آرایشی بهداشتیلوازم بهداشتی

راهنمای خرید بهترین بادی اسپلش های سال 2023

همه چیز درباره‌ی بادی اسپلش و خرید آن

فصل تابستان که شروع می شود، خورشید تابان و روزهای گرم تابستانی چنان تغییری در دمای محیط ایجاد می کند و تعریق بدن را بالا می برد که هر فردی رابه اجبار به سمت استفاده ازخوشبوکننده ها و ضد تعریق های بدن می کشاند. امروزه محصولات جدید و متنوعی به منظور خوشبو کردن و جلوگیری از تعریق از برندهای مختلف تولید می شوند که بادی اسپلش ها از بهترین آن ها هستند خصوصا اینکه نظر بانوان خوش سلیقه و منظم را به خود جلب کرده است. بنابراین قصد داریم در راهنمای خرید بادی اسپلش ویژگی ها و انواع آن را مورد بررسی قرار دهیم.

BodySplash 0 300x300 1 - راهنمای خرید بهترین بادی اسپلش های سال 2023

بادی اسپلش چیست؟

بادی اسپلش، نوعی محصول جدید آرایشی بهداشتی است که از ترکیبات طبیعی، آب و الکل و به شکل اسپری ساخته و استفاده می شود. به دلیل استفاده از آب در ترکیب بادی اسپلش، محلولی رقیق و آبکی به نظر می رسد که نسبت به ادکلن سبک تر و ملایم تر است و غلظت کمتری دارد، بنابراین در دسته ی عطر و ادکن قرار نمی گیرد.

به بیان دیگر بادی اسپلش نوعی خوشبو کننده ی بدن است و به صورت مستقیم بر روی بدن استفاده می شود و به دلیل رقیق بودنش برخلاف ادکلن، رایحه ی ماندگاری ندارد اما چون در حجم بالا در بازار ارائه می شود، حتی با وجود استفاده مکرر در روز، به زودی تمام نمی شود.

BodySplash 2 300x194 1 - راهنمای خرید بهترین بادی اسپلش های سال 2023

ویژگی های بادی اسپلش

استفاده از بادی اسپلش سن و جنس نمی شناسد و به هر فردی توصیه می شود. برخلاف عطرها که روغن های معطر در ترکیب آنها استفاده شده است و فقط بر روی لباس قابل مصرف هستند، در ترکیب بادی اسپلش ها آب به کار رفته است و می تواند مستقیما بر روی بدن اسپری شود.

وجود آب در بادی اسلش، وظیفه ی آب رسانی و حفظ رطوبت پوست بدن را به خوبی انجام می دهد و چون مانند عطرها بو ی ملایم و سبکی دارد آلرژی زا نیست و حساسیت پوستی ایجاد نمی کند مگر در مواردی که فرد آلرژی پوستی خاصی دارد، باید با پزشک خود مشورت کند. مادران شیرده نیز باید به طور جد از مصرف بادی اسپلش خودداری کنند.

راهنمای خرید بهترین دستگاه های موخوره گیر 2023+(معرفی پرفروش ترین مدلها)
بيشتر ببينيد

BodySplash 9 89x300 1 - راهنمای خرید بهترین بادی اسپلش های سال 2023

بادی اسلش ماندگاری کمتر و قیمت ارزان تری نسبت به عطر و ادکلن دارد و تقریبا در حد نیم روز می تواند از انتشار بوی بد بدن به اطراف جلوگیری کند. خوب است در راهنمای خرید بادی اسپلش تاکید شود که به دلیل تفاوت کاربری بادی اسپلش و عطر نمی توان گفت که جایگزینی برای یکدیگر هستند بلکه می توانند در کنار یکدیگر و جدا از هم استفاده شوند، یکی برای بدن و دیگری برای لباس.

BodySplash 3 300x194 1 - راهنمای خرید بهترین بادی اسپلش های سال 2023

روش استفاده بادی اسپلش

بهترین روش استفاده بادی اسپلش، زمان بعد از استحمام است که منافذ پوست در بهترین حالت خود هستند و پوست بدن نیز تمیز و عاری از هرگونه چربی و آلودگی است. اجازه دهید رطوبت بدن خشک شود و سپس برای جذب بهتر، قبل از استفاده از بادی اسپلش، بدن را به مرطوب کننده آغشته کرده و بادی اسپلش را به طور مستقیم بر روی بدن خود اسپری کنید تا طراوت و تازگی و شادابی را به پوست شما ارزانی بخشد. اجازه دهید

بادی اسپلش بر روی بدن خشک شود و سپس لباس بر تن کنید و با رایحه ی خوش بادی اسپلش، خود و دیگران را خرسند کنید. اما به خاطر داشته باشید در زمان تعریق بدن هرگز از بادی اسپلش استفاده نکنید چون بوی ناخوشایندی ایجاد می شود.

BodySplash 4 300x200 1 - راهنمای خرید بهترین بادی اسپلش های سال 2023

انواع برندهای بادی اسپلش

برندهای بادی اسپلش در ایران و جهان با نام های مختلف در طرح ها و رایحه های متنوعی در بازار لوازم آرایشی و بهداشتی عرضه می شوند. در این راهنمای خرید بادی اسپلش به معرفی تعداد معروفی از برندهای جهان و همچنین ایران می پردازیم.

BodySplash 11 1 - راهنمای خرید بهترین بادی اسپلش های سال 2023

مشاهده قیمت و موجودی محصول

بادی اسپلش ویکتوریا سکرت

بادی اسپلش ویکتوریا سکرت از برندهای سرشناس و به نام بادی اسپلش است که البته با قیمت بالا در بازار ایران موجود است ضمن اینکه در هنگام خرید بادی اسپلش ویکتوریا سکرت باید به اصل یا تقلبی بودن آن در بازار توجه کرد. بادی اسپلش ویکتوریا سکرت در رنگ های مختلف با رایحه های خوش متفاوتی از میوه مثل گیلاس، هلو و گلابی و یا گلهایی چون گل رز، گل یاسمن، گل سنبل، طرفداران خود را اعم از مرد و زن را سرمست می کند.

بادی اسپلش ویکتوریا سکرت علاوه بر رایحه ی خوش و ماندگاری بالا، از قدرت نرم کنندگی خوبی نیز برخوردار است که به پوست لطافت و تازگی خاصی می بخشد.

BodySplash 5 300x129 1 - راهنمای خرید بهترین بادی اسپلش های سال 2023

مشاهده قیمت و موجودی محصول

بادی اسپلش رینوزیت

بادی اسپلش رینوزیت که با رایحه خنک و شیرین خود بانوان را مدهوش خود می کند. بادی اسپلش رینوزیت فاقد الکل و با ماندگاری 24 ساعته رضایت خاطر طرفداران خود را فراهم می آورد.

راهنمای خرید ژل مو باکیفیت و ارزان(معرفی 12 مدل پرفروش)
بيشتر ببينيد

BodySplash 8 300x300 1 - راهنمای خرید بهترین بادی اسپلش های سال 2023

مشاهده قیمت و موجودی محصول

بادی اسپلش اسکی SKI

بادی اسپلش اسکی SKI ویژه آقایان است و به آب رسانی قوی پوست مردان کمک می کند، شادابی و لطافت پوست را افزایش می دهد و با دارا بودن مواد ضد تعریق، باعث کاهش تعریق و بوی بد بدن می شود.

BodySplash 6 300x105 1 - راهنمای خرید بهترین بادی اسپلش های سال 2023

مشاهده قیمت و موجودی محصول

بادی اسپلش هیلدا بیوت

بادی اسپلش هیلدا بیوت هنگامی که بعد از حمام بر روی بدن اسپری می شود، با انتشار رایحه گرم و تلخ در محیط اطراف، حس خوبی را به فرد و اطافیان القا می کند. همچنین به علت ترکیبات خاصی که دارد باعث تغذیه و جوانی پوست می شود.

BodySplash 10 300x275 1 - راهنمای خرید بهترین بادی اسپلش های سال 2023

مشاهده قیمت و موجودی محصول

بادی اسپلش اسکلاره

بادی اسپلش اسکلاره زنانه همراه با ضد تعریق و رایحه خنک کننده گل یاس، رایحه ای شیک و با پرستیژ را در محیط انتشار می دهد که در بین بانوان طرفدار زیادی دارد.

BodySplash 7 300x286 1 - راهنمای خرید بهترین بادی اسپلش های سال 2023

مشاهده قیمت و موجودی محصول

بادی اسپلش مای

شرکت تولیدی مای در ایران با عرضه ی بادی اسپلش مای در طرح ها و انواع مختلف از جمله بادی اسپلش مای مدل مجیک که با بوی ملایم و شیرین خود که از رایحه ی یاس و پرتقال تلخ گرفته شده بر دل می نشیند و با دارا بودن ذرات براق، شفافیت و لطافت پوست را ایجاد می کند.

BodySplash 10 300x275 1 - راهنمای خرید بهترین بادی اسپلش های سال 2023

مشاهده قیمت و موجودی محصول

بادی اسپلش سی گل

بادی اسپلش سی گل نیز برند ایرانی است که از کیفیت بالایی برخوردار است زیرا همچون تمام محصولات گیاهی سی گل، از هیچ ترکیب شیمیایی در آن استفاده نشده است و تمام ترکیبات بادی اسپلش سی گل از روغن ها و مواد برآمده از طبیعت است که از آمیختگی آنها بوی خوش به مشام می رسد و در عین حال پوست را نرم و تازه می کند و همچنین ماندگاری بالایی دارد.

BodySplash 4 300x200 1 - راهنمای خرید بهترین بادی اسپلش های سال 2023

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا