خودرو

بهترین پاور ویندوز خودرو کدام است؟ (بهترین راهنما 2023)

راهنمای کامل خرید پاور ویندوز خودرو (بالابر شیشه ماشین)

تا به‌ حال برایتان پیش‌ آمده که یادتان برود شیشه ماشینتان را بالا بدهید؟ انسان موجودی فراموش‌ کار است و همین فراموش‌ کاری هم گاهی ممکن است ضررهای جبران‌ ناپذیری برای او در پی داشته باشد. سرقت‌های زیادی به دلیل باز بودن شیشه ماشین‌ ها گزارش‌ شده و روزانه افراد زیادی به همین دلایل، اتومبیل خودشان را از دست می‌دهند! پاور ویندوز خودرو یا بالابر خودکار شیشه، چنین مشکلاتی را کاملاً برطرف می‌کند و پس از خروج شما از ماشین و قفل‌کردن آن (چه به‌صورت دستی یا باریموت) به‌صورت خودکار تمامی شیشه‌ها را بالا می‌برد.

جالب است بدانید با تمامی جذابیت­های این وسیله، هرروزه افراد زیادی به دلیل نداشتن اطلاعات کافی، هزینه‌های بی‌فایده زیادی می‌کنند

در این مقاله قصد داریم به یک راهنمایی کامل راجع به پاور ویندوز خودرو بپردازیم و در ادامه 10 مورد از بهترین آن‌ها را برایتان شرح دهیم.

image001 2 300x230 - بهترین پاور ویندوز خودرو کدام است؟ (بهترین راهنما 2023)
راهنمای خرید پاور ویندوز خودرو

سر فصل های این مطلب

قیمت بهترین پاور ویندوز

46b7ceed6673fe38c7df136d62b25183 300x300 - بهترین پاور ویندوز خودرو کدام است؟ (بهترین راهنما 2023)

پاور ویندوز نوتاش مدل SP100-Crouse مناسب برای شاهین

915,000 تومان
 • مناسب برای خودرو: شاهین
خرید محصول
2f85eab3456b41e100e772a0ea320c80 300x300 - بهترین پاور ویندوز خودرو کدام است؟ (بهترین راهنما 2023)

پاور ویندوز نوتاش مدل SP100-Azin مناسب برای شاهین

915,000 تومان
 • مناسب برای خودرو: شاهین
خرید محصول
5065ea7bda991e6033ee96c96a114c33 300x300 - بهترین پاور ویندوز خودرو کدام است؟ (بهترین راهنما 2023)

پاور ویندوز مدل 186b-4

230,000 تومان
 • مناسب برای خودرو: تمام خودروها
خرید محصول
7e059c8a8c992e2496eab908de345630 300x300 - بهترین پاور ویندوز خودرو کدام است؟ (بهترین راهنما 2023)

پاور ویندوز مدل 186B-4 چیتا

222,000 تومان
 • مناسب برای خودرو: تمام خودروها
خرید محصول
9d493970e7e9ac2e62d28104f8d332bd 300x300 - بهترین پاور ویندوز خودرو کدام است؟ (بهترین راهنما 2023)

پاور ویندوز اتوماتیک چیتا مدل 4 شیشه

250,000 تومان

مشخصات

 • سایر توضیحات
  - مناسب برای 4 شیشه اتومبیل - بسته شدن خودکار شیشه ها بلافاصله پس از قفل کردن درب ها(با دزدگیر یا ریموت فابریک) - چک کردن مجدد شیشه‌ها پس از بسته شدن - مناسب برای تمامی خودروهای ایرانی و خارجی - نصب آسان و سریع
خرید محصول
1c68036fc0c776067e874355f4cea3ab 300x300 - بهترین پاور ویندوز خودرو کدام است؟ (بهترین راهنما 2023)

پاور ویندوز اتوماتیک چیتا مدل 4 شیشه

240,000 تومان
 • مناسب برای خودرو: تمام خودروها
خرید محصول

پاور ویندوز خودرو چیست؟

یک وسیله شامل مجموعه‌ای قطعات الکترومکانیکی است که طی فرآیندهایی و پس از قفل شدن ماشین، اقدام به بالا بردن خودکار تمامی شیشه‌ها می‌کند.

30 مدل از بهترین چراغ سیار خودرو ارزان و کم مصرف
بيشتر ببينيد

نحوه کار این وسیله به این صورت است که پس از ترک ماشین، یکی‌یکی تمامی شیشه‌ها را بررسی می‌کند و هرکدام که باز باشد را می‌بندد.

 

پاور ویندوز خودرو چند نوع دارد؟

پاور ویندوز خودرو دارای سه نوع است که هرکدام دارای مزایا و  معایب خاص خودشان هستند. در زیر به معرفی این سه نوع می‌پردازیم:

یونیورسال

در این نوع بالابرها، یک کیت بین موتورهای بالابرنده شیشه و دکمه‌های کنترلی قرار می‌گیرد و پس از دریافت سیگنال از سیستم قفل، پاور، برق موتورهای بالابرنده شیشه را تأمین می‌کند و به‌این‌ترتیب شیشه‌ها بالابرده می‌شوند.

این نوع از پاور ویندوز خودرو، سیمی بوده و فاقد سوکت هستند و به همین دلیل برای خودروهایی که گارانتی دارند مناسب نمی‌باشند. در ثانی برای نصب این نوع از بالابرها، به تخصص نیاز خواهید داشت.

دسته سیم سوخت فابریک

این نوع از پاور ویندوز خودرو هم کاملاً مشابه با مورد بالا است و از یک کیت الکترونیکی استفاده می‌کند، با این تفاوت که دارای سوکت خودکار است و خودروهای گارانتی دار نیز می‌توانند از آن استفاده کنند.

این نوع از بالابرنده‌ها برای هر ماشین به‌صورت اختصاصی طراحی می‌شوند و شما نمی‌توانید آن را روی هر ماشینی نصب کنید، زیرا سوکت‌های استفاده‌شده کاملاً بر اساس هر ماشین متفاوت هست.

ODB

برای استفاده از این نوع پاور ویندوز خودرو، باید از سوکت ODB استفاده کنید. برای استفاده از  این نوع سیستم باید خودرو شما مالتی پلکس باشد. دستور بالا رفتن شیشه‌ها از طریق شبکه به موتورهای شیشه‌بالابر انتقال داده می‌شود، بنابراین در این نوع هیچ سیمی وجود ندارد.

این نوع پاور ویندوز به‌ صورت غیرمستقیم با شیشه‌ بالابر ارتباط برقرار می‌کند بنابراین توانایی اندازه‌گیری جریان کشی هرکدام از موتورها را ندارد و عملکردش نیز در یک بازه زمانی 5 ثانیه‌ای اتفاق می‌افتد.

به‌عنوان‌مثال: اگر قبل از فعال شدن سیستم یکی از شیشه‌ها از قبل بالا باشد، بازهم به مدت همان 5 ثانیه فعال بوده و از باتری برق دریافت می‌کند که می‌تواند باعث کاهش عمر باتری شود.

بنابراین این نوع سیستم شاید انتخاب خیلی مناسبی نباشد.

یک پاور ویندوز خودرو خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

مانند هر وسیله دیگری، قبل از خرید پاور ویندوز خودرو باید اطلاعات کاملی از ویژگی‌های مهم و کلیدی آن داشته باشید تا در ادامه بتوانید بهترین محصول را انتخاب کنید.

یک پاور ویندوز خوب باید ویژگی‌های زیادی داشته باشد که در زیر مهم‌ترین آن‌ها را برایتان آورده‌ایم:

استفاده از سیستم Anti Trap

سیستم آنتی ترپ به معنی شناسایی موانع در مقابل شیشه است و اگر در هنگام بالا رفتن شیشه، مانعی در مقابل آن وجود داشته باشد جلوی بالا رفتن آن را می‌گیرد.

این ویژگی باعث جلوگیری از آسیب رساندن به افراد یا ایجاد مشکلات فنی برای خودرو می‌شود.

قابلیت استپ بای استپ

با استفاده از پاور ویندوز خودرو به‌ صورت خودکار شیشه‌هایی که باز باشند بالا خواهند رفت؛ اما این فرآیند، خود به دو صورت قابل انجام است:

روش اول: به‌ صورت مرحله‌ به‌ مرحله و تک‌ به‌ تک شیشه‌ها بررسی می‌شوند و درصورتی‌ که یکی از آن‌ها باز باشد، بسته‌ شده و سپس به سراغ شیشه بعدی می‌رود و در واقع همان استپ بای استپ است.

روش دوم: تمامی شیشه‌ها به‌صورت هم‌زمان بررسی می‌شوند و هرکدام از شیشه‌ها که باز باشند به‌صورت هم‌زمان بالا خواهند رفت.

بسیاری از افراد تصور می‌کنند روش دوم بهتر است و امنیت بیشتری هم دارد، اما این روش باعث مصرف بسیار زیاد از باتری و حتی آسیب رساندن به آن می‌شود به همین دلیل استفاده از همان روش اول را به شما توصیه می‌کنیم.

داشتن سیستم دابل چک

گاهی اوقات به هر دلیلی ممکن است شیشه به صورت کامل بسته نشود و مقداری از آن بازمانده باشد. در این صورت اگر پاور ویندوز خودرو از سیستم دابل چک پشتیبانی کند، یک‌ بار پس از بررسی و بسته شدن شیشه‌ها دوباره به بررسی آن‌ها می‌پردازد و اگر مقداری از آن‌ها بازمانده باشد نیز بسته خواهد شد.

 

نکاتی که قبل از خرید پاور ویندوز خودرو باید به آن‌ها دقت کنید

 1. قبل از خرید پاور ویندوز خودرو توجه کنید که دارای سوکت فابریک باشد زیرا در غیراینصورت دسته سیم خودرو آسیب می‌بیند و گارانتی ماشینپ لغو خواهد شد.
 2. مهم‌ترین ویژگی که در هنگام خرید یک پاور ویندوز خودرو خوب باید به آن توجه کنید، قابلیت آنتی ترپ آن است که خوشبختانه، تقریباً تمامی پاورهای سوکت فابریک از آن پشتیبانی می‌کنند.

بهترین پاور ویندوز خودرو کدام است؟

در بالا به شما گفتیم که پاور ویندوز خودرو خوب باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد و در ادامه هرکدام از آن‌ها را برای شما توضیح دادیم.

حالا قصد داریم در ادامه این مطلب بهترین پاور ویندوزهای خودرو را به شما معرفی کنیم تا هم در وقت شما صرفه‌ جویی شود و هم خیال ما بابت گیر نیفتادن شما در دام افراد سودجو راحت شود.

پاور ویندوز نوتان مدل MuxPro مناسب برای پژو ۲۰۶ و ۲۰۷ تایپ B شرکت کروز

 

image005 2 300x240 - بهترین پاور ویندوز خودرو کدام است؟ (بهترین راهنما 2023)

اگر دارای یکی از خودروهای پژو 206 یا 207 هستید، این بهترین و پیشرفته‌ترین پاور ویندوز خودرو برای شماست!(برای مدل 95 به بعد، 4 شیشه‌بالابر برقی، کلید سمت راننده تک سوکته و ECU موتور باید ساخت شرکت کروز باشد)

بهترین چادرهای ماشین برای پراید، پژو، تیبا و ساینا کدام است؟(راهنمای کامل)
بيشتر ببينيد

این محصول دارای قابلیت شناسایی مانع یا آنتی ترپ است و به‌سادگی می‌تواند موانعی که در مسیر شیشه حضور دارند را شناسایی کرده و عکس‌العمل مناسب را نشان دهد.

این قابلیت باعث می‌شود خطراتی که برای سرنشینان خودرو به دلیل بسته شدن خودکار شیشه‌ها وجود دارد از بین برود.

در این سیستم میزان حساسیت شناسایی مانع برای هر در به‌صورت اختصاصی تنظیم‌شده است زیرا ویژگی‌های هر 4 بالابر شیشه خودرو باهم یکسان نیست.

پاور ویندوز نوتان مدل PRO مناسب برای پژو پارس

image002 2 300x241 - بهترین پاور ویندوز خودرو کدام است؟ (بهترین راهنما 2023)

یکی از بهترین سیستم‌های بالابرنده خودکار شیشه برای پژو پارس پاور ویندوز نوتان مدل PRO است که کمک شایانی به افزایش امنیت خودرو شما می‌کند.

این سیستم از سه سطح حفاظتی فیوز جهت عملکرد استفاده می‌کند و میزان حساسیت پاور ویندوز برای هر در به‌ صورت اختصاصی تعیین‌ شده است.

این محصول دارای قابلیت خودآموز است که باعث می‌شود کارکردش در تمامی فصول سال مطلوب باشد.

نکته مهم این است که این سیستم فقط برای پارس سال و برای نوع فیوز باکس تایپ A قابل‌ استفاده است و روی دیگر پارس‌ها نمی‌توانید از آن استفاده کنید.

پاور ویندوز نوتان کد NSA-PO مناسب خودرو جک S5 اتوماتیک

 

image004 2 300x237 - بهترین پاور ویندوز خودرو کدام است؟ (بهترین راهنما 2023)

این سیستم به‌ صورت تحت شبکه است و کمک زیادی به افزایش امنیت خودرو می‌کند.

این پاور ویندوز خودرو، پس از زدن دکمه قفل به‌ صورت مرحله‌ به‌ مرحله شیشه‌ها را بررسی می‌کند و هرکدام از آنان که باز باشد به‌ صورت خودکار بسته می‌شود.

این محصول دارای قابلیت آنتی ترپ است و خیلی ساده موانع موجود در راه شیشه را تشخیص می‌دهد و به همین دلیل جلوی بسیاری از آسیب‌ها به ماشین و سرنشینان را می‌گیرد.

پاور ویندوز نوتان مدل SPCO مناسب برای پژو ۲۰۶ و ۲۰۷

image009 1 300x243 - بهترین پاور ویندوز خودرو کدام است؟ (بهترین راهنما 2023)

یکی دیگر از بهترین پاور ویندوزهایی که می‌توانید برای پژو ۲۰۶ و ۲۰۷ اکو مکس خریداری کنید، پاور ویندوز نوتان مدل SPCO است که دارای کیفیت بسیار بالایی است و نیاز شما را کاملاً برطرف می‌کند.

این محصول نیز به‌ صورت کامل از قابلیت آنتی ترپ پشتیبانی می‌کند و موانع را خیلی سریع تشخیص می‌دهد و جلوی بسته شدن شیشه را می‌گیرد.

پاور ویندوز نوتان مدل PRO-1800 مناسب برای هایما S7 با موتور 1800 سی‌سی توربو

image010 1 300x227 - بهترین پاور ویندوز خودرو کدام است؟ (بهترین راهنما 2023)

این پاور ویندوز مختص خودرو هایما اس ۷ با موتور ۱۸۰۰ سی سی توربو توسعه داده‌ شده و به‌ راحتی می‌تواند نیاز شما را برطرف کند.

این محصول از قابلیت آنتی ترپ و اتولرن پشتیبانی می‌کند که باعث می‌شود موانع را به سادگی تشخیص داده و با تحلیل وضعیت آب و هوایی مختلف، بهترین کارایی را به شما ارائه دهد.

پاور ویندوز نوتان 010 NSA مناسب خودرو جک S3

image007 2 300x249 - بهترین پاور ویندوز خودرو کدام است؟ (بهترین راهنما 2023)

اگر خودرو جک S3 دارید، این پاور ویندوز را به‌ شدت به شما پیشنهاد می‌کنیم. این سیستم به‌ صورت اختصاصی برای جک S3 طراحی‌ شده و دارای کیفیت بسیار بالایی است.

از جمله ویژگی‌های این محصول می‌توان به: پشتیبانی از قابلیت آنتی ترپ و اتولرن اشاره کرد که باعث شناسایی سریع موانع و کارایی بالا در تمامی فصل‌های سال می‌شود.

 

پاور ویندوز گارد مدل WL-02

image008 2 300x232 - بهترین پاور ویندوز خودرو کدام است؟ (بهترین راهنما 2023)

اگر نگران بازماندن شیشه خودرو هستید، پاور ویندوز گارد WL-02 کاملاً برای شما ساخته‌ شده است.

با استفاده از این محصول به‌ سادگی پس از زدن دکمه لاک ماشین، باز بودن شیشه‌ها بررسی‌شده و در صورت باز بودن به‌ صورت خودکار بالا می‌روند.

اگر چهار در ماشینتان برقی است، این پاور ویندوز می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد.

پاور ویندوز نوتان مدل NSA-IMPO مناسب برای سراتو

image003 2 300x233 - بهترین پاور ویندوز خودرو کدام است؟ (بهترین راهنما 2023)

این محصول به‌ صورت خاص برای خودروهای سراتو طراحی‌ شده و از پیشرفته‌ ترین پاور ویندوزهای وارداتی است.

این پاور ویندوز دارای قابلیت آنتی ترپ و اتو لرن است و با تحلیل شرایط مختلف محیطی، خودش را بهینه می‌کند و عملکردش را به حداکثر می‌رساند.

پاور ویندوز نوتان مدل PRO مناسب برای ساینا

image002 3 300x241 - بهترین پاور ویندوز خودرو کدام است؟ (بهترین راهنما 2023)

این محصول به‌ صورت اختصاصی برای خودروهای کوئیک اتومات و ساینای اتومات است و با استفاده از آن‌ها می‌توانید از بازنماندن شیشه‌های خودرو اطمینان حاصل کنید.

از جمله ویژگی‌های این پاور ویندوز می‌توان به: اتو لرن، آنتی ترپ و پاورآپ شیشه راننده اشاره کرد که آن را برای دارندگان این خودرو تبدیل به یک انتخاب ایدئال می‌کند.

پاور ویندوز نوتان مدل 004 NSA مناسب خودرو آریو

image011 1 300x260 - بهترین پاور ویندوز خودرو کدام است؟ (بهترین راهنما 2023)

به‌ عنوان آخرین محصول از این لیست قصد داریم پاور ویندوز نوتان مدل 004 NSA که برای خودرو آریو طراحی‌شده است را به شما معرفی کنیم.

اگر خودرو آریو دارید، این پاور ویندوز بهترین انتخاب برای شماست زیرا از قابلیت آنتی ترپ و اتولرن به‌ صورت کامل پشتیبانی می‌کند و در صورت استفاده از آن دیگر هیچ نگرانی بابت بازماندن شیشه‌ها نخواهید داشت.

 

جمع‌ بندی

به‌ صورت کلی امروزه استفاده از پاور ویندوز خودرو تبدیل به امری عادی و حتی ضروری شده و دیگر، راننده‌ها نیازی به بستن ارادی شیشه‌ها هنگام خروج از آن را نخواهند داشت.

استفاده از این سیستم باعث می‌شود امنیت ماشین شما تا حد زیادی افزایش یابد و دیگر سرقت‌های مرتبط با باز بودن شیشه کاملاً از بین برود.

یک پاور ویندوز خودرو خوب باید ویژگی‌های زیادی داشته باشد به همین دلیل در این مقاله سعی کردیم یک راهنمای جامع و کامل به شما ارائه دهیم تا به‌ سادگی بتوانید محصول مورد نیاز خودتان را تشخیص دهید.

نظر شما چیست؟ تا به‌ حال از پاور ویندوز خودرو استفاده کرده‌اید؟ به نظرتان بهترین نوع این سیستم کدام است؟ حتماً نظرتان را در کامنت‌ها بنویسید.

‫9 دیدگاه ها

 1. من اومدم یه تجربه ام رو بگم پاور ویندوز اقا ماشینتون نداره براش بخرید این روزا اینقدر مشغله کاری زیاد شده ادم یادش میره پنجره رو بالا بیاره واقعا برای هر ماشینی نیازه

 2. سلام دوستان روز بخیر
  من نظر شخصی خودم رو دارم میگم کسی گارد الکی نگیره
  بهترین مارک پاور ویندوز بنظرم مارک چیتا هست من خودم روی دو تا ماشینام نصب کردم کاملا راضیم

 3. درود برشما،برای خرید پاور ویندوز MAXproشرکت کروز وتایپ B.از چه طریقی میتوانم خرید را انجام بدهم.اگر حضوری باشد خیلی بهتر است،ممنونم ازشما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا