خرید انواع کفشمد و پوشاک

راهنمای خرید بهترین کفش های روزمره مردانه 2021

خرید بهترین کفش روزمره مردانه

کفش جزء اصیل ترین بخش سبک پوشش انسان ها است. امروزه تنوع کفش روزمره مردانه به قدری زیاد است که فرد را در انتخاب کفشی مناسب دچار سردرگمی می کند. بخصوص که در بازار کفش، تولید کنندگان بر حسب سلیقه و نیاز افراد جامعه دست به تولید کفش هایی در اندازه، رنگ، سایز و جنس متفاوت با کاربری های متنوع می زنند.

به طور کلی آقایان، مدت زمان بیشتری را در خارج از منزل به سر می برند. پس انتخاب کفش روزمره مردانه، برای آنان در اولویت قرار دارد زیرا انتخاب کفشی مناسب، علاوه بر اینکه با سلامت آنان رابطه مستقیم دارد بلکه در تیپ و جذابیت آنها نیز بسیار تاثیر گذار است.

بنابراین آقایان خوش سلیقه، وقت زیادی را برای انتخاب و خرید کفش مردانه اختصاص می دهند. که اگر با یک راهنمای خرید کفش روزمره مردانه همراه شود، می تواند آقایان را در انتخاب کفش روزمره مناسب کمک کند.

خرید کفش روزمره مردانه

حفاظت از پا، وظیفه اصلی کفش

ازآانجا که کفش روزانه، چونان که از نامش بر می آید در بیشترین ساعات طول روز، در محیط بیرون، شما را همراهی می کند، پس بسیار اهمیت دارد که درعین زیبایی، از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا بتواند وظیفه ی اصلی اش یعنی حفاظت از پا در برابر سرما، گرما و فشار های ناشی از پیاده روی و ایستادن های زیاد و طولانی مدت را به نحو احسنت انجام دهد.

بنابراین عدم توجه به خرید کفش مناسب در درازمدت، می تواند آسیب های جبران ناپذیری را به ستون فقرات و پا وارد کند. نکاتی که در راهنمای خرید کفش روزمره مردانه به آن اشاره می شود به شما کمک می کند تا بهترین انتخاب را در میان انواع کفش ها داشته باشید.

راهنمای خرید کفش روزمره مردانه

جنس کفش و تاثیر آن بر سلامتی پا

اولین و مهم ترین عاملی که در کیفیت کفش تاثیرگذار است، جنس کفش است. به جرأت می توان گفت که بهترین کفش روزمره مردانه، از جنس چرم است. اگرچه جنس چرم هزینه ی بالایی دارد اما همیشه حرف اول را می زند زیرا کیفیت، استحکام، دوام و انعطاف خوبی دارد و در دراز مدت سلامت پا را تضمین می کند.

کفش روزمره جی اوکس، با قابلیت تنفس و رویه کفش ساده از نوع پارچه مش، تنفس کفش را راحت می کند و با داشتن زیره کفش ضد لغزش، یکی از بهترین کفش های روزمره مردانه به شمار می رود.

"راهنمای

رابطه قیمت و کیفیت کفش

قیمت کفش روزمره مردانه، کاملا گویای کیفیت کفش است. بویژه برندهای شناخته شده در جهان مانند آدیداس، نایک، ریباک که دست به طراحی و تولید کفش استاندارد، مطابق با ساختار پا می زنند تا راحت ترین حالت ممکن را برای مصرف کننده خود خلق کنند و مسلما در مقابل این درجه از کیفیت و آسایش، هزینه ی گزافی نیز دریافت می کنند که ارزشش را دارد زیرا همه می دانیم که پا، قلب دوم انسان است که مراقبت از آن بسیار اهمیت دارد.

راهنمای خرید بهترین تیشرت های مردانه سال 2021
بيشتر ببينيد

از سایر برندهای کفش روزمره مردانه می توان به نمونه هایی مانند کفش روزمره مردانه کلارک، کفش روزمره مردانه کاترپیلار MIRACLE ، کفش روزمره شیفر، کفش روزمره مردانه کینتیکس اشاره کرد که استانداردهای جهانی در تولید آنها به کار رفته و خرید آنها پیشنهاد می شود.

کفش مردانه

مشاهده قیمت و موجودی محصول

اهمیت اندازه کفش

اندازه و سایز کفش روزمره مردانه از نظر سلامتی و راحتی بسیار اهمیت دارد. اگر کفش بزرگ تر از اندازه واقعی پا باشد، فرد را در قدم برداشتن دچار مشکل می کند و اگر اندکی تنگ باشد، در اثر فشاری که به پا وارد می شود رنجش روانی و جسمی فرد را در پی خواهد داشت. این جمله که «کفش جا باز می کند» کاملا غلط و اشتباه است.

بهتر است در همان ابتدا ی خرید کفش روزمره مردانه، کفش را فیت پای خود خریداری کنید، به طوریکه انگشتان پای شما به راحتی حرکت کنند یا به اصطلاح پیانو بزنند.

کفش مردانه

زیبایی و کارایی کفش در کنار هم

ویژگی اصلی کفش روزمره مردانه، داشتن زیبایی در کنار کارایی است. اغلب آقایان در انتخاب کفش خود فرقی قایل نمی شوند زیرا اینگونه می اندیشند که کفش، کفش است، چه فرقی می کند کجا چه کفشی پوشیده شود. اما باید به این اصل توجه داشت که هر مکان و موقعیتی، کفش مخصوص به خود را می طلبد و بر حسب موقعیت باید بین انواع کفش مجلسی، کفش راحتی و یا کفش مخصوص پیاده روی دست به انتخاب زد تا کفش، بهترین کارایی را برای شما داشته باشد.

به طور مثال، کفش روزمره مردانه، ممکن است بیش از هشت ساعت پوشیده شود بنابراین بهتر است راحت و سبک باشد. از بهترین نوع کفش روزمره مردانه،کفش ورزشی یا چرمی هستند.

کفش مردانه
خرید کفش مردانه

مشاهده قیمت و موجودی محصول

انتخاب کفش متناسب با فصل سال

گاهی نیز کفش ها متناسب با فصل سال انتخاب می شوند. به طور نمونه، در روزهای گرم تابستان بهتر است از کفش روزمره مردانه با رویه قابل تنفس مثل پارچه مش استفاده کرد و از پوشیدن کفش های چرم و یا تیره رنگ که نور و گرما را به خود جذب می کند، خودداری کرد زیرا باعث تعریق و بوی بد پا می شود.

کفش مردانه

اجزاء تشکیل دهنده کفش و تاثیر آن بر کیفیت

کفش از قسمت های مختلفی مانند رویه کفش، زیره کفش، کفی کفش و پاشنه تشکیل شده است که جنس هر یک در کیفیت کفش نقش بسزایی دارد. زیبایی کفش به سلایق شخصی برمی گردد اما در خصوص کیفیت، می توان نکاتی را برشمرد که راهنمای خرید کفش روزمره مردانه برای شما باشد.

راهنمای خرید بهترین کفش های روزمره زنانه سال 2021
بيشتر ببينيد

رویه کفش

جنس رویه کفش بهتر است نرم و انعطاف پذیر باشد تا بتواند در تنظیم دمای پا موثر واقع شود و از تعریق و بوی بد پا جلوگیری به عمل آورد. کفش روزمره مردانه که از رویه چرم یا پارچه تهیه شده باشد بادوام تر است و همچنین به راحتی با یک دستمال تمیز می شود.

کفش روزمره

زیره یا کفی کفش

چگونگی ساخت زیره کفش، نشانه ای از کیفیت کفش است. چون زیره کفش باید مناسب با گودی کف پا ساخته شود و در نتیجه با سلامتی پا رابطه مستقیم دارد. بنابراین در خرید کفش روزمره مردانه به طرح زیره کفش توجه کنید. اگر زیره کفش صاف باشد، از خرید آن خووداری کنید چون در درازمدت بی شک اثرات نامطلوبی بر سلامت ستون فقرات و پا خواهد گذاشت.

حتما به جنس کفی کفش دقت کنید که از مواد اولیه مرغوب ساخته شده باشد یعنی از جنس انعطاف پذیر باشد و خشک نباشد. همچنین ضخامت زیره کفش در حد مطلوب باشد، به حدی نازک نباشد که سنگ و کلوخ را در زیر پای خود احساس کرده و ایجاد ناراحتی در کف پا کند.

خری کفش شیک

مشاهده قیمت و موجودی محصول

کفش روزمره شورو پودی

از جمله کفش هایی با کفی قابل انعطاف و نرم، کفش روزمره شورو پودی DALE 0003 است که جنس چرم دارد و از فشار به پا و ستون فقرات جلوگیری می کند. همچنین زیره کفش دارای قابلیت گردش هوا است و مانع از بوی بد کفش می شود و در برابر سایش نیز مقاوم است. کفش روزمره شورو پودی از مواد درجه یک تولید شده و با طراحی و ظرافت دوخت، آقایان خوش سلیقه را به خود جذب می کند.

کفش مردانه

پاشنه کفش

تناسب پاشنه کفش روزمره مردانه نیز تاثیر زیادی در راحتی کفش دارد. پاشنه کفش باید نه زیاد بلند و نه خیلی کوتاه یا بدون پاشنه باشد زیرا در هر دو حالت آسیبهایی مانند کمر درد و پا درد را به همراه خواهد داشت. جنس پاشنه هم خیلی سفت یا خیلی نرم نباشد. یک قاعده ی کلی که می توانید برای خرید کفشی با پاشنه مناسب در نظر بگیرید این است که بین انگشت شصت پا و جلوی کفش نیم تا یک سانت فاصله باشد در این صورت، کفش دارای پاشنه مناسب است و به پا فشار وارد نمی شود.

خرید کفش شیک

راه های مراقبت از کفش

انجام کارهایی مانند واکس زدن کفش چرم، عدم قرار دادن کفش در مقابل نور مستقیم خورشید، نگهداری کفش در جا کفشی، در دراز شدن عمر کفش، کمک شایانی می کند. کفش روزمره مردانه گاندو، به عنوان کفش چرم روزمره مردانه قابل استفاده است که بهتر است در تمیز کردن آن دقت کرده و از مواد مخصوص استفاده شود تا همیشگی همراه شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا