برترین هاسرگرمی

بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي

بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید

1 - بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي

اسباب بازی برای کودک شیرین ترین لحظات را رقم می زند اما بهتر است اسباب بازی هایی را برای کودک خود خریداری کنید تا بتوانید دید او را نسبت به جامعه بازتر کرده و در ساخت آینده او نقش بسیار مهمی داشته باشد. لازم به ذکر است بدانید اسباب‌ بازی‌هایی همچون عروسک، ماشین‌پلیس، هواپیما، قطار و بسیاری از اسباب بازی های دیگر می‌توانند نقش افراد را برای کودکان شما مشخص کنند. از سوی دیگر  اسباب بازی ها باعث می شوند تا کودکان قوه تخیل خود را قوی کرده و در تخیلات خود آینده خود را پیش بینی کنند، البته از این مسئله هم نمی توان به سادگی گذشت که گذر زمان برای کودکان بدون اسباب بازی امکان پذیر نیست. پس بهتر است تا پایان این محتوا با ما در وب‌سایت گام اول خرید همراه باشید تا بتوانید با بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید موجود در بازار آشنا شوید.

 

آشنایی با بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید

اگر به فکر خرید بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید هستید بهتر است در این بخش از محتوا توجه بیشتری داشته باشید زیرا در قسمت زیر نام چند نمونه از بهترین اسباب بازی پرفروش و منحصر به فرد ذکر شده است و هر اسباب بازی دارای ویژگی ها خاص خود می باشد که شما می توانید بعد از بررسی هر کدام از اسباب بازی ها با دید باز و آگاهی کامل برای خرید نمونه مورد نظر خود اقدام کنید.

 • سرسره مدل آبشار
 • تاب کودک مانلی تویز مدل Giraffe
 • اسباب بازی دخترانه خانه عروسک
 • سرسره و پارک بازی طرح خرس
 • موتور کنترلی مدل ۳۰۰
 • بازی فکری دورهمی مدل شب مافیا
 • بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید برای کودکان زیر 1 سال

 

سر فصل های این مطلب

سرسره مدل آبشار

تصویری که در قسمت زیر مشاهده می کنید مربوط به اسباب بازی سرسره مدل آبشار می‌باشد که از زیبایی بسیار چشم‌نوازی برخوردار است و برای کودکان یک سال الی هشت سال بسیار مناسب است، توجه داشته باشید که کودک در حین بازی با این سرسره می‌تواند از اعضای مختلفی همچون دست و پا، حس شنوایی، حس لامسه، حس بینایی، سر و بدن خود استفاده کند که این مسئله باعث می‌شود تا حس های خود را پرورش دهد. لازم به ذکر است بدانید که در ساخت این سرسره از متریال پلاستیک مرغوب و با کیفیت استفاده شده است و برای اینکه بتوانید از این سرسره در فضای خانه استفاده کنید باید ابعادی حدود به 210x80x130 سانتی متر را در نظر بگیرید. در انتها بهتر است بدانید که این سرسره از نمونه‌های مشابه خود ارزان تر می‌باشد در نتیجه تمام اقشار جامعه می توانند برای فرزندان خود این سرسره را خریداری کنند.

2 - بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي

تاب کودک مانلی تویز مدل Giraffe

یکی دیگر از اسباب بازی هایی که کودک می‌تواند با بازی کردن از آن لذت ببرد تاب است، به همین دلیل ما قصد داریم در این بخش از محتوا تاب کودک مانلی تویز مدل Giraffe را مورد بررسی قرار دهیم، همانطور که می دانید بازی کردن با تاب یکی از لذت بخش ترین لحظات را برای کودک می سازد که این خاطرات برای تمام ما طی سال های گذشته ساخته شده است و به همین دلیل است که تاب از محبوبیت زیادی برخوردار می باشد.

توجه داشته باشید که در هنگام خرید تاب باید نمونه ای را انتخاب کنید که دارای پایه های ایمن باشد و برای جلوگیری از پرتاب شدن کودک یک محافظ بر روی تاب تعبیه شده باشد، در واقع تاب کودک مانلی تویز مدل Giraffe دارای این ویژگی ها می باشد و شما می توانید با اطمینان کامل کودک خود را بر روی آن بنشانید و بگذارید که از بازی کردن لذت ببرند. در انتها بهتر است بگوییم که تاب کودک مانلی تویز مدل Giraffe به علت ویژگی ها و کیفیتی که دارد به عنوان بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید در بازار محسوب می شود.

3 - بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي

اسباب بازی دخترانه خانه عروسک

اگر دوست دارید یک اسباب بازی دخترانه خریداری کنید ما پیشنهاد می کنیم که خرید اسباب بازی دخترانه خانه عروسک را در دستور کار خود قرار دهید، تصویری که در قسمت زیر مشاهده می کنید یکی از بهترین اسباب بازی های موجود در بازار است که برای دختران طراحی شده است و دختر خانم ها علاقه بسیار زیادی به خانه عروسک دارد چون عاشق بازی به نام خاله بازی هستند. در این اسباب بازی تمام لوازم موجود در یک خانه مانند آشپزخانه، اتاق خواب، وسایل خاله بازی و غیر موجود می باشد و نمونه ای که به شما معرفی شده است دارای ابعادی حدود به 900x250x850 میلی‌متر است در انتها بهتر است ذکر شود که در ساخت این اسباب بازی از متریال pvc و پلی وود استفاده شده که در مقابل آب مقاومت نبوده و قابلیت شستشو ندارد.

4 - بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي

سرسره و پارک بازی طرح خرس

سرسره و پارک بازی طرح خرس بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید می باشد که کودکان علاقه بسیار شدیدی به این اسباب بازی دارند. همانطور که می دانید کودکان به توپ و وان توپ علاقه زیادی دارند به همین دلیل این اسباب بازی در حال حاضر یکی از بهترین اسباب بازی های موجود در بازار است زیرا کودک به راحتی می تواند از سرسره به داخل وان توپ وارد شود و این یکی از لذت بخش ترین بازیها برای کودک محسوب می شود، این اسباب بازی برای کودکان 24 ماه به بالا بسیار مناسب است و حدود 50 کیلوگرم وزن را تحمل می کند. این نکات را در نظر داشته باشید که برای استفاده از این اسباب بازی باید ابعادی حدود به 190*150*150 سانتی متر در منزل خود در نظر بگیرید.

5 - بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي

موتور کنترلی مدل 300

یکی از اسباب بازی های بسیار خوب و پر طرفدار برای کودکان و نوجوانان موتور کنترلی می باشد، همانطور که می دانید پسرها به بازی های هیجان انگیز و مسابقات موتورسواری بسیار علاقمند هستند به همین دلیل شما می توانید به راحتی با خرید یک موتور کنترلی هیجان وصف ناپذیری را در کودک خود ایجاد کنید. این نکته را در نظر داشته باشید که موتور کنترلی برای کودکانی که سن آنها بالای 2 سال باشد بسیار مناسب است، شایان ذکر است بدانید که تصویر زیر مربوط به محصولی بسیار با کیفیت است که از 1037 تکه  تشکیل شده و دارای ابعادی حدود به 430*200*90 میلی‌متر می‌باشد. در انتها بهتر است ذکر شود که در ساخت این موتور اسباب بازی از بهترین متریال های استفاده شده و دارای بسته بندی بسیار شیک می باشد که برای هدیه دادن و حتی سیسمونی بسیار مناسب است.

6 - بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي

بازی فکری دورهمی مدل شب مافیا

اگر به فکر تهیه یک بازی فکری برای کودک خود هستید و دوست دارید که فرزندتان در جمع خانواده به بازی و سرگرمی بپردازد بهترین انتخاب برای شما می تواند بازی فکری شب مافیا باشد. توجه داشته باشید که برای انجام این بازی باید بیش از یک ساعت زمان بگذارید و برای شروع این بازی حداقل باید بیش از ۴ نفر باشید. شایان ذکر است که این بازی در دسته بازی های کارتی قرار دارد و در بسته بندی آن 40 کارت بازی قرار داده شده است. شاید برای شما سوال باشد که این بازی برای چه سنی مناسب است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که بازی فکری دورهمی مدل شب مافیا برای نوجوانان و بزرگسالان بسیار مناسب است و در حال حاضر بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید محسوب می شود.

در انتها باید این نکته را هم بدانید که بسیاری از افراد بر این باور هستند که کنسول بازی می‌تواند جایگزین خوبی برای بازی های فکری باشد اما این بازی فکری بسیار مهیج است و می تواند فرزند شما را به چالش بکشد در نتیجه پیشنهاد می‌ کنیم که به سادگی از تهیه بازی فکری شب های مافیا نگذرید.

راهنمای کامل خرید انواع سازهای تنبور(2023)
بيشتر ببينيد

7 - بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي

دسته بندی بهترین اسباب بازی ها برای سنین مختلف

پیشرفته ترین اسباب بازی جهان – گام اول خرید

در هر دوره کودک به روش متفاوتی برای رشد و شکوفایی استعدادهای خود نیاز دارد و والدین همیشه سعی می کنند با وسواس اسباب بازی و وسایل سرگرم کننده را برای فرزندان خود تهیه کنند. در زیر قصد داریم بهترین اسباب بازی های مناسب برای تقویت توانایی های ذهنی و جسمی کودکان عزیزمان را معرفی کنیم.

بهترین اسباب بازی برای کودکان تا 6 ماه

اسباب بازی برای کودکان تا 6 ماه گام اول خرید - بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي

در این دوره ، چشم نوزادان علاقه مند به دنبال اشیا در حال حرکت است و ترجیح می دهند به رنگ های روشن نگاه کنند. در این دوره ، آنها معمولاً سر خود را بالا می گیرند و به صداها روی می آورند.

بهترین اسباب بازی های حداکثر 6 ماهه اسباب بازی هایی هستند که می توانند نگه داشته شوند ، تکان داده شوند ، میک بزنند ، جغجغه های پر سر و صدا ، عروسک های نرم ، حلقه های بزرگ و …هستند.

بهترین اسباب بازی برای بچه ها از 6 ماهگی تا یک سالگی

اسباب بازی برای کودکان از 6 ماه تا یک سال گام اول خرید - بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي

 

نوزادان 6 ماه تا 1 سال بسیار فعال و بازیگوش هستند و اغلب چهار دست و پا راه می روند ، روی صندلی می نشینند ، خود را بلند می کنند و بلند می شوند. بهترین عروسک ها برای کودکان یک ساله اشیاء ساختمانی مانند بلوک های نرم بزرگ ، اشیا چرخ دار چوبی و پلاستیکی و اسباب بازی های آبی ، توپ و انواع وسایل و ماشین های هل دادنی و کشیدنی برای تقویت عضلات بزرگ انها است.

بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید برای کودکان زیر 1 سال

کودکان زیر یک سال بسیار بازیگوش می باشند و در ابتدای راه هستند تا بتوانند راه بروند و از دست و پاهای خود استفاده کنند. این نکته را در نظر داشته باشید که برای این سن باید اسباب بازی هایی خریداری کنید که به آنها آسیب نرساند، چون کودکان زیر یک سال معنی خطر را متوجه نمی شوند و هیچ حسی نسبت به خطر ندارند به همین دلیل هیچ چیز را رعایت نمی کنند، درثانی باید اسباب‌ بازی‌ های منعطف با گوشه هایی نرم برای آن ها خریداری کنید. لازم به ذکر است بدانید که عروسک، بازی های ساختنی، توپ و غیره می تواند بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید برای کودکان زیر 1 سال باشد.

8 - بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي

بهترین اسباب بازی برای کودک دو ساله

اسباب بازی برای بچه های دو ساله - بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي

در این سن ، او احساس خطر را درک می کند و زیان دیدن را می آموزد. در این دوره ، او معمولاً می پرد ، آویزان می شود قل میخورد و قورت می دهد. وسایل کوچک ، اسباب بازی ها و وسایل خانه ، اسباب بازی های حمل و نقل مانند ماشین ، کتاب های تصویری ، پخش کننده های موسیقی بسیار ساده مناسب هستند. خرید اسباب بازی های فکری برای کودک دو ساله نیز مهم است و بازی هایی که توانایی کودک را در طبقه بندی اشیا مانند پازل تقویت می کند ، از بهترین اسباب بازی های دو ساله هستند.

بهترین اسباب بازی برای بچه های 3 تا 6 سال

اسباب بازی برای کودکان 3 تا 6 ساله گام اول خرید - بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي

اگر شما از آن دسته والدینی هستید که بخاطر علاقه شخصی یا ضرورت خود می خواهند کودک خود را به مهد کودک بفرستند ، این سن زمان مناسبی است. در این دوره کودک سوالات زیادی می پرسد و احساس رقابت بیشتر می شود و سعی در تعامل با دیگران دارد.

بهترین اسباب بازی های 3 سالگی می توانند ساختارهای پیچیده تر ، چسب و خمیر و کاغذ ، پازل های 20 تکه و بیشتر و اسباب بازی هایی باشند که کودک می تواند آنها را براساس قد ، وزن ، رنگ ، پخش کننده های موسیقی ، میخ ها و چکش های کودکانه آشنا کند ، اسباب بازی ها ، وسایل خانگی ، مانند لباس هایی را که کودک می تواند بدون کمک بپوشد ، ذکر کرد.

اسباب بازی پسرانه 12 ساله

در این سن ، آنها به دنبال دانش ، چالش ها و تجربه جدید در بازی هستند. کودک در این گروه سنی بسیار تحت تأثیر همسالان خود است و بسیار اجتماعی هستند. فعالیتهای گروهی در این سن از اهمیت بیشتری برخوردار است. کودکان در این سن می دانند که چگونه منصفانه بازی کنند و از مهارت های اجتماعی حرفه ای استفاده کنند.

اسباب بازی های پسرانه مانند بازی های رومیزی و کارتی ، کتاب ، وسایل ورزشی ، چکمه های اسکی ، صنایع دستی بادبادک ، بازی های رومیزی ، دوچرخه و کلاه ایمنی ، هماهنگی یا بازی های حافظه ای ممکن است برای این گروه سنی مناسب باشد.

اسباب بازی های دخترانه

والدین همیشه سعی می کنند اسباب بازی های جدید و مناسب برای فرزندان خود بخرند. دختران از کودکی روح حساس تری دارند و اسباب بازی های آنها بخشی مهم از زندگی آنها می شود.

لیست اسباب بازی های دخترانه

برخی از اسباب بازی های شیک دخترانه:

عروسک

از آنجا که دختران از همان ابتدا احساس مادری و مراقبت از دیگران را دارند ، عروسک برای آنها نقش کودک آینده را بازی می کند. لباس پوشیدن ، تغذیه ، تمیز کردن فقط چند مورد از کارهای دخترتان با عروسک است.

خانه های عروسکی

یکی از بهترین اسباب بازی ها برای دختران خانه های عروسکی است زیرا دختران عاشق اداره خانه های عروسکی و بازی با اجزای مختلف این خانه و عروسک هایی هستند که مانند یک مادر واقعی دارند این احساس را تجربه می کنند.

ظروف پخت و پز

دختران از مادرشان الگوبرداری می کنند و از بازی با وسایل مشابه مادرشان لذت می برند. بازی با محیط و وسایل آشپزخانه یکی از کارهای مورد علاقه دختران است. این اسباب بازی دخترانه می تواند یک دختر را هیجان زده کند.

اسباب بازی های پسرانه

از آنجا که سطح انرژی پسران به طور ویژه بالا است ، اسباب بازی های این پسران نیز باید طوری طراحی شوند تا به تخلیه مناسب این انرژی کمک کنند. بنابراین ، با دانستن کمی از روحیه پسرتان ، می توانید بهترین اسباب بازی های پسرانه را برای او بخرید.

لیست اسباب بازی پسرانه

برخی از اسباب بازی های شیک پسرانه:

تفنگ اسباب بازی

پسران معمولاً علاقه زیادی به بازی های اکشن و مهیج دارند ، بنابراین چنین اسباب بازی هایی برای پسران جالب و زیبا است. از دیگر مزایای اسلحه این است که آنها می توانند با این اسباب بازی، بازی های گروهی انجام دهند که جذابیت اسباب بازی این کودکان را دو چندان می کند.

وسايل نقليه

به دلیل کنجکاوی زیاد کودکان پسر، اتومبیل ، قطار ، هواپیما و غیره دوست دارند. آنها به ابزارهای مختلف علاقه مند هستند. از طرف دیگر ، برخورد کودک با اسباب بازی ها در یک مرز امن اتفاق می افتد و باعث می شود کودک با موضوعات واقعی آشنا شود.

لباس شخصیت های محبوب

کودکان پسر شخصیت های محبوب کارتونی بسیاری را در ذهن خود دارند ، زیرا دسترسی آسان به اینترنت بسیاری از انیمیشن ها را به کودکان معرفی می کند. همچنین حس همذات پنداری با این لباس ها برای کودکان بسیار زیباست.

جمع بندی

بسیاری از افراد بر این باور هستند که اسباب بازی برای تمام رده سنی ساخته شده است و شما می توانید هر اسباب بازی را برای کودک خود خریداری کنید اما مطمئناً با مطالعه این محتوا به این نتیجه رسیده اید که اسباب بازی ها برای سنین خاص طراحی و تولید می‌شوند. در واقع شما نمی توانید یک موتور کنترلی را برای یک نوجوان ۱۵ ساله خریداری کنید. شایان ذکر است بدانید که برای سنین پایین باید توجه بیشتری نسبت به محصولات داشته باشید چون با یک انتخاب اشتباه می توانید در رشد و پیشرفت فرزند خود تاثیر منفی بگذارید. در انتها امیدواریم که با بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید به صورت کامل آشنا شده باشید.

 

 • نحوه نمایش محصول ها
783e0748cc95513fa9be2e7ac7bf4fdf 300x300 - بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي

عروسک طرح اختاپوس مدل مودی ارتفاع 15 سانتی متر

30,000 تومان
 • جنس: پولیشی
 • رده سنی: خردسال ، کودک ، نوجوان ، بزرگسال
 • ویژگی‌های نظافتی: قابلیت شست‌وشو در ماشین لباسشویی
خرید محصول
992481c7fc85f1ae28f16666675f0801 300x300 - بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي

عروسک طرح دختر روسی کد 82 ارتفاع 24 سانتی متر

21,230 تومان
 • جنس: پارچه
 • نوع سختی جنس: نرم
 • جنسیت: مونث
 • رده سنی: خردسال ، کودک ، نوجوان ، بزرگسال
خرید محصول
79a6c8c471e1de9073859baa281ef1af 300x300 - بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي

ماشین کنترلی مدل Famous Car لندروور

430,000 تومان
 • مدل ماشین: سواری
 • ریموت کنترل: بی‌سیم
 • مقیاس ساخت: 1:18
 • شبیه‌سازی: براساس نمونه واقعی
 • کاربرد ماشین: کنترلی
 • شامل: بسته‌بندی
 • ویژگی بیشتر
خرید محصول
3825ba986cd327b7efcdc6614434e388 300x300 - بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي

تفنگ اسباب بازی مدل Se221

48,440 تومان
 • مدل: کلت، هفت‌تیر، تفنگ
 • نوع تفنگ بر اساس تیر و مکانیسم: ترقه‌ای
 • قابلیت تیراندازی: ندارد
 • رده سنی: کودکان، نوجوانان، بزرگسالان
 • باتری: نمی‌خورد
خرید محصول
e6e75555d10d06743ed93e2b7e00fd50 300x300 - بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي

اسباب بازی سینک ظرفشویی مدل 6058

470,000 تومان
 • سبک بازی: وسایل آشپزخانه
 • منبع انرژی: باتری
 • ویژگی‌های نظافتی: قابلیت شست‌وشو
خرید محصول
d4f54dadb07c03f31e5cbfbbba8d92fd 300x300 - بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي

استخر بادی اینتکس مدل 57422 سه رینگ

488,000 تومان
 • جنس: پی‌وی‌سی
خرید محصول
71e977be063d3b00b9dcab96784cef01 300x300 - بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي

بازی فکری بوم بال مدل زینگو

146,000 141,620 تومان
 • رده سنی: خردسال ، کودک
 • تعداد بازیکن: بیش از 4 نفر
 • مدت زمان بازی: کمتر از یک ساعت
خرید محصول
fe2c7732a2fa1f9fed55725e4e99066c 300x300 - بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي

بازی فکری زیر خاکی مدل 002

124,900 تومان
 • سبک بازی: بازی کارتی ، تست هوش ، بازی فکری ، بازی حافظه
 • رده سنی: نوجوان ، بزرگسال
 • تعداد بازیکن: بیش از 4 نفر
 • مدت زمان بازی: کمتر از یک ساعت
خرید محصول
9dff300e89367a3e247920b3a80c2dd4 300x300 - بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي

ابزار شعبده بازی مدل توپ و قندان سحرامیز DSK

16,990 تومان
 • مکانیزم: مکانیکی
 • سبک اسباب بازی: سرگرم‌کننده
خرید محصول
5b8ec117d12e347651e96643193a21e4 300x300 - بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي

تفنگ بازی مدل وینچستر دولول

24,190 تومان
 • قابلیت تیراندازی: دارد
 • رده سنی: کودکان، نوجوانان، بزرگسالان
خرید محصول
87ed09a1a922fdd0be20386fd550ae9b 300x300 - بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي

ماشین بازی بیلی قهرمان کد 07 مجموعه 14 عددی

27,900 تومان
 • جنس بدنه: پلاستیک
 • مدل ماشین: ماشین‌های راهسازی
 • تعداد چرخ: چهار
 • مقیاس ساخت: 0.09375
 • شبیه‌سازی: براساس نمونه واقعی
 • کاربرد ماشین: ساده
 • شامل: بسته‌بندی
 • ویژگی بیشتر
خرید محصول
c7f123d3653b94888017cdae690d2c34 300x300 - بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي

تفنگ بازی زورو  مدل Excel

1,828,000 تومان
 • مدل: مسلسل
 • قابلیت تیراندازی: دارد
 • رده سنی: نوجوانان
 • باتری: نمی‌خورد
خرید محصول
c7650ffc9809a306976cbeb056f02769 300x300 - بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي

بازی فکری مونوپولی مدل1 Monopoly

55,000 تومان
 • سبک بازی: بازی تخته‌ای ، بازی کارتی ، بازی فکری
 • رده سنی: کودک ، نوجوان ، بزرگسال
 • مخاطرات: خطر بلعیدن
 • تعداد بازیکن: چهار
 • مدت زمان بازی: بیش از یک ساعت
خرید محصول
bccb32b9a289eb445af2e67be809b0a0 300x300 - بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي

بازی فکری زینگو مدل جت ست

140,000 135,800 تومان
 • سبک بازی: بازی فکری
 • رده سنی: بزرگسال ، کودک ، نوجوان
 • مخاطرات: خطر بلعیدن
 • تعداد بازیکن: دو
 • مدت زمان بازی: کمتر از یک ساعت
خرید محصول
da296f2ce965a48e120cc8ef7cd043cf 300x300 - بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي

ابزار شوخی مدل سوسک کد shb16

9,000 تومان
 • مکانیزم: مکانیکی
 • سبک اسباب بازی: غافلگیری
خرید محصول
0368336aeae3d13c26d1a5114705dfbf 300x300 - بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي

استخر بادی اینتکس مدل 28106

2,322,900 تومان
 • جنس: پی‌وی‌سی
خرید محصول
18a59414bec675db12dc53e19a9d9c59 300x300 - بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي

اسباب بازی بسکتبال فکری کد Na1014

26,440 تومان
 • سبک بازی: بازی فکری، بازی آموزشی
 • رده سنی: خردسال، کودک، نوجوان، بزرگسال
 • تعداد بازیکن: 4 نفر
خرید محصول
5d8b64e92e267526eedfea21099d60d3 300x300 - بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي

ابزار شوخی مدل آدامس سوسکی ma1

16,850 تومان
 • مکانیزم: مکانیکی
 • سبک اسباب بازی: سرگرم‌کننده
خرید محصول
38418f0062eb47fe628270eeff243b37 300x300 - بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي

تفنگ بازی گلدن گان مدل naabsell-PA11 مجموعه 11 عددی

215,000 تومان
 • مدل: کلت، تفنگ شکاری، تفنگ
 • نوع تفنگ بر اساس تیر و مکانیسم: ترقه‌ای
 • قابلیت تیراندازی: ندارد
 • رده سنی: خردسالان، کودکان، نوجوانان
خرید محصول
9db453accb5cdb3ce2f2863101ed0904 300x300 - بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي

بازی فکری UNO عود مدل 54 کارتی

21,490 تومان
 • سبک بازی: بازی کارتی ، بازی فکری ، بازی معمایی
 • رده سنی: بزرگسال ، نوجوان
 • مخاطرات: خطر بلعیدن
 • تعداد بازیکن: چهار
 • مدت زمان بازی: کمتر از یک ساعت
خرید محصول
ddee8d21d2c6ea61e2827e0c553d7a3c 300x300 - بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي

تفنگ بازی طرح کلت کد Air.C8

458,800 تومان
 • مدل: کلت
 • قابلیت تیراندازی: ندارد
 • رده سنی: نوجوانان، بزرگسالان
 • باتری: نمی‌خورد
خرید محصول
1f9c517bc45eb85c707689175bbcdea9 300x300 - بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي

اسباب بازی قایق سوختی تندرو مدل Speed Boats

34,900 تومان
 • مقیاس ساخت: 1:18
خرید محصول
79a183f79e32ccb3ae7f5942dc6e5b3a 300x300 - بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي

استخر بادی کودک اینتکس مدل 57100

280,000 تومان
 • جنس: PVC
خرید محصول
c2c3057a32fd3b334df6f3e1c66711f1 300x300 - بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي

عروسک طرح اختاپوس مدل مودی ارتفاع 20 سانتی متر

30,800 تومان
 • جنس: پولیشی
 • نوع سختی جنس: نرم
 • جنسیت: مونث
 • رده سنی: بزرگسال ، خردسال ، کودک ، نوجوان
 • ویژگی‌های نظافتی: قابلیت شست‌وشو در ماشین لباسشویی
خرید محصول
c27990ceb26a06047236d13b84df2746 300x300 - بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي

استخر بادی اینتکس مدل 57403NP19

515,000 499,550 تومان
 • جنس: پی‌وی‌سی
خرید محصول
1e8c49444c6fc7193df7a05a108efc40 300x300 - بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي

ابزار شوخی طرح دندان دراکولا کد 01

8,010 تومان
 • نوع کارکرد: مکانیکی
خرید محصول
991227278b7cd46e8337c005496547c5 300x300 - بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي

فنر بازی مدل LX124

24,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  7*7*7 سانتی‌متر
 • وزن
  57 گرم
 • سایر توضیحات
  طراحی جالب انعطاف پذیری بالا
خرید محصول
a36bfe8644cb3cb732a43019a914696f 300x300 - بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي

اسباب بازی آماندا مدل Mini football

64,930 تومان
 • باتری: ندارد
 • قابلیت شارژ باتری: ندارد
خرید محصول
8ae156b933d25e762b6bfd7b79be1cf7 300x300 - بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي

استخر بادی بست وی کد 56401

4,710,350 تومان
 • جنس: پی‌وی‌سی
خرید محصول
69641ff8f932b6afbe1ea381ef5b2dbc 300x300 - بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي

ژل بازی تپلی مدل T170Met

17,000 تومان
 • مکانیزم: مکانیکی
 • سبک اسباب بازی: سرگرم‌کننده
خرید محصول

Recent search terms:

 • https://gamavalkharid ir/the-best-toys-for-girls-and-boys/

‫5 دیدگاه ها

 1. سلام محصولات کاربردی و به صرفه ای معرفی کردید. اما به نظر من هندزفری یا پاور بانک برای کادو دادن به پسر بهترین انتخاب می تونه باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا