرایشگاه ها نیز به منظور بالا بردن سرعت کار می توان از این اصلاح کننده ها استفاده کرد.

8 - لوازم شخصی برقی

اصلاح کننده برقی

ویو کننده های مو

موهای فر دار در میان خانمها طرفداران زیادی دارد. بسیاری از بانوان از صاف و بی حالت بودن موهای خود گله دارند. آنها تمایل دارند که بتواند روزانه مدل های خاصی به موهای خود بدهند. در آن دسته از بانوان که تمایل به موجدار کردن موهای خود دارند استفاده از ویو کننده  موی برقی ساده ترین و ارزان ترین راه است.

لوازم شخصی برقی مردانه

آقایان نیز به دلایل مختلف از جمله زیبایی از وسایل شخصی برقی مختلفی استفاده می کنند. عمده ترین لوازم شخصی برقی که آقایان استفاده می کنند عبارت است از: اتو مو، سشوار، ماشین ریش تراش، ماشین خط زن، دستگاه های بخور و ماساژور صورت و مسواک برقی.

9 300x222 - لوازم شخصی برقی

دکمه بازگشت به بالا