مد و پوشاک

راهنمای خرید بهترین تیشرت های مردانه سال 2023

جدیدترین انواع تیشرت مردانه

راهنمای خرید تیشرت مردانه

تی شرت نوعی تن پوش آستین کوتاه است که شاید قبلا در دسته ی زیرپوش ها قرار می گرفت اما امروزه با تولید انبوه در برندهای متفاوت با طرح و رنگ و مدل های متنوع در جهان، هویتی مستقل و معروف یافته است و طرفداران زیادی دارد. واژه ی تی شرت همانطور که از نامش بر می آید به شکل حرف T انگلیسی است. هنگامی که اسم تی شرت به گوش می رسد ویژگی هایی چون سبکی، راحتی و خنکی در ذهن نقش می بندد. در اینجا در راهنمای خرید تی شرت مردانه با اشاره به انواع تی شرت مردانه به شما کمک می کنیم تا با تشخیص جنس خوب و با کیفیت و روش های نگهداری از تی شرت مردانه آشنا شوید.

2021 01 24 154349 - راهنمای خرید بهترین تیشرت های مردانه سال 2023

انواع تی شرت مردانه

تی شرت مردانه در انواع مختلفی از جمله یقه گرد، یقه هفت و یقه دار تهیه و تولید می شود. البته شرایط جسمی، سن و موقعیت اجتماعی فرد نیز در انتخاب نوع تی شرت نقش دارند. در این راهنمای خرید تی شرت مردانه به شما نکاتی گوش زد می شود که در خرید تی شرت مورد نظرتان می تواند کمک سریعی کند.

MenTshirt 2 200x300 - راهنمای خرید بهترین تیشرت های مردانه سال 2023

تیشرت یقه گرد مردانه

معمول ترین نوع تی شرت مردانه، تی شرت یقه گرد مردانه است که بسیار راحت، سبک و خنک و مخصوص روزهای گرم و آتشین تابستان است. تی شرت یقه گرد مردانه با افرادی که بالاتنه ظریف دارند، بسیار سازگاری دارد. افرادی با شانه ی افتاده و سینه های کوچک نیز بهتر است از این نوع تی شرت بپوشند زیرا فرد را چهار شانه تر نشان می دهد.

خرید تی شرت یقه گرد مردانه برای افرادی که گردن و صورت دراز و کشیده دارند نیز مناسب تر است. مردان با سلیقه توجه داشته باشند که بهتر است یقه پلیور و یقه تی شرت یک مدل باشد، به این مفهوم که با پلیور یقه گرد، تی شرت یقه گرد پوشیده شود. تی شرت مردانه مدل BW-A-6120 یکی از مدل های خوب تی شرت یقه گرد است که مورد توجه آقایان قرار دارد.

2021 01 24 153801 - راهنمای خرید بهترین تیشرت های مردانه سال 2023

مشاهده قیمت و موجودی محصول

تیشرت یقه هفت مردانه

یکی از انواع تی شرت مردانه، تی شرت یقه هفت مردانه است که چون در این مدل، قسمت بیشتری از گردن بیرون است بنابراین برای افراد قدکوتاه مناسب است تا آن ها را قدبلند جلوه دهد. یا افرادی که صورت گرد و بزرگی دارند نیز می توانند تی شرت یقه هفت مردانه را انتخاب کنند و همچنین به افرادی با بالاتنه بزرگ نیز پیشنهاد می شود، چرا که باعث جمع و جور شدن بالاتنه می شود. آقایان خوش استایلی که دست به انتخاب تی شرت یقه هفت مردانه می زنند باید به نظافت موها و قفسه سینه خود توجه داشته باشند.

معرفی 36 مدل از جذاب ترین کلاه های کپ
بيشتر ببينيد

2021 01 24 154349 - راهنمای خرید بهترین تیشرت های مردانه سال 2023

مشاهده قیمت و موجودی محصول

تیشرت یقه دار مردانه

تی شرت یقه دار مردانه را پولوشرت می نامند که از اواخر قرن 19 میلادی وارد بازار تی شرت شد و تا امروز حضورش در طرح و رنگ های مختلف ادامه دارد و مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. برندهای لاکوست و رالف لورن، از انواع برندهای تی شرت یقه دار مردانه هستند که در تولید پولوشرت فعالیت دارند.

پولوشرت ها به صورت بدون دکمه یا سه دکمه طراحی و عرضه می شوند. اگرفردی قد بلند هستید و بالاتنه لاغری دارید یا شاید شانه های افتاده با فاصله کم، چاره ی همه ی اینها پوشیدن تی شرت یقه دار مردانه است.

2021 01 24 154837 - راهنمای خرید بهترین تیشرت های مردانه سال 2023

مشاهده قیمت و موجودی محصول

جنس تی شرت مردانه

جنس نخ یا کتان

تیپ شما نشانه شخصیت شما است، پس بهتر است از جنس و برند با کیفیت انتخاب شود. تی شرت مردانه وقتی در بهترین حالت ممکن، از نخ کامل مانند ابریشم، الیاف و پشم تولید می شود و کمتر از پلی استر و مواد مصنوعی در آن به کار می رود.

تی شرت مردانه نخ پنبه ای، با ویژگی جاذب عرق بدن، مناسب روزهای گرم بهاری و تابستانی است و به علت همین ویژگی طرفداران زیادی پیدا کرده است. تی شرت مردانه طرح شیکاگو بولز، تی شرت نخی یقه گرد مردانه مدل پاول اند شارک، تی شرت مردانه آرمانی اکسچنج وتیشرت مردانه فیلیپ پلین، همگی از جنس نخ هستند.

2021 01 24 155102 - راهنمای خرید بهترین تیشرت های مردانه سال 2023

مشاهده قیمت و موجودی محصول

جنس پیما

جنس دیگری که تی شرت مردانه از آن تهیه و تولید می شود، جنس پیما است که به علت ویژگی ضد پرز و ضد چروک، بهترین نوع جنس تی شرت مر دانه است. همچنین جنس پیما، از جنس صد درصد پنبه است که بسیار نازک، سبک و راحت است. تی شرت های برند Sunspel ، تی شرت های با کیفیت و لوکسی هستند از نوع پنبه و با حالت کشی کمی که دارند تن خور بسیار شیک را ایجاد می کنند. بنابراین دو عامل کیفیت و تن خوری در انتخاب تی شرت مردانه بسیار اهمیت دارند که در تی شرت مردانه از جنس پیما قابل مشاهده است.

2021 01 24 155315 - راهنمای خرید بهترین تیشرت های مردانه سال 2023

مشاهده قیمت و موجودی محصول

جنس ژرسه و مرینو

جنس ژرسه از ترکیب پنبه و پلی استر( الیاف مصنوعی) تهیه می شود. دو طرح تی شرت آستین بلند مردانه طرح پتک و تی شرت مردانه ترِک ویر از جنس نخ و پلی استر تهیه شده اند. جنس مرینو که در تولید تی شرت مردانه استفاده می شود، از جنس پشم است که خاصیت ضد تعریق دارد.

راهنمای جامع خرید انواع کفی طبی افزایش قد+(معرفی 29 مدل پرفروش)
بيشتر ببينيد

جنس تی شرت مردانه متفاوت، قیمت متفاوتی نیز دارد که بسته به سلیقه و حساسیت پوست افراد خریداری می شود. در راهنمای خرید تی شرت مردانه تاکید داریم که به جنس تی شرت خود توجه وافر داشته تا نسبت به آن قیمت مناسب پرداخت شود.

2021 01 25 122151 - راهنمای خرید بهترین تیشرت های مردانه سال 2023

مشاهده قیمت و موجودی محصول

رنگ تیشرت مردانه

رنگ تی شرت مردانه، در ایجاد ظاهری جذاب موثر است، پس در انتخاب رنگ تی شرت باید دقت بسیاری شود. رنگ تی شرت مردانه، همچنین به استایل فرد بستگی دارد ولی بهتر است رنگ هایی انتخاب شود که با هر نوع پوششی هماهنگی داشته باشد مانند رنگ طوسی. شما می توانید تی شرت خود را طبق شغل و حرفه خود انتخاب کنید.

به طور مثال، ورزشکاران رنگ های شادتری را انتخاب می کنند اما افرادی با شغل های رسمی تر رنگ های کلاسیک و قدیمی مانند مشکی، سفید، یشمی، طوسی و سرمه ای را می پسندند. رنگ تی شرت می تواند با رنگ پوست شما ست شود، بنابراین در انتخاب رنگ تی شرت خود، رنگ پوست خود را مد نظر قرار دهید.

MenTshirt Sunspel Classic 1 300x280 - راهنمای خرید بهترین تیشرت های مردانه سال 2023

اندازه تیشرت مردانه

اندازه تی شرت مردانه، بسیار در شیک بودن آقایان تاثیر دارد. به طور مثال تی شرت اندامی به خوبی شانه ها و بازوهای مردان را نمایان می سازد و ظاهری شیک را خلق می کند. به طور کلی اندازه تی شرت مردانه باید هماهنگ با فرم بدن انتخاب شود و به عبارتی فیت بدن شما باشد به این صورت که نه زیاد شل باشد و نه زیاد تنگ، تا در هنگام پوشیدن احساس راحتی کنید.

MenTshirt Sunspel Classic 2 300x300 - راهنمای خرید بهترین تیشرت های مردانه سال 2023

قیمت تیشرت مردانه

قیمت تی شرت مردانه در اولویت قرار دارد. با وجود اینکه تی شرت مردانه از تنوع بالایی برخوردار است ولی قیمت های مناسبی دارد و در دسترس همگان قرار دارد. افراد با توجه به سلیقه ی خود، شرایط فصلی و کاری متفاوت، دست به انتخاب تی شرت مورد علاقه خود می زنند.

تی شرت مردانه با سبک پوشش خاصی که دارد، در عین سادگی و راحتی، ظاهری بسیار شیک را برای مردان به ار مغان می آورد مخصوصا اگر به درستی با لباس های دیگر مانند کت یا شلوار جین به خوبی ست شود. یک تی شرت مردانه زیبا اگر با اکسسوری مناسب مانند ساعت مچی، انگشتر و گردنبند به درستی ست شود، حس بسیار خوب، ظاهری خوش تیپ و عالی را القا می کند.

لباس مردانه تیشرت یقه باز مردانه آقایان  196x300 - راهنمای خرید بهترین تیشرت های مردانه سال 2023

‫4 دیدگاه ها

  1. سلام واقعا راهنمای خوبی دارید ??
    من برای روز پدر چند تا خریدیم ایشالا که خوب باشه?❤️?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا