ابزار و غذای حیواناتخانه و آشپزخانه

راهنمای خرید بهترین غذای سگ ایرانی و خارجی ارزان+(معرفی 28 مدل)

معرفی پرفروش ترین غذاهای سگ

با توجه به اینکه غذای سگ از تنوع زیادی برخوردار است، راه‌های مختلفی برای ایجاد و برنامه‌ریزی یک رژیم غذایی مناسب برای سگ وجود دارد. اساسا بهتر است که قید یک رژیم غذایی خیلی متنوع را بزنید و غذایی که خورده نشده را بعد از 20 دقیقه دور بریزید. علت هم اینکه غذای باقی‌مانده می‌تواند به سیستم گوارشی سگ آسیب بزند. همانطور که احتمالا از همین چند سطر توضیح ابتدایی متوجه شده‌اید، اهمیت تنظیم یک رژیم غذایی مناسب برای سگ بسیار بالاست و بر همین اساس در این نوشتار قصد داریم ضمن پرداختن به جزئیات یک رژیم غذایی مناسب برای سگ، راهنمای خرید غذای سگ ارزان را به شما ارائه کنیم. با ما باشید.

سر فصل های این مطلب

نکات مهم غذای سگ

dog food 1 - راهنمای خرید بهترین غذای سگ ایرانی و خارجی ارزان+(معرفی 28 مدل)

برای سگ‌های خانگی رژیم‌های غذایی مختلفی وجود دارد که می‌توانید متناسب با آن‌ها نسبت به خرید غذای سگ اقدام کنید. از جمله باید به رژیم مبتنی بر غذای خشک، غذای نیمه مرطوب یا کنسروی مخصوص سگ و غذای خانگی اشاره کنیم. مناسب‌ترین و بهترین غذای سگ باید به سادگی قابل هضم باشد. رنگ و شکل مدفوع سگ نیز نشانه‌ای از کیفیت رژیم غذایی است. برای مثال در صورتی که رژیم غذایی سگ مناسب باشد، مدفوع سگ باید به رنگ قهوه‌ای پررنگ، سفت و فرم‌دار باشد.

اهمیت مسئله به حدی است که اگر شاهد اسهال بودید یا مدفوع سگ به رنگ روشن و نرم بود باید نگران نوع رژیم غذایی شوید. البته ممکن است این موضوع مربوط به سیستم گوارشی سگ هم باشد. اما در هر حال رژیم غذایی اولین مسئله مهمی است که باید به آن توجه کنید. ثبات یکی از مهمترین فاکتورهای رژیم غذایی سگ است. در صورتیکه قصد هرگونه تغییر در رژیم غذایی سگ را دارید باید به آرامی و طی مدت یک هفته تا ده روز مقصود خود را عملی کنید. بهتر است غذای جدید را پیش از وارد کردن به رژیم غذایی به مدت 10 روز آزمایش کنید چراکه تغییرات ناگهانی به دستگاه گوارش سگ آسیب جدی وارد می‌کند.

باید بدانید که تغذیه مناسب سگ‌ها بسیار ضروری و مهم است و سگ‌ها باید غذایی مخصوص خود را مصرف کنند. به علاوه عموم غذاهایی که انسان‌ها مصرف می‌کنند برای سگ مضر است. پس در صورتی که قصد آشنایی با بهترین غذاهای مناسب سگ را دارید، در ادامه با ما در راهنمای خرید غذای سگ ارزان همراه باشید.

غذای سگ خانگی چیست؟

 

همانطور که پیش از این نیز گفتیم بسیاری از غذاهای خانگی رایج برای ما در مورد سگ‌ها قابل استفاده نیستند. اما این بدان معنا نیست که غذای سگ‌ها تنوع ندارد. اتفاقا غذای سگ‌های خانگی را می‌توان با جیره‌هایی متشکل از غذای کنسروی، غذای خشک یا ترکیبی از این دو تنظیم کرد. البته اینکه کدام نوع و ترکیب را برگزینید، فراتر از بودجه مدنظر شما برای این مهم، به وضعیت سیستم گوارشی و نیازهای گوارشی سگ شما بستگی دارد. در ادامه به هر مورد می‌پردازیم. با ما باشید.

فواید رژیم غذایی خشک برای سگ چیست؟

یک گزینه اقتصادی در تنظیم رژیم غذایی سگ، رژیم غذایی خشک است. از مزایای استفاده از این رژیم غذایی، قیمت نسبتا ارزان‌تر و به صرفه بودن آن است. از سوی دیگر نگهداری غذای خشک سگ ساده‌تر از غذای نیمه‌مرطوب یا کنسروی است و می‌توان برای مدت‌ها و بدون نیاز به یخچال مقادیر قابل توجهی از آن را نگهداری کرد.

از طرف دیگر ارزش‌ غذایی خوراک خشک سگ بسیار بالا است چراکه غذای خشک شامل همه موارد مورد نیاز بدن سگ مانند پروتئین، کربو هیدارت، ویتامین و مواد معدنی است. در نتیجه در صورت استفاده از رژیم غذایی خشک برای سگ، نیاز به مکمل‌های غذایی بسیار کمتر است.

از دیگر مزایای رژیم غذایی خشک اینکه مانع از تشکیل جرم دندان می‌شود. در نتیجه در صورتی که قصد خرید غذای سگ ارزان دارید یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما انواع غذای خشک سگ است که به سادگی قابل ذخیره‌سازی است و در سفر و حمل و نقل نیز می‌توان از آن استفاده کرد.

غذای خشک سگ باید حاوی کدام مواد مغذی باشد؟

 

غذای خشک سگ باید شامل انواع مختلفی از پروتئین نظیر پروتئین گوشت‌های قرمز و سفید و همچنین پروتئین گیاهی باشد. به علاوه چربی‌های مفید نظیر امگا 3 و امگا 6 اهمیت زیادی در رژیم غذایی سگ دارد. در مورد فیبرها و مواد معدنی، فیبر موجود در سبزیجات و غلات به علاوه مواد معدنی نظیر کلسیم، فسفر، منیزیم و آهن نیز از مواد مهم در رژیم غذایی سگ است. به علاوه ویتامین‌های A، C، D و B باید در رژیم غذایی سگ مدنظر گرفته شود.

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی 2022
بيشتر ببينيد

غذای خانگی برای سگ

dog food 3 - راهنمای خرید بهترین غذای سگ ایرانی و خارجی ارزان+(معرفی 28 مدل)

همانطور که در بخش‌های پیشن هم گفتیم، بهترین ترکیب رژیم غذایی برای سگ باید شامل پروتئین، کربوهیدارت و فیبر باشد. در نتیجه می‌ـوانید از انواع گوشت و سبزیجات و برخی غلات استفاده کنید. توله سگ‌ها در زمان رشد به یک رژیم غذایی با ثبات و متعادل نیاز دارند تا روند رشدشان متناسب باشد. البته اگر قصد دارید از رژیم غذایی خانگی استفاده کنید باید با مشورت دامپزشک اقدام کنید. در ادامه اما قصد داریم شما را برای خرید غذای سگ ارزان از میان غذاهای خانگی راهنمایی کنیم.

 • تخم‌مرغ یکی از بهترین منابع مغذی سرشار از پروتئین است. اما به هیچ وجه از تخم مرغ خام در رژیم غذایی سگ استفاده نکنید.
 • گرچه میوه‌ و سبزیجات از مهمترین منابع فیبر هستند، بهتر است پیش از انتخاب هر میوه با دامپزشک مشورت کنید. چراکه برخی میوه‌ها می‌توانند برای سیستم گوارشی سگ بسیار مضر باشند.
 • برخی مواد غذایی بسیار مضر برای سگ عبارتند از شکر، کشمش، پیاز، سیر، شکلات و نوشیدنی‌های کافئین‌دار هستند.

گوشت خام یا پخته، مسئله این است!

dog food - راهنمای خرید بهترین غذای سگ ایرانی و خارجی ارزان+(معرفی 28 مدل)

مسئله نحوه گوشت مورد استفاده در رژیم غذایی سگ همواره مورد بحث بوده است و همچنان هم همینطور است. مسئله مهم این است که گوشت مورد استفاده در رژیم غذایی سگ باید خام باشد یا پخته. پژوهش‌ها نشانگر آن است که پخت گوشت ممکن است بسیاری از مواد مغذی آن را از بین ببرد.

اما برخی پژوهشگران تغذیه معتقدند ریسک ابتلا به بیماری‌های باکتریایی و ویروسی در صورت مصرف گوشت خام بسیار بیشتر است. در نتیجه بهتر است گوشت را به صورت پخته مصرف کنید و اگر نگران کمبود مواد مغذی بودید از مکمل‌های اضافی استفاده کنید.

به علاوه که هیچ مدرک علمی که حاکی از برتری استفاده از گوشت خام برای سگ باشد وجود ندارد. درواقع بنابر نتایج تحقیقاتی که توسط بخش علوم تغذیه‌ای دانشگاه ایلینوی انجام شده است، تفاوت خاصی میان مواد مغذی در دسترس میان گوشت خام و پخته وجود. اما در ادامه راهنمای خرید غذای سگ ارزان با ما باشید.

غذای خانگی برای سگ قابل استفاده است؟

در بخش پیشین به امکان استفاده از غذای خانگی برای سگ پرداختیم اما در اینجا به برخی مواد قابل استفاده می‌پردازیم.

پاستا و برنج: این مواد به صورت محدود، پخته شده، کم روغن و کم نمک قابل استفاده هستند.

انواع گوشت: گوشت باید پخته شده و فاقد چربی باشد.

سبزیجات: سببزیجات منبع خوبی از ویتامین و فیبر هستند که پیش‌تر به اهمیت آن‌ها برای بدن سگ اشاره کردیم.

کدام مواد غذایی برای سگ مضر است؟

dog food 2 - راهنمای خرید بهترین غذای سگ ایرانی و خارجی ارزان+(معرفی 28 مدل)

تا اینجا درباره مواد غذایی مفید برای سگ‌ها گفتیم اما کمی هم از مواد غذایی مضر بگوییم. یکی از بدترین مواد غذایی که بسیاری برای سگ‌ها استفاده می‌کنند، اسکلت و استخوان بدن مرغ است. باید بدانید که این استخوان‌ها و غضروف‌ها حتی در صورت پخته‌شدن برای سیستم گوارشی سگ مضر هستند.

به علاوه به طور جدی توصیه می‌کنیم از تغذیه سگ با موادی مانند آبنبات، شکلات، آدامس، آووکادو، مواد حاوی الکل، سیر و پیاز، چای، قهوه و دیگر مواد کافئین‌دار، انگور و کشمش، نمک و هر ماده‌ای حاوی زایلیتول خودداری کنید.

علت بی‌اشتها شدن سگ چیست؟

شاید گمان کنید خرید غذای سگ ارزان علت بی‌اشتهایی سگ است و غذا نخوردن و یا بی‌اشتهایی سگ‌ها می‌تواند بسیار نگران‌کننده باشد. اما دلیل این موضوع نیز می‌تواند بسیار متفاوت باشد. از مشکلات دندان‌های سگ، بیماری، مسافرت و یا تغییر شرایط و حتی استرس! اما معمولا این موضوع تحت‌تاثیر ابتلای جانور به بیماری‌های خاص است. در نتیجه بهترین کار مراجعه به دامپزشک است. توصیه جدی ما به شما این است که در صورتی که بی‌اشتهایی سگ برای مدت قابل توجهی به طول انجامید حتما مسئله را جدی بگیرید و با مراجعه به دامپزشک جهت رفع مشکل اقدام کنید.

میزان استاندارد غذای سگ چقدر است؟

یکی از مهمترین دغدغه‌های هر فردی که از سگ خانگی نگهداری می‌کند، میزان غذای استاندارد مورد استفاده برای سگ است. اما باید بدانید که در این‌باره هیچ پاسخ دقیق و مشخصی وجود ندارد. مسئله اساسی در این مورد فراتر از حجم و کیفیت غذا، مواد مغذی آن است. معمولا روی بسته‌بندی مواد غذایی سگ‌ها، مقدار مورد نیاز برای مصرف روزانه سگ متناسب با وزن و میزان فعالیت سگ درج شده است که در این مورد بهترین راهنما است.

بهتر است مقدار غذای روزانه سگ را حداقل در دو وعده تنظیم کنید. اما این موضوع به نژاد سگ هم بستگی دارد. برای مثال سگ‌های پامرانین و شیتزو تریر نیاز به سه وعده در روز دارند. اما سگ‌هایی چون هاسکی با یک وعده هم مشکلی ندارند. اما استاندارد همان دو وعده غذایی در روز برای صبح و عصر است. البته برای توله سگ‌های کوچکتر از 6 ماه در برخی نژادها حتی 4 وعده هم ضروری است.

جمع‌بندی

خرید غذای سگ ارزان دغدغه بسیاری افرادی است که از سگ نگهداری می‌کنند. طی این نوشتار ضمن پرداختن به اهمیت تغذیه سگ، انواع آن و مواد مغذی مورد نیاز سگ کوشیدیم تا شما را با بهترین انواع غذای ارزان سگ آشنا کنیم. در پایان هم به مواد مضر برای سگ‌ها و البته تعداد وعده‌های غذایی مورد نیاز سگ پرداختیم.

 • نحوه نمایش محصول ها
617a004477776442286ae9a5a9a2029e 300x300 - راهنمای خرید بهترین غذای سگ ایرانی و خارجی ارزان+(معرفی 28 مدل)

غذای خشک سگ نوتری پت مدل Adult 21 Percent PROBIOTICS وزن 15 کیلوگرم

550,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  70x40x15 سانتی‌متر
 • وزن
  15000 گرم
 • گونه حیوان
  سگ
 • کشور سازنده
  ایران
خرید محصول
27bda34b11731b4cb830b04744371f29 300x300 - راهنمای خرید بهترین غذای سگ ایرانی و خارجی ارزان+(معرفی 28 مدل)

غذای خشک سگ نوتری پت مدل Premium 29 Percent PROBIOTICS وزن 15 کیلوگرم

640,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  70x40x15 سانتی‌متر
 • وزن
  15000 گرم
 • گونه حیوان
  سگ
 • کشور سازنده
  ایران
خرید محصول
5c3f47db4bcf3d93bf749cabfe22b740 300x300 - راهنمای خرید بهترین غذای سگ ایرانی و خارجی ارزان+(معرفی 28 مدل)

تشویقی سگ طرح استخوان مدل 8cm

25,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  8x2x1 سانتی‌متر
 • وزن
  25 گرم
 • گونه حیوان
  سگ
 • کشور سازنده
  چین
خرید محصول
d82b61e7334741e31d6ece31d4b5c95a 300x300 - راهنمای خرید بهترین غذای سگ ایرانی و خارجی ارزان+(معرفی 28 مدل)

غذای خشک سگ سلبن مدل 1002 Small Adult وزن 2 کیلوگرم

130,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  40*20*10 سانتی‌متر
 • وزن
  2000 گرم
 • برند
  سلبن
 • گونه حیوان
  سگ
 • کشور سازنده
  ایران
 • سایر توضیحات
  شرکت پروتیین ایمن تاب در سال 1393 با ایده تولید غذای حیوانات خانگی با توجه به استاندارد های روز جهانی تاسیس و شروع به فعالیت نموده است. این شرکت از مجهزترین و بروز ترین ماشین آلات درکارخانه خود استفاده کرده و بعلاوه از بهترین مواد اولیه شرکتهای اروپایی و آمریکایی و کمک علمی آن ها بهره مند می باشد.
خرید محصول
fe9b3a0570c2e5c64dd00f7d0c252eff - راهنمای خرید بهترین غذای سگ ایرانی و خارجی ارزان+(معرفی 28 مدل)

غذای سگ بالغ مفید مدل MINI DOG ADULT وزن 2 کیلوگرم

94,900 تومان
خرید تلویزیون|معرفی بهترین تلویزیون های بازار+(21 مدل پرفروش)
بيشتر ببينيد

مشخصات

 • ابعاد
  34*18*10 سانتی‌متر
 • وزن
  2000 گرم
 • برند
  MOFEED
 • گونه حیوان
  سگ
خرید محصول
cbc02d190b20507ab339a7db97f0b6ba 300x300 - راهنمای خرید بهترین غذای سگ ایرانی و خارجی ارزان+(معرفی 28 مدل)

غذای خشک سگ رفلکس پلاس مدل Chicken وزن 3 کیلوگرم

454,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  43x23x9 سانتی‌متر
 • وزن
  3000 گرم
 • گونه حیوان
  سگ
 • سایر توضیحات
  ساخت ترکیه
خرید محصول
5275208eb5cd64345e04f8b3d8030085 300x300 - راهنمای خرید بهترین غذای سگ ایرانی و خارجی ارزان+(معرفی 28 مدل)

غذای خشک سگ رویال کنین مدل maxi puppy وزن 15 کیلوگرم

4,001,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  53x25x14 سانتی‌متر
 • وزن
  15000 گرم
 • گونه حیوان
  سگ
خرید محصول
593d94dd487fda192089b130b95475da 300x300 - راهنمای خرید بهترین غذای سگ ایرانی و خارجی ارزان+(معرفی 28 مدل)

غذای خشک سگ مفید مدل Supportive Food وزن 10 کیلوگرم

370,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  60x55x15 سانتی‌متر
 • وزن
  10000 گرم
 • گونه حیوان
  سگ
 • کشور سازنده
  ایران
خرید محصول
5b32dabb24d06ac0e611275e089c3501 300x300 - راهنمای خرید بهترین غذای سگ ایرانی و خارجی ارزان+(معرفی 28 مدل)

کنسرو غذای سگ نوتری پت مدل Pack 1 وزن 425 گرم مجموعه 4 عددی

87,500 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  8x8x10 سانتی‌متر
 • وزن
  425 گرم
 • برند
  نوتری پت
 • گونه حیوان
  سگ
 • کشور سازنده
  ایران
 • سایر توضیحات
  - مجموعه شامل 4 عدد کنسرو غذای سگ نوتری 425 گرمی با طعم‌های: گوشت قرمز و مرغ، کدو تنبل، گوشت قرمز و پته گوشت مرغ - مواد اولیه 100% طبیعی - بدون طعم دهنده‌های مصنوعی، مواد نگدارنده و غلات - حاوی مکمل‌های ویتامینه و مواد معدنی کم‌یاب، غلات و سبزیجات، ویتامیین‌های A، B، E، D، K، آهن، منیزیم و زینک - به صورت چانک در آب گوشت غلیظ
خرید محصول
371b123c1c1ae3a4a3ef4f2ddc880272 300x300 - راهنمای خرید بهترین غذای سگ ایرانی و خارجی ارزان+(معرفی 28 مدل)

تشویقی سگ دودوتی مدل mix وزن 150 گرم

58,500 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  15x8x8 سانتی‌متر
 • وزن
  150 گرم
 • گونه حیوان
  سگ
 • کشور سازنده
  ایران
 • سایر توضیحات
  تشویقی بیسکوئیتی سگ مناسب تمامی نژادها بر پایه مواد اولیه گیاهی و کاملا طبیعی با طعم میکس : هویج - اسفناج - چغندر و سفیده تخم مرغ
خرید محصول
4662c57f04a4677a55d5168bd614b50d 300x300 - راهنمای خرید بهترین غذای سگ ایرانی و خارجی ارزان+(معرفی 28 مدل)

غذاي خشك سگ مفيد كد Mini Dog Puppy 02 وزن دو كيلوگرم

101,400 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  18x8x16 سانتی‌متر
 • وزن
  2000 گرم
 • برند
  MoFeed
 • گونه حیوان
  سگ
 • سایر توضیحات
  غذاي مخصوص توله سگ هاي نژاد كوچك و آپارتماني
خرید محصول
3c4f5c5bab224d90dadf06ed94b6b10b 300x300 - راهنمای خرید بهترین غذای سگ ایرانی و خارجی ارزان+(معرفی 28 مدل)

غذای تشویقی سگ مای پتز مدل GIZZARD وزن 100 گرم

99,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  5x5x5 سانتی‌متر
 • وزن
  120 گرم
 • برند
  my pets مای پتز
 • گونه حیوان
  گربه
 • سگ
 • سایر توضیحات
  تشویقی طبیعی سنگدان طبیعی مرغ بسته بندی بهداشتی تهیه شده از مواد اولیه تازه پخته شده و خشک شده به صورت آرام و طبیعی مناسب سگ و گربه از توله تا بالغ بدون طعم دهنده، رنگ و مواد نگهدارنده دارای پروتئین بالا، چربی پایین منبع غنی مواد معدنی دارای انواع ویتامین ها (گروه B و E) هضم آسان
خرید محصول
6b01d2dd445519dec72e63ba36071e72 300x300 - راهنمای خرید بهترین غذای سگ ایرانی و خارجی ارزان+(معرفی 28 مدل)

تشویقی سگ مدل Ox Tail کد 146 وزن 75 گرم

40,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  27x18x10 سانتی‌متر
 • وزن
  75 گرم
 • گونه حیوان
  سگ
 • کشور سازنده
  ایران
خرید محصول
9018def2537ce630b224fcb5aaa17f73 300x300 - راهنمای خرید بهترین غذای سگ ایرانی و خارجی ارزان+(معرفی 28 مدل)

غذای سگ پتچی مدل Adult Small & Mini وزن 1.7 کیلوگرم

125,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  35x20x35 سانتی‌متر
 • وزن
  1700 گرم
 • برند
  پتچی
 • گونه حیوان
  سگ
 • کشور سازنده
  ایران
 • سایر توضیحات
  عقیم نشده
خرید محصول
2d0069b37cfb31dad38ce1080b5c3db5 300x300 - راهنمای خرید بهترین غذای سگ ایرانی و خارجی ارزان+(معرفی 28 مدل)

غذای خشک سگ رویال کنین مدل pomeranian وزن 1.5 کیلوگرم

780,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  20x9x37 سانتی‌متر
 • وزن
  1500 گرم
 • برند
  رویال کنین
 • گونه حیوان
  سگ
خرید محصول
40c1146a5c0a8189dc447d074c23c559 300x300 - راهنمای خرید بهترین غذای سگ ایرانی و خارجی ارزان+(معرفی 28 مدل)

غذای خشک سگ سلبن مدل 1012 Small Junior وزن 2 کیلوگرم

130,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  40*20*10 سانتی‌متر
 • وزن
  2000 گرم
 • برند
  سلبن
 • گونه حیوان
  سگ
 • کشور سازنده
  ایران
 • سایر توضیحات
  شرکت پروتیین ایمن تاب در سال 1393 با ایده تولید غذای حیوانات خانگی با توجه به استاندارد های روز جهانی تاسیس و شروع به فعالیت نموده است. این شرکت از مجهزترین و بروز ترین ماشین آلات درکارخانه خود استفاده کرده و بعلاوه از بهترین مواد اولیه شرکتهای اروپایی و آمریکایی و کمک علمی آن ها بهره مند می باشد.
خرید محصول
ec3e959255b537555f654d8bba5d5d41 300x300 - راهنمای خرید بهترین غذای سگ ایرانی و خارجی ارزان+(معرفی 28 مدل)

تشویقی سگ جرهای مدل Carrot وزن 70 گرم

75,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  5x5x5 سانتی‌متر
 • وزن
  70 گرم
 • گونه حیوان
  سگ
خرید محصول
fb4ee1e1bd69a89bd780c986e0842d31 300x300 - راهنمای خرید بهترین غذای سگ ایرانی و خارجی ارزان+(معرفی 28 مدل)

تشویقی سگ جرهای مدل Blueberry وزن 70 گرم

75,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  5x5x5 سانتی‌متر
 • وزن
  70 گرم
 • گونه حیوان
  سگ
خرید محصول
aa9f9d78f2c9267d36e3a9dec8dcd2b0 300x300 - راهنمای خرید بهترین غذای سگ ایرانی و خارجی ارزان+(معرفی 28 مدل)

قرص ضد انگل سگ و گربه آلفاسان مدل Praziquantel بسته 10 عددی

133,500 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  10x4x1 سانتی‌متر
 • وزن
  10 گرم
 • برند
  آلفاسان
 • گونه حیوان
  گربه
 • سگ
 • کشور سازنده
  هلند
 • سایر توضیحات
  شرکت آلفاسان هلند هر قرص برای 10 کیلوگرم مناسب سگ و گربه
خرید محصول
8c190e7f07a7c53e22ff0cc7cea563c9 300x300 - راهنمای خرید بهترین غذای سگ ایرانی و خارجی ارزان+(معرفی 28 مدل)

غذای خشک سگ بالغ رفلکس مدل برنج و گوشت بره و سبزیجات وزن 3 کیلوگرم

445,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  39x11x20 سانتی‌متر
 • وزن
  3000 گرم
 • برند
  رفلکس
 • گونه حیوان
  سگ
 • سایر توضیحات
  غذای کامل و مناسب برای سگ های بالغ (همه نژادها) دارای فرمول جدید جهت فراهم آوردن یک رژیم با کالری مناسب دارای پروتئین ۲۸% و فیبر بالا دارای امگا ۳ و امگا ۶ برای درخشش و سلامتی پوست و موی حیوان حاوی کلسیم و فسفر بالا جهت استحکام استخوان ها و دندان ها هضم آسان و طعمی دلچسب بدون طعم دهنده و رنگ های مصنوعی
خرید محصول
ef144ffe95f9b59de9d79c48a3083be5 300x300 - راهنمای خرید بهترین غذای سگ ایرانی و خارجی ارزان+(معرفی 28 مدل)

غذای خشک سگ سلبن مدل large adult n وزن 10 کیلوگرم

540,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  75x40x10 سانتی‌متر
 • وزن
  10000 گرم
 • برند
  سلبن
 • گونه حیوان
  سگ
خرید محصول
6ecca22531fcd405906674daad2b7224 300x300 - راهنمای خرید بهترین غذای سگ ایرانی و خارجی ارزان+(معرفی 28 مدل)

غذای خشک سگ رفلکس مدل cheichen وزن 3 کیلوگرم

470,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  27x22x8 سانتی‌متر
 • وزن
  3000 گرم
 • گونه حیوان
  سگ
خرید محصول
7abf859128bba05704137c9444aa003c 300x300 - راهنمای خرید بهترین غذای سگ ایرانی و خارجی ارزان+(معرفی 28 مدل)

غذای خشک سگ نوتری پت کد 001 وزن 2 کیلوگرم

140,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  42x30x10 سانتی‌متر
 • وزن
  2000 گرم
 • برند
  نوتری پت
 • گونه حیوان
  سگ
 • سایر توضیحات
  - ترکیبات :گوشت مرغ تازه ، ذرت ، پودر گوشت مرغ ، پودرگوشت قرمز ، گندم ، گلوتن ، ماکارونی ، پودر استخوان ، پودر تخم مرغ کامل ، مولتی ویتامین مواد معدنی کمیاب ، طعم دهنده طبیعی ، ویتامین E ، و آنتی اکسیدان ، روغن گیاهی ، چربی حیوانی و لیزین . - مناسب برای حیوانات بالغ ( نژاد کوچک)
خرید محصول
f0901f0eaf54e5df7efb26e78902878f 300x300 - راهنمای خرید بهترین غذای سگ ایرانی و خارجی ارزان+(معرفی 28 مدل)

غذای خشک سگ رفلکس مدل Adult وزن 3 کیلوگرم

479,800 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  25x11x45 سانتی‌متر
 • وزن
  3000 گرم
 • برند
  رفلکس
 • گونه حیوان
  سگ
خرید محصول
5e32b82df9f813b0ccf0f28ae56d5d6c 300x300 - راهنمای خرید بهترین غذای سگ ایرانی و خارجی ارزان+(معرفی 28 مدل)

غذای خشک سگ رویال کنین مدل Mini Adult وزن 2 کیلوگرم

949,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  18x10x40 سانتی‌متر
 • وزن
  2000 گرم
 • گونه حیوان
  سگ
خرید محصول
c9f613a54a62098afbc7e06be968e63d 300x300 - راهنمای خرید بهترین غذای سگ ایرانی و خارجی ارزان+(معرفی 28 مدل)

غذای خشک سگ رفلکس مدل lamb & rice وزن 3 کیلوگرم

430,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  20x11x39 سانتی‌متر
 • وزن
  3000 گرم
 • برند
  رفلکس
 • گونه حیوان
  سگ
خرید محصول
608a5cb4b4e7721b7a8351486d7f7c59 300x300 - راهنمای خرید بهترین غذای سگ ایرانی و خارجی ارزان+(معرفی 28 مدل)

غذای تشویقی سگ جرهای مدل teh-Chicken Milky وزن 70 گرم

76,800 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  5x5x5 سانتی‌متر
 • وزن
  70 گرم
 • برند
  جرهای
 • گونه حیوان
  سگ
خرید محصول

Recent search terms:

 • https://gamavalkharid ir/buy-dog-food/

نوشته های مشابه

‫4 دیدگاه ها

 1. سلام پیشنهاد تون خیلی خوب بود. برای ما که تو اپارتمان زندگی میکنیم، مدل زغالی اصلا جالب نمیشه.

 2. بهترین سایت فعلا با اقتدار فیلمازون هست بدون شک. کم کمش برای هر فیلم و سریال 10 تا کیفیت متفاوت داره. عااالییههه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا