مردانهمد و پوشاک

معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

راهنمای خرید ست تاپ شلوارک مردانه

با اطمینان می‌توان گفت که ست تاپ شلوارک مردانه یکی از محبوب‌ترین لباس‌های مردانه است. با توجه به شرایط آب و هوایی کشور این سبک لباس بیشتر مناسب فصل‌های گرم سال است. با این حال، استفاده از ست تاپ شلوارک تنها به فصل‌ها و مناطق گرم محدود نمی‌شود. طراحی و جنس پارچه در این مدل لباس‌های مردانه به‌گونه‌ای است که استفاده از آن بسیار راحت بوده و حتی می‌توان به‌عنوان لباس‌خواب نیز از آنها استفاده کرد. کاربرد تاپ و شلوارک‌های مردانه با توجه به مدل و نوع طراحی آن متفاوت است. برخی از آنها تنها برای استفاده در خانه مناسب‌اند اما دسته‌ای دیگر از این لباس‌ها را می‌توانید برای باشگاه انتخاب کنید. اگر می‌خواهید برای خود یا همسرتان ست تاپ شلوارک مناسب بخرید اما اطلاع کافی در مورد این نوع لباس‌ها ندارید، بهتر است با ما همراه باشید.

سر فصل های این مطلب

تاپ شلوارک مردانه چیست؟

Men shorts - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

تاپ در حقیقت به لباسی گفته می‌شود که از ناحیه گردن تا کمر فرد را بپوشاند. طراحی تاپ به تی‌شرت شباهت زیادی دارد و کاملا بدون آستین است؛ اما اگر بخواهیم این نوع لباس‌ها را از نظر ساختاری بررسی کنیم باید بگوییم که تاپ‌ها شباهت بیشتری به لباس‌های رکابی مردانه دارند. شلوارک نیز کاملا مشابه با شلوارهای خانگی تولید شده اما تنها می‌تواند تا ناحیه زانو یا کمی پایین‌تر از آن را پوشش دهد.

بهترین حالت این است که تاپ را با شلوارک بپوشید. همین امر موجب شده که تولیدی‌های مختلف برای سهولت کار مشتریان خود اقدام به تولید و عرضه انواع ست‌های تاپ و شلوارک کنند.

در کشورهای مختلف تاپ و شلوارک‌های مردانه کاربرد مختلفی دارند؛ اما در کشور ما استفاده از این مدل لباس‌ها تنها برای خانه و باشگاه رایج است. مهمترین تفاوتی که در تولید تاپ و شلوارک‌های خانگی و باشگاهی وجود دارد، جنس لباس‌ها است.

تاپ‌هایی که مناسب ورزش هستند به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که شرایط لازم برای ورود و خروج هوا و دفع راحت‌تر عرق را فراهم می‌کنند. علاوه بر تقسیم‌بندی کاربردی فوق، ست تاپ شلوارک مردانه را می‌توان از نظر مدل تاپ، اندازه شلوارک و جنس به دسته‌های مختلف تقسیم کرد. در ادامه هر یک از این موارد را بررسی می‌کنیم.

 

انواع تاپ شلوارک‌های مردانه

men clothing - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

همان‌طور که اشاره کردیم یکی از مواردی که در دسته‌بندی ست تاپ شلوارهای مردانه موثر است، کاربرد آنها است. عمده‌ترین کاربرد این ست‌ها به‌عنوان لباس ورزشی در باشگاه و به‌عنوان لباس راحتی در خانه است. جنس و نوع دوخت مهمترین تفاوت بین این دو دسته لباس است.

 • تاپ شلوارک ورزشی مردانه: اگر برای خرید ست تاپ شلوارک ورزشی به فروشگاه‌های مراجعه کرده‌اید حتما متوجه تفاوت دوخت و پارچه آن با تاپ‌های خانگی شده‌اید. جنس تاپ شلوارک‌های ورزشی معمولا از پارچه‌های کشی و ضد تعریق است. هدف اصلی از انتخاب این مدل پارچه‌ها در دوخت لباس‌های ورزشی این است که ورزشکاران بتوانند انعطاف کافی برای انجام حرکات کششی را داشته باشند. از آنجا که در حین ورزش بدن انسان بیشتر عرق می‌کند در ساخت ست تاپ شلوارک مردانه وزرشی از پارچه‌های ضد تعریق استفاده می‌شود.
 • تاپ شلوارک راحتی مردانه: طراحی، دوخت و جنس پارچه ‌این نمونه محصولات استفاده از آنها را برای خانه و محیط‌های مشابه راحت می‌کند. تفاوت اصلی این مدل تاپ‌ها با مدل‌های ورزشی در جنس پارچه آنها است. پارچه ‌این تاپ‌ها نخی، نازک و بسیار راحت است. همین امر موجب شده که استفاده از آن در فصل‌های گرم یا مناطق شرجی بسیار مناسب باشد. مزیت دیگر تاپ شلوارک‌های راحتی این است که شستشوی آنها بسیار آسان بوده و به‌سرعت خشک می‌شوند.

تقسیم‌بندی ست تاپ شلوارک مردانه بر اساس جنس

Men shorts set 1 - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

یکی دیگر از مواردی که می‌تواند موجب تفاوت بین تاپ شلوارک‌ها شود، جنس الیاف به‌کاررفته در آنها است. مهمترین مدل‌های تاپ شلوارک‌های مردانه بر اساس جنس مواد سازنده آنها عبارت است از:

 • تاپ شلوارک نخی: الیاف نخی بهترین مواد اولیه برای تولید ست تاپ شلوارک هستند؛ زیرا این ست‌های مردانه بسیار خنک و راحت بوده و شستشوی آنها در مقایسه با سایر ست‌های آسان‌تر است. این نمونه محصولات بسیار نرم بوده و خاصیت ضد آلرژی دارند. طراحی این نمونه تاپ‌ها شرایط برای مبادله هوا را فراهم کرده و بدن شما کمتر عرق می‌کند. در نتیجه، استفاده از آن برای فصل بهار و تابستان مناسب‌تر است.
 • تاپ شلوارک کتان: یکی از الیاف طبیعی و فاقد حساسیت که می‌توان از آن در تولید انواع مختلف ست تاپ شلوارک مردانه استفاده کرد، کتان است. این پارچه نیز شرایط مناسب برای گردش و مبادله هوا را فراهم می‌کند که موجب افزایش خنکی و راحتی تاپ شلوارک‌ها می‌شود. مهمترین نکته که در انتخاب این نمونه محصولات باید مدنظر قرار دهید این است که تاپ‌های کتانی بعد از شستن تغییر سایز می‌دهند و پس حتما هنگام خرید لباس را یک سایز بزرگ‌تر انتخاب کنید. در انتها باید بگوییم که تاپ‌های تولیدشده از جنس کتان برای فصل بهار و تابستان مناسب هستند.
 • تاپ شلوارک ریون: یکی دیگر از الیاف طبیعی که استفاده از آن هیچ نوع حساسیت یا آلرژی پوستی ایجاد نمی‌کند، ریون است. تنفس پذیری بالای پارچه موجب افزایش خنکی تاپ‌های ریون شده و استفاده از آن را برای مناطق بسیار گرم و شرجی مناسب می‌کند. مزیت دیگر پارچه ریون این است که از قدرت عرق‌گیری بسیار بالایی برخوردار است؛ بنابراین، بهتر است برای انتخاب ست‌های ورزشی حتما تاپ‌های ریون را انتخاب کنید.
 • تاپ شلوارک ساتن: ساتن پارچه‌ای است که از موادی مانند ابریشم، پنبه، پلی‌استر و نایلون ساخته شده است. این پارچه بسیار صاف و براق است. وزن آن در مقایسه با سایر منسوجات کمتر بوده و تنوع رنگی بسیار زیادی دارد. استفاده از این تاپ شلوارک‌ها بیشتر به‌عنوان لباس‌خواب رایج است.
 • تاپ شلوارک ابریشم: لطیف‌ترین الیاف طبیعی ابریشم است. این الیاف از پیله‌های کرم ابریشم استخراج می‌شوند پارچه‌های بافته‌شده از این الیاف بسیار نرم و لطیف هستند. قیمت بالای پارچه‌های ابریشمی موجب شده که ست تاپ شلوارک مردانه ابریشمی در مقایسه با سایر ست‌های مردانه گران‌قیمت‌تر باشد. همین امر موجب شده استفاده از این نمونه تاپ شلوارک‌ها محدود به طبقه یا قشر خاصی از جامعه باشد.
 • تاپ شلوارک نایلون: نایلون یکی از الیاف مصنوعی است که از نفت تشکیل می‌شود. خاصیت کشسانی الیاف نایلونی در مقایسه با سایر الیاف بسیار بالاتر است. همین امر موجب شده که الیاف نایلونی یکی از الیاف اصلی در تولید ست تاپ شلوارک‌های ورزشی باشند. جنس الیاف نایلونی به‌گونه‌ای است که به‌راحتی می‌توانند عرق را جذب کرده و به‌سرعت خشک شوند.

مزایای استفاده از ست تاپ شلوارک

Men shorts set - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

طراحی منحصربه‌فرد این نمونه لباس‌ها موجب می‌شود که استفاده از آن برای بدن‌سازها بسیار مناسب باشد؛ زیرا ماهیچه‌ها و عضلات شما به‌راحتی از زیر این لباس قابل‌مشاهده هستند. در نتیجه، می‌تواند انگیزه شما برای انجام تمرینات فشرده را افزایش دهد.

قیمت مناسب یکی دیگر از مزایای این ست‌های مردانه است. با توجه به سلیقه و بودجه خود می‌توانید به‌راحتی محصول مناسب را انتخاب و خریداری کنید. بعلاوه، تنوع طرح و رنگ در این نمونه لباس‌ها بالاتر است. اگر از لباس‌های یکنواخت خسته شده‌اید می‌توانید با خرید این ست‌های مردانه تنوع لباس کمد خود را افزایش دهید.

معرفی 36 مدل کت زنانه بر اساس الگوی اندامی
بيشتر ببينيد

در تولید این نمونه ست‌های مردانه از الیافی استفاده می‌شود که شرایط لازم برای گردش هوا و کاهش میزان تعریق را فراهم کنند. به همین دلیل، مناسب‌ترین لباس برای فصل‌های گرم سال و مناطق شرجی به‌حساب می‌آیند. اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که برای خواب باید لباس راحت بپوشید و حوصله کافی برای تعویض لباس‌ها قبل از خواب ندارید، راه‌حل اصلی مشکل شما خرید تاپ شلوارک‌های مردانه است. این نمونه لباس‌های راحتی را می‌توانید به‌عنوان لباس خانه، ست ورزشی و لباس‌خواب استفاده کنید.

مهمترین نکات هنگام خرید ست تاپ شلوارک مردانه

جنس: جنس لباس یکی از مهمترین مواردی است که هنگام خرید باید به آن توجه کنید. اگر بدن شما به مواد شیمیایی و پارچه‌های مصنوعی حساسیت دارد هرگز از پارچه‌های نایلونی و مصنوعی استفاده نکنید. انتخاب ست‌های مردانه نخی و کتان برای شما بهترین گزینه خواهد بود.

کاربرد: همان‌طور که در قسمت‌های قبل گفتیم از این لباس‌ها می‌توانید در خانه و باشگاه استفاده کنید. از آنجا که ست‌های راحتی و ورزشی تاپ شلوارک‌های مردانه دارای جنس‌های متفاوت هستند. سعی کنید در خرید حتما به این نکته توجه کنید.

سایز: ست تاپ شلوارک نیز مانند هر نوع لباس دارای اندازه‌های مختلف است. باید لباسی انتخاب کنید که کاملا با بدن شما هماهنگ باشد. انتخاب لباس‌های بسیار تنگ می‌تواند به سیستم گردش خود و تنفس شما آسیب جدی وارد کند؛ و مهم‌تر از همه، با توجه به اینکه ست‌های کتان معمولا بعد از شستشو با تغییر سایز همراه هستند، هنگام خرید این نمونه لباس‌های ورزشی به این مورد توجه کنید.

نوع یقه: در انتخاب یقه باید به قد و مدل استایل خود دقت کنید. اگر قد شما کوتاه است انتخاب لباس‌های یقه‌هفت برای شما گزینه بهتری خواهد بود. با این حال، می‌توانید بدون پیروی از قانون خاص و تنها با توجه به سلیقه خود ست تاپ شلوارک مردانه مناسب را انتخاب کنید.

سخن پایانی

با گرم شدن هوا نیازمند به استفاده از لباس‌های خنک و راحتی هستید. یکی از مناسب‌ترین لباس‌هایی که می‌توانید برای این فصل سال انتخاب کنید انواع مختلف ست تاپ شلوارک مردانه است. این ست‌های مردانه کاربرد و جنس‌های مختلفی دارند؛ بنابراین، قبل از خرید باید هدف اصلی استفاده از ست‌های تاپ شلوارک را تعیین کرده تا بتوانید محصل مناسب را انتخاب کنید. در گام بعد، برندهای معتبر را بشناسید و حتما از تاپ‌هایی را انتخاب کنید که در تولید آنها از الیاف طبیعی استفاده شده است.

 • نحوه نمایش محصول ها
4a9ea4c9e450c18f4484b0df407f588a 300x300 - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

ست تاپ و شلوارک مردانه مدل ancel غیر اصل

 • جنس: الیاف مصنوعی ، پارچه
 • طرح: ساده
 • آستین: بدون آستین
 • تعداد تکه: دو تکه
 • نوع ست لباس: تاپ و شلوارک
خرید محصول
0aff7a7aef3403fdc503bb8d3f2eabc2 300x300 - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

ست تاپ و شلوارک مردانه مدل T 421

180,000 تومان
 • طرح: چاپ
 • آستین: بدون آستین
 • تعداد تکه: دو تکه
 • نوع ست لباس: تاپ و شلوارک
خرید محصول
4c2dab05aafdd192efcfc985a1a07010 300x300 - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

ست سه تکه لباس مردانه بوهومن مدل Bck stripes

 • جنس: پلی استر
 • طرح: طرح‌دار
 • آستین: کوتاه
 • تعداد تکه: سه تکه
 • نوع ست لباس: تی شرت و شلوارک
خرید محصول
d2e7dfcb57572168b8dc1fb4c8cc59d6 300x300 - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

ست تاپ و شلوارک مردانه کد R-40982 غیر اصل

145,000 123,250 تومان
 • جنس: ملانژ ، نخ
 • طرح: چاپ
 • آستین: حلقه‌ای
 • تعداد تکه: دو تکه
 • نوع ست لباس: تاپ و شلوارک
خرید محصول
a6144e1e14e1407f4efa73483eef1c7e 300x300 - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

ست تاپ و شلوارک مردانه پندار طرح Nederland کد C6

 • جنس: پنبه
 • طرح: ساده
 • آستین: حلقه‌ای
 • تعداد تکه: دو تکه
 • نوع ست لباس: تاپ و شلوارک
خرید محصول
e59ccdedac2e970dcc7d41edbcff94a4 300x300 - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

ست تاپ و شلوارک مردانه مدل 4212

 • جنس: پلی استر ، نخ ، پنبه
 • طرح: طرح‌دار
 • آستین: بدون آستین
 • تعداد تکه: دو تکه
 • نوع ست لباس: تاپ و شلوارک
خرید محصول
bbf8870178b8df577bacccd91dee82c7 300x300 - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

ست تاپ و شلوارک مردانه دل مد گروپ مدل 249300327

 • جنس: نخ ، پنبه
 • طرح: ساده
 • آستین: کوتاه
 • تعداد تکه: دو تکه
 • نوع ست لباس: تاپ و شلوارک
خرید محصول
cc656d135ae1dc3d0d5693de3ecf7518 300x300 - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

ست تاپ و شلوارک مردانه طرح ناسا مدل N009G

119,000 تومان
 • جنس: پلی استر ، نخ
 • طرح: طرح‌دار
 • آستین: بدون آستین
 • تعداد تکه: دو تکه
 • نوع ست لباس: تاپ و شلوارک
خرید محصول
4b589ebb04444754f91d7747dc8920cc 300x300 - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

ست تاپ و شلوارک مردانه مدل 469 غیر اصل

 • جنس: لاکرا ، نخ
 • طرح: طرح‌دار
 • آستین: بدون آستین
 • تعداد تکه: دو تکه
 • نوع ست لباس: تاپ و شلوارک
خرید محصول
d9423bbbf7da57169b880324c5581bbb 300x300 - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

ست تاپ و شلوارک مردانه مدل K56 غیر اصل

 • جنس: پلی استر ، نخ
 • طرح: چاپ
 • آستین: بدون آستین
 • تعداد تکه: دو تکه
 • نوع ست لباس: تاپ و شلوارک
خرید محصول
aaeb83ebe4b4359b95b07bbba1339771 300x300 - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

ست تاپ و شلوارک مردانه 27 طرح SPORT کد H36

139,000 تومان
 • جنس: پلی استر ، نخ
 • طرح: ساده
 • آستین: کوتاه
 • تعداد تکه: دو تکه
 • نوع ست لباس: تاپ و شلوارک
خرید محصول
647447bffcf16ac86df21c504d937e7e 300x300 - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

ست تاپ و شلوارک مردانه مدل ریلکس کد 14 غیر اصل

 • جنس: الیاف نخی
 • طرح: طرح‌دار
 • آستین: بدون آستین
 • تعداد تکه: دو تکه
 • نوع ست لباس: تاپ و شلوارک
خرید محصول
cc5680c5ac76403854a0e03963c0cc13 300x300 - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

ست تاپ و شلوارک مردانه طرح بوکس مدل B039W

 • جنس: پلی استر ، نخ
 • طرح: چاپ
 • آستین: حلقه‌ای
 • تعداد تکه: دو تکه
 • نوع ست لباس: تاپ و شلوارک
خرید محصول
6f00d2a2d33105c63e454b8614589914 300x300 - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

ست تاپ و شلوارک مردانه کد TSHK-TR غیر اصل

 • جنس: نخ
 • طرح: طرح‌دار
 • آستین: بدون آستین
 • تعداد تکه: دو تکه
 • نوع ست لباس: تاپ و شلوارک
خرید محصول
583d32e55d3c5ca645b2c746c3261a05 300x300 - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

ست تاپ و شلوارک مردانه مدل SET001

 • جنس: نخ ، فیلامنت
 • طرح: چاپ
 • آستین: بدون آستین
 • تعداد تکه: دو تکه
 • نوع ست لباس: تاپ و شلوارک
خرید محصول
4d16664a4e5a24eea371d3cbfeaa7c74 300x300 - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

ست تاپ و شلوارک مردانه مدل 463 غیر اصل

 • جنس: لاکرا ، نخ
 • طرح: طرح‌دار
 • آستین: بدون آستین
 • تعداد تکه: دو تکه
 • نوع ست لباس: تاپ و شلوارک
خرید محصول
103cb09e2450fe3928a083faadc7eaac 300x300 - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

ست تاپ و شلوارک مردانه کد R-40162 رنگ طوسی

راهنمای خرید بهترین چمدان های کودک (معرفی 30 مدل)
بيشتر ببينيد
 • جنس: پنبه ، نخ
 • طرح: طرح‌دار
 • آستین: حلقه‌ای
 • تعداد تکه: دو تکه
 • نوع ست لباس: تاپ و شلوارک
خرید محصول
6f545ec387a710eab98effd44f071b41 300x300 - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

ست تاپ و شلوارک مردانه کد R-40984 غیر اصل

165,000 140,250 تومان
 • جنس: ملانژ ، نخ
 • طرح: چاپ
 • آستین: حلقه‌ای
 • تعداد تکه: دو تکه
 • نوع ست لباس: تاپ و شلوارک
خرید محصول
419fc62bd8bae3f0087dd589cbbd78f0 300x300 - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

ست تاپ و شلوارک مردانه کد R-40983 غیر اصل

165,000 140,250 تومان
 • جنس: ملانژ ، نخ
 • طرح: چاپ
 • آستین: حلقه‌ای
 • تعداد تکه: دو تکه
 • نوع ست لباس: تاپ و شلوارک
خرید محصول
0bbdb123822a598099ae9c4942a9abda 300x300 - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

ست تی شرت و شلوار مردانه لیورجی مدل 3788637 رنگ طوسی

 • جنس: ویسکوز ، پنبه
 • طرح: طرح‌دار
 • آستین: بلند
 • تعداد تکه: دو تکه
 • نوع ست لباس: تی شرت و شلوار
خرید محصول
778063a54da87e6f8543361f26180348 300x300 - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

ست تاپ و شلوارک مردانه کد R-40158 غیر اصل

155,000 124,000 تومان
 • جنس: ملانژ
 • طرح: چاپ
 • آستین: حلقه‌ای
 • تعداد تکه: دو تکه
 • نوع ست لباس: تاپ و شلوارک
خرید محصول
8e64c0d0ca3d6cf2141e0ebfebb93504 300x300 - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

ست تاپ و شلوارک مردانه مدل B721 غیر اصل

 • جنس: نخ
 • طرح: چاپ
 • آستین: بدون آستین
 • تعداد تکه: دو تکه
 • نوع ست لباس: تاپ و شلوارک
خرید محصول
39c1e91394ff5dc25800e80010a738a9 300x300 - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

ست تاپ و شلوارک مردانه مدل TSHK-TT غیر اصل

 • جنس: نخ
 • طرح: طرح‌دار
 • آستین: بدون آستین
 • تعداد تکه: دو تکه
 • نوع ست لباس: تاپ و شلوارک
خرید محصول
da85c5190bb6103764f5a58382be1706 300x300 - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

ست تاپ و شلوارک مردانه مدل setare غیر اصل

 • جنس: پنبه
 • طرح: طرح‌دار
 • آستین: حلقه‌ای
 • تعداد تکه: دو تکه
 • نوع ست لباس: تاپ و شلوارک
خرید محصول
23a105eee28c8d97745ab8f7d87b3ebf 300x300 - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

ست تی شرت و شلوارک مردانه لیورجی مدل SXA987

450,000 تومان
 • جنس: پنبه
 • طرح: ساده
 • آستین: کوتاه
 • تعداد تکه: دو تکه
 • نوع ست لباس: تی شرت و شلوارک
خرید محصول
a36f8b00d0163ecef401ddb1cd0c0ec1 300x300 - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

ست تی شرت و شلوارک مردانه لیورجی مدل SAD5987

 • جنس: پنبه
 • طرح: ساده
 • آستین: کوتاه
 • تعداد تکه: دو تکه
 • نوع ست لباس: تی شرت و شلوارک
خرید محصول
02dc369ad2f2cf2965e40f6df7f54971 300x300 - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

ست تاپ و شلوارک مردانه مدل SET005

 • جنس: نخ ، فیلامنت
 • طرح: چاپ
 • آستین: بدون آستین
 • تعداد تکه: دو تکه
 • نوع ست لباس: تاپ و شلوارک
خرید محصول
36c9c5d7097571a9f1558e4b5309ceae 300x300 - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

ست تی شرت و شلوارک مردانه لیورجی مدل 2093276 رنگ مشکی

 • جنس: پنبه
 • طرح: ساده
 • آستین: کوتاه
 • تعداد تکه: دو تکه
 • نوع ست لباس: تی شرت و شلوارک
خرید محصول
81c1c0b7ab096c2cf2f5cbe4bf6d36de 300x300 - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

ست تاپ و شلوارک مردانه مدل 473

 • جنس: پنبه تیپ لاکرا ، نخ
 • طرح: چاپ
 • آستین: بدون آستین
 • تعداد تکه: دو تکه
 • نوع ست لباس: تاپ و شلوارک
خرید محصول
75f63ae182d2f7465acd91e4b5e6d0f3 300x300 - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

ست تاپ و شلوارک مردانه کد R-40161 رنگ سبز

 • جنس: پنبه ، نخ
 • طرح: طرح‌دار
 • آستین: حلقه‌ای
 • تعداد تکه: دو تکه
 • نوع ست لباس: تاپ و شلوارک
خرید محصول
7d78fe1931e754ec61b0d263138321e7 300x300 - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

ست تاپ و شلوارک مردانه کد R-40159 رنگ آبی

 • جنس: پنبه ، نخ
 • طرح: طرح‌دار
 • آستین: حلقه‌ای
 • تعداد تکه: دو تکه
 • نوع ست لباس: تاپ و شلوارک
خرید محصول
8611373e6f3f5b52f4dfcdce394195c1 300x300 - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

ست تاپ و شلوارک مردانه پندار مدل B615 کد C3 غیر اصل

 • جنس: پنبه ، نخ
 • طرح: ساده
 • آستین: حلقه‌ای
 • تعداد تکه: دو تکه
 • نوع ست لباس: تاپ و شلوارک
خرید محصول
6d5fd34188bf1aa25297d72099a1c484 300x300 - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

ست تاپ و شلوارک مردانه کد R-40163

 • جنس: پنبه ، نخ
 • طرح: طرح‌دار
 • آستین: حلقه‌ای
 • تعداد تکه: دو تکه
 • نوع ست لباس: تاپ و شلوارک
خرید محصول
646530debb8cdd4f28ca253c2c34a9cf 300x300 - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

ست تاپ و شلوارک مردانه 27 مدل B91

225,000 134,900 تومان
 • جنس: پلی استر ، نخ
 • طرح: ساده
 • آستین: بدون آستین
 • تعداد تکه: دو تکه
 • نوع ست لباس: تاپ و شلوارک
خرید محصول
d8520f5ecab31efb134ede205fcdcdcb 300x300 - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

ست تاپ و شلوارک مردانه طرح گرگ مدل W014W

 • جنس: پلی استر ، نخ
 • طرح: چاپ
 • آستین: حلقه‌ای
 • تعداد تکه: دو تکه
 • نوع ست لباس: تاپ و شلوارک
خرید محصول
a7b54838944c0e62267bf2aa8aa41f1f 300x300 - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

ست تاپ و شلوارک مردانه مدل AL57 غیر اصل

225,000 134,900 تومان
 • جنس: پلی استر ، نخ
 • طرح: ساده
 • آستین: بدون آستین
 • تعداد تکه: دو تکه
 • نوع ست لباس: تاپ و شلوارک
خرید محصول
db2e2868cdd5f1f8138667a43924f30c 300x300 - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

ست تاپ و شلوارک مردانه مدل AL53 غیر اصل

225,000 134,900 تومان
 • جنس: پلی استر ، نخ
 • طرح: ساده
 • آستین: بدون آستین
 • تعداد تکه: دو تکه
 • نوع ست لباس: تاپ و شلوارک
خرید محصول
ed3736384aeaf7145b9f01ab632085d7 300x300 - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

ست تی شرت و شلوار مردانه چیبو مدل CVF566

 • جنس: نخ ، الاستین ، پنبه
 • طرح: طرح‌دار
 • آستین: بلند
 • تعداد تکه: دو تکه
 • نوع ست لباس: تی شرت و شلوار
خرید محصول
308b6c6537ecda8d760d9fc3092c9d35 300x300 - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

ست تاپ و شلوارک مردانه 27 طرح بارسلونا کد V01

225,000 134,900 تومان
 • جنس: پلی استر ، نخ
 • طرح: ساده
 • آستین: کوتاه
 • تعداد تکه: دو تکه
 • نوع ست لباس: تاپ و شلوارک
خرید محصول
b1657141eb0350c014bda85013c15693 300x300 - معرفی 30 مدل از بهترین ست تاپ شلوارک های مردانه

ست تاپ و شلوارک مردانه مدل SET008 غیر اصل

 • جنس: نخ ، فیلامنت
 • طرح: چاپ
 • آستین: بدون آستین
 • تعداد تکه: دو تکه
 • نوع ست لباس: تاپ و شلوارک
خرید محصول

Recent search terms:

 • بهترین مارک شلوارک

نوشته های مشابه

‫7 دیدگاه ها

 1. سلام،بهترین ست تاپ شلوارک در سایز های مختلف موجود هستند. بهتر است متناسب با سایزتون انتخاب کنید.

 2. اوه اوه دیگه زمستان تموم داره میشه میرم به فصل عشق حال تابستون نزدیک بشیم شلوارک رکابی اصلا یکی از واجباته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا