کالای دیجیتالاسپیکر

راهنمای خرید بهترین اسپیکر های سال 2023 + لینک خرید

راهنمای خرید اسپیکر های ارزان قیمت و با کیفیت

از آنجا که وقتی وارد بازار اسپیکر می شویم، محصولات گسترده و متنوعی در مقابل ما قرار می گیرند. بنابراین درصدد هستیم که راهنمای خرید اسپیکر را در اینجا هر چند خلاصه برای شما کاربران عزیز آورده تا شما را در خرید اسپیکر خانگی یاری دهیم. برای انتخاب اسپیکر مورد علاقه ی خود نیاز است تا با انواع اسپیکرها آشنا شوید که شامل اسپیکر خانگی، اسپیکر ایستاده، اسپیکر بلوتوث می شود.

115744271 1 - راهنمای خرید بهترین اسپیکر های سال 2023 + لینک خرید

عوامل موثر در انتخاب اسپیکر

در مقابل دنیای متنوع و رنگارنگ اسپیکرها، معیارهای متفاوتی برای انتخاب از سوی کاربران وجود دارد، به عنوان راهنمای خرید اسپیکر خانگی که اغلب اسپیکرها را دربر می گیرد، عواملی در اینجا ذکر می شود.

3 54 300x167 1 - راهنمای خرید بهترین اسپیکر های سال 2023 + لینک خرید

طراحی اسپیکر

شاید می توان گفت اولین و مهم ترین عامل در خرید یک اسپیکر، طراحی یک اسپیکراست زیرا طراحی مناسب یک اسپیکر خانگی می تواند در کیفیت صدای آن بسیار تاثیر گذار باشد به طور مثال بدنه ی مناسب و طراحی بلندگوها در کیفیت پخش صدا موثر هستند.

8 16 300x167 1 - راهنمای خرید بهترین اسپیکر های سال 2023 + لینک خرید

اندازه اسپیکر

شاید جای تعجب داشته باشد اگر اذعان شود که اندازه ی یک اسپیکر نیز می تواند معیار مهمی برای خرید اسپیکر خانگی باشد به این دلیل که درکیفیت صدای خروجی تا حد زیادی تاثیرگذار است. بنابراین می توان گفت اسپیکرهای بزرگ تر نسبت به کوچکترها از کیفیت بالاتری برخوردار هستند.

2984521 1 - راهنمای خرید بهترین اسپیکر های سال 2023 + لینک خرید

حساسیت اسپیکر

عامل موثر دیگر در خرید اسپیکر خانگی حساسیت آن می باشد زیرا بین اسپیکر و پخش کننده ،رابطه ی تنگاتنگی وجود دارد. یک اسپیکر خوب حداقل باید دارای حساسیت 90db باشد.

114107369 1 - راهنمای خرید بهترین اسپیکر های سال 2023 + لینک خرید

وات خروجی اسپیکر

از معیارهای دیگر در راهنمای خرید اسپیکر خانگی، وات خروجی آن است به این صورت که باید میزان توان واقعی اسپیکر مورد توجه قرار بگیرد که با واحد RMS نشان داده می شود و بیانگر قدرت بلندگو است؛ به این مفهوم که به قدرت صدای خروجی ارتباط دارد و هرچه عددی بزرگتر باشد قدرت صدای پخش شده بیشتر خواهد بود.

115161513 1 - راهنمای خرید بهترین اسپیکر های سال 2023 + لینک خرید

کانال های خروجی اسپیکر

کانال های خروجی اسپیکر نیز از عوامل تاثیرگذار در رضایت خریداران یک اسپیکر خانگی است. قبلا اسپیکرها دارای 3 کانال خروجی بودن که دوتای آن ها اصلی و یکی مربوط به صدای بم می شد. اما امروزه با تعبیه کارت های صدای چندگانه بر روی مادربوردها، اسپیکرها امروزه چندکاناله هستند که در بین آن ها، اسپیکر حداقل با 4 کانال، انتخاب خوبی است که 4 تا اصلی و یکی هم مربوط به صدای بم است و می تواند کیفیت صدای خروجی خوبی ارائه دهد.

راهنمای خرید گوشی های کلاسیک 2022+(معرفی پرفروش ترین ها)
بيشتر ببينيد

apple homepod product hero 5 300x194 1 - راهنمای خرید بهترین اسپیکر های سال 2023 + لینک خرید

راهنمای خرید اسپیکر بلوتوث

تنوع اسپیکرهای بلوتوث نیزبه حدی است که نیازهای مخاطبان را به خوبی برطرف کند. بنابراین در مرحله ی اول راهنمای خرید اسپیکر بلوتوث باید نیاز شخصی فرد با توجه به شرایط محیط اطراف او مشخص شود و با آگاهی از مشخصات یک اسپیکر بلوتوث باکیفیت می تواند اقدام به خرید حضوری یا غیر حضوری اسپیکر بلوتوث مناسبی بزند که نیاز هایش را به خوبی مرتفع کند.

bluetooth speakers01 300x173 1 - راهنمای خرید بهترین اسپیکر های سال 2023 + لینک خرید

مشاهده قیمت و موجودی محصول

در هنگام خرید اسپیکر بلوتوث بهتر است نسبت به مشخصات آن آگاهی داشته تا بتوان با اطمینان بیشتری خرید کرد. برای داشتن یک راهنمای خرید اسپیکر بلوتوث باید در ابتدا نیازها و اولویت های خود را نسبت به اسپیکر مورد نیاز مشخص کرد؛ به طور مثال ممکن است فردی تمام روزش را با گوش دادن به موسیقی سپری کند، بنابراین به اسپیکری نیاز دارد که دارای قدرت باتری بالایی باشد. یا افراد طبیعت گرد و یا کوهنورد نیاز به اسپیکری دارند که دارای ویژگی های ضدآب و ضد ضربه باشد.

Bose SoundLink Revolve 300x168 1 - راهنمای خرید بهترین اسپیکر های سال 2023 + لینک خرید

مشاهده قیمت و موجودی محصول

مواردی که باید قبل از خرید اسپیکر بلوتوث به آن توجه کرد در این راهنمای خرید اسپیکر بلوتوث برای شما کابران عزیز آورده می شود. اندازه و وزن اسپیکر بلوتوث، قدرت باتری، صفحه نمایش، داشتن درگاه ورودی کارت حافظه، محدوده ی برد و عملکرد، کیفیت صدا، سازگاری با انواع سیستم عامل ها، مقاومت محصول و موارد جانبی است. بررسی هر یک از این مشخصات می تواند به خرید اسپیکر بلوتوث بهتری بینجامد و رضایت خاطر خریداران را فراهم آورد.

g109CHRGE3R o lifestyle10 300x194 1 - راهنمای خرید بهترین اسپیکر های سال 2023 + لینک خرید

مشاهده قیمت و موجودی محصول

از مهم ترین ویژگی های اسپیکر بلوتوث، استفاده آسان از آن است به این صورت که تنها کافی است بلوتوث دستگاه خود را اعم از لپ تاپ، کامپیوتر، گوشی یا تبلت را روشن کرده و به راحتی به اسپیکر بلوتوث وصل شوید. شناسایی اسپیکر بلوتوث فقط در مرحله ی اول انجام می گیرد و در سری های بعدی به راحتی پس از روشن کردن بلوتوث گجت خود، اسپیکر به راحتی وصل می شود.

homig 300x194 1 - راهنمای خرید بهترین اسپیکر های سال 2023 + لینک خرید

راهنمای خرید اسپیکر قابل حمل

اسپیکر بلوتوث را اسپیکر بی سیم و یا قابل حمل نیز می خوانند پس در برخی متن ها با عبارت راهنمای خرید اسپیکر بی سیم مواجه می شوید که منظور همان راهنمای خرید اسپیکر بلوتوث است. زیرا یکی از مزیت های بسیار مهم اسپیکر بلوتوث، قابل حمل بودن آن است.

JBL Charge 4 300x168 1 - راهنمای خرید بهترین اسپیکر های سال 2023 + لینک خرید

مشاهده قیمت و موجودی محصول

در استفاده از اسپیکر بلوتوث، کاربر سروکاری با سیم و کابل ندارد و به راحتی قابل حمل و انتقال از مکانی به مکان دیگر است، به عبارتی استفاده از اسپیکرهای قابل حمل محدودیت مکانی و زمانی ندارد و همانطور که از نامش بر می آید در منزل، شرکت و یا حتی طبیعت به راحتی قابل استفاده است.

راهنمای خرید بهترین گوشی آنر 2022+(معرفی پرفروش ترین مدل های 2022)
بيشتر ببينيد

speaker1 300x190 1 - راهنمای خرید بهترین اسپیکر های سال 2023 + لینک خرید

مشاهده قیمت و موجودی محصول

اسپیکرهای قابل حمل را می توان در زمان های تماس تصویری و کنفرانس آنلاین که در این روزهای مبارزه با کوید-19 بسیار باب است و یا حتی برای پاسخ به تماس تلفنی خود استفاده کرد. همین ویژگی قابل حمل و اندازه ی کوچک اسپیکر قابل حمل، بسیار مورد توجه کاربران قرار می گیرد و ترغیب آنها را برای اقدام به خرید اسپیکر قابل حمل افزایش می دهد زیرا که نیاز به فضای کمی دارند وبه دلیل قیمت پایین و مناسب، مقرون به صرفه هستند.

UE Speakers 300x194 1 - راهنمای خرید بهترین اسپیکر های سال 2023 + لینک خرید

مشاهده قیمت و موجودی محصول

راهنمای خرید اسپیکر ماشین

اسپیکرهای ماشین انواع مختلفی دارند که در این متن راهنمای خرید اسپیکر ماشین تا جایی که ممکن است بیان می شود تا بتوانید با استفاده از آن از خرید خود بهترین رضایت را داشته باشید. در خرید اسپیکرهای خودرو معیارهایی مانند نوع اسپیکر، اندازه اسپیکر،کیفیت اسپیکر، حداکثر میزان صدای خروجی اسپیکر ، توان خروجی اسپیکر، راحتی نصب اسپیکر ، قیمت اسپیکر، بسیار حائز اهمیت است.

خودرو - راهنمای خرید بهترین اسپیکر های سال 2023 + لینک خرید
راهنمای خرید اسپیکر ماشین

در خرید اسپیکر ماشین باید به شکل و ظاهر آن توجه داشت تا بر حسب نیاز کاربر بتواند پاسخگو باشد به طور مثال اسپیکرهای ماشین به اشکال مختلف گرد، بیضی، کامپوننت، ساب ووفر و تیوتر در بازار موجود هستند که هر یک ویژگی خاص خود را دارد.

.jpg - راهنمای خرید بهترین اسپیکر های سال 2023 + لینک خرید

مشاهده قیمت و موجودی محصول

به طور مثال اسپیکرهای بیضی یا گرد برای قرارگرفتن بر روی قسمت طاقچه ای ماشین مناسب است به طورکلی نیز این نوع اسپیکرهای ماشین در تفکیک بهتر صدا و تقویت صدا تاثیر بسزایی دارند.

خرید اسپیکر ماشین - راهنمای خرید بهترین اسپیکر های سال 2023 + لینک خرید

مشاهده قیمت و موجودی محصول

‫5 دیدگاه ها

  1. سلام خسته نباشید، من اسپیکر بلوتوثی قابل حمل لیتو مدل LK – 41
    رو دو ماهی میشه خریدم اگه اصلش رو پیدا کنید واقعا چیز قابلی هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا