کودک و نوزادمد و پوشاک

کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

راهنمای خرید گهواره ی کودک

کودکی که تازه ‌متولد شده است تا ماه‌ها بی‌قراری می‌کند و پدر و مادر به دنبال راهی برای آرام‌کردن او هستند. یکی از مهم‌ترین وسایلی که والدین کودک پیش از تولد او تدارک می‌بینند، گهواره یا کریر است. این وسایل با تکان دادن کودک، باعث آرامش او می‌شوند؛ اما نیاز به نیروی دست دارند. نی نی لای لای وسیله‌ای است که بدون نیاز به تلاش والدین، کودک را تکان می‌دهد و علاوه بر این، موزیک ملایم و آرام‌بخشی را نیز برای او پخش می‌کند. بنابراین خرید یک نی نی لای لای می‌تواند کاربردی‌ترین وسیله برای نگهداری کودک را در اختیار شما قرار دهد، چراکه خواب خوب و راحتی را به او هدیه می‌کند.

نکته مهم در انتخاب نی نی لای لای، درنظر گرفتن ایمنی است. ازآنجایی‌که نوزاد قرار است خواب راحت و آرامش خود را در این وسیله تجربه کند، باید اصول ایمنی و راحتی به طور کامل در آن رعایت شده باشد. در این مقاله، به شما می‌گوییم که برای انتخاب ایمن‌ترین گهواره به دنبال چه چیزی باشید. چه عناصری برای راحت، آرام و ایمن نگه‌داشتن کودک شما بیشترین اهمیت را دارد و از چه چیزهایی باید در این زمینه دوری کنید.

سر فصل های این مطلب

نی ‌نی لای ‌لای دقیقاً چیست و چه ضرورتی دارد؟

nuna leaf grow bouncer iron - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

این وسیله ساختاری مشابه با کریر دارد، با این تفاوت که با یک موتور الکتریکی کار می‌کند. بنابراین برای تکان دادن آن مجبور نیستید به خود زحمت بدهید و گهواره به‌صورت اتوماتیک کودک را حرکت می‌دهد. همچنین این گهواره‌های برقی سیستم پخش موزیک دارند و حرکت آنها با موزیکی ملایم همراه است.

این ویژگی، باعث آرامشی دوچندان در کودک شما خواهد شد. به‌طورکلی، نی نی لای لای وسیله‌ای است که شما را از تکان دادن گهواره و خواندن لالایی معاف می‌کند و شما وقت بیشتری برای انجام کارهای روزمره خود خواهید داشت. هنگام آماده‌شدن برای استقبال از یک نوزاد جدید در خانواده، باید به چیزهای زیادی فکر کنید! یکی از بزرگ‌ترین تصمیمات این است که تصمیم بگیرید کودک شما کجا بخوابد. بنابراین ضرورت نی نی لای لای از همان ابتدا به چشم می‌آید.

انتخاب نی نی لای لای مزایای زیادی دارد. پس از نه ماهگی، کودک شما به تکان خوردن در شکم عادت کرده است. نی نی لای لای حرکت تکان دادن را بازسازی می‌کند. این باعث می‌شود کودک شما احساس امنیت، آرامش کند؛ همان‌طور که برای شما طبیعی است که با تکان دادن و حمل او در آغوش خود احساس راحتی کنید. درعین‌حال، حرکت تکان دادن تعادل کودک شما را تحریک می‌کند که این زمینه‌ای برای رشد مهارت‌های حرکتی در آینده است.

چند نوع نی نی لای لای در بازار وجود دارد؟

nuna grow oxford 1 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

 • نی نی لای لای معمولی: این نوع از نی نی لای لای با گهواره‌های سنتی تفاوت چندانی ندارد و با نیروی دست حرکت می‌کند. تنها تفاوت این مدل با گهواره و کریر، قابلیت پخش موزیک است. این ویژگی باعث افزایش آرامش در کودک شما خواهد شد.
 • نی نی لای لای برقی: این نی نی لای لای به‌صورت برقی و اتوماتیک عمل کرده و والدین را از تکان دادن گهواره بی‌نیاز می‌کند. امروزه مادرها به دلیل اشتغال، فرصت کافی برای رسیدگی به کودک را ندارند. خرید یک نی نی لای لای برقی به آنها کمک می‌کند زمان بیشتری برای انجام کارهای خود داشته باشند. این گهواره علاوه بر تکان خوردن اتوماتیک، موزیک ملایمی را نیز پخش می‌کند که باعث آرامش بیشتر و بهبود روند خواب در کودک می‌شود.
 • نی نی لای لای ۵ کاره: محصولاتی که چندین کارایی را ارائه می‌دهند، همیشه به‌صرفه‌تر از سایر محصولات هستند. نی نی لای لای ۵ کاره، در ۵ زمینه برای شما کاربرد دارد:
 1. به طور اتوماتیک تکان می‌خورد و موزیک پخش می‌کند.
 2. به یک صندلی راکر برای کودک تبدیل می‌شود.
 3. به‌عنوان بک تخت کاربرد دارد.
 4. قابلیت تبدیل‌شدن به یک پشه‌بند را دارد.
 5. قسمتی برای قراردادن اسباب‌بازی در آن تعبیه شده است.

بهترین برندهای نی ‌نی لای لای کدام‌اند؟

nuna grow oxford 2 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

برندهای مختلفی در زمینه تولید نی نی لای لای فعالیت می‌کنند. به‌راحتی نمی‌توان یک برند را به‌عنوان بهترین مارک در زمینه نی نی لای لای معرفی کرد. ما در ادامه لیستی از بهترین‌ها را برای شما آورده‌ایم. این برندها محصولات با کیفیتی را ارائه می‌دهند و شما می‌توانید با خرید آنها، اطمینان خاطر داشته باشید. بهترین برندهای نی نی لای لای از این قرار اند:

 • دلیجان
 • موستلا
 • بی بی ماک
 • وین فاین
 • تینی لاو
 • کوشا
 • نونا
 • جیکل
 • کیکابو

نکات مهمی که هنگام خرید نی نی لای لای باید رعایت کنید

nuna grow oxford - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

استانداردهای ایمنی را در نظر بگیرید

محل خواب و استراحت کودک و نوزاد از استانداردهای خاصی پیروی می‌کند. شما باید هنگام خرید نی نی لای لای مطمئن شوید که وسیله مطابق با استانداردهای موجود ساخته شده است. در غیر این صورت، پس از مدتی کودک شما نه‌تنها احساس راحتی نخواهد داشت بلکه بدن او دچار آسیب خواهد شد. شما باید قبل از خرید محصول از فروشنده در مورد استانداردها سؤال بپرسید.

نی نی لای لای باید با سن کودک شما مطابقت داشته باشد

این وسیله برای کودکانی که در محدوده سنی ۶ تا ۸ ماهگی به سر می‌برند، مناسب است. پس از این سن، کودکان باید از گهواره برقی استفاده کنند. در سنین بالاتر (۳ سالگی به بعد) کودک باید در تخت بخوابد. البته این موارد در بین کودکان متفاوت است و والدین باید متناسب با سن و شرایط کودک خود بهترین وسیله را انتخاب کنند.

یک تشک مناسب برای نی نی لای لای تهیه کنید

تشکی که در نی نی لای لای قرار گرفته باید سفت و محکم باشد. این قسمت نقش مهمی در آرامش و راحتی کودک شما دارد. از طرفی هرچه این تشک محکم‌تر باشد از ایمنی بیشتری نیز برخوردار خواهد بود. چرخش خودکار: تاب خوردن از دیرباز تاکنون یک ترفند کاربردی برای آرام‌کردن کودک بوده است. دانشمندان نیز این روش را برای حفظ آرامش کودک مؤثر دانسته‌اند. بنابراین هنگام خرید نی نی لای لای به این قابلیت توجه داشته باشید تا بتوانید با خیال راحت کودک خود را آرام کنید.

در مورد گهواره چرخ‌دار احتیاط کنید

برخی از گهواره‌ها مجهز به چرخ هستند. این محصولات ممکن است جذابیت زیادی داشته باشند، چراکه با وجود چرخ‌های نی نی لای لای، می‌توانید آن را به‌راحتی حرکت دهید. نکته‌ای که باید توجه داشته باشید این است که با بالارفتن سن کودک و ایستادن او روی گهواره، وجود چرخ‌ها می‌تواند خطرساز باشد. بنابراین اگر نی نی لای لای چرخ‌دار خریداری کردید، مطمئن شوید که چرخ‌ها در صورت نیاز، قفل خواهند شد.

موقعیت خواب کودک را بررسی کنید

برخی از پوزیشن‌های خواب کودک می‌تواند منجر به خفگی و مرگ ناگهانی او شود. در طول شب به‌صورت دوره‌ای وضعیت خواب کودک را در نی نی لای لای بررسی کنید و مطمئن شوید که در موقعیت مناسبی خوابیده است.

گزینه مناسب برای حمل‌ونقل را انتخاب کنید

نی نی لای لای وسیله‌ای است که باید همه‌جا دنبال شما باشد. زمانی که به سفر می‌روید این وسیله بیش‌ازپیش به کار شما می‌آید و برای آرام‌کردن کودک به آن نیاز خواهید داشت. بنابراین باید یک نی نی لای با قابلیت حمل‌ونقل آسان خریداری کنید. برخی از این گهواره‌ها تاشو هستند و با خیال راحت می‌توانید آنها را جابه‌جا کنید.

اقدامات احتیاطی هنگام استفاده از نی نی لای لای

 • ارتفاع مناسبی را برای گهواره انتخاب کنید. هنگام خرید نی نی لای لای به ارتفاع آن توجه کنید. کودک در طول شب به دلایلی مختلفی بیدار می‌شود و تکان می‌خورد. بنابراین گهواره باید از ارتفاع مناسبی برخوردار باشد تا در صورت بیدار شدن کودک، خطری او را تهدید نکند.
 • از قراردادن هرگونه وسایل تزئینی در نی نی لای لای خودداری کنید. کودکان کنجکاو هستند و ممکن است برای دستیابی به آنها تلاش کنند و در نهایت به خود صدمه بزنند. همچنین قطعات ریز نیز ممکن است توسط آنها بلعیده شوند؛ بنابراین با خطر خفگی همراه هستند.
 • از قراردادن اسباب‌بازی یا بالش نرم در نی نی لای لای خودداری کنید چراکه ممکن است باعث خفگی کودک شوند. اگر کودک شما عادت دارد هنگام استراحت در نی نی لای لای از اسباب‌بازی استفاده کند، زمانی که به خواب می‌روند، آنها را بردارید.
 • اطراف نی نی لای لای را بررسی کنید و مطمئن شوید که لبه‌های تیز یا شکسته در اطراف آن وجود ندارد.
 • گهواره را دور از سیم برق، پرده و پنجره قرار دهید. ممکن است کودک این وسایل را به‌دور گردنش بپیچد و به خود آسیب برساند. برای حفظ سلامتی کودک تان، گهواره را در محیطی امن قرار دهید.
راهنمای خرید بهترین النگو طلا در بازار ایران 1402
بيشتر ببينيد

نحوه خرید نی نی لای لای

شما می‌توانید نی نی لای لای را به دو صورت حضوری و اینترنتی خریداری کنید. در خرید حضوری می‌توانید به فروشگاه مراجعه کنید و محصول موردنظر را انتخاب کنید. در روش اینترنتی شما درد سری کمتری خواهید داشت و می‌توانید به‌راحتی انواع مدل‌های موجود را بررسی کنید.

در این روش شما فرصت بیشتری برای مشاهده جزئیات محصول دارید. در روش حضوری معمولاً امکان پس دادن محصول وجود ندارد؛ بنابراین باید در خرید خود دقت کنید. در روش خرید اینترنی شما تا چند روز فرصت دارید تا کالا را مرجوع کنید.

جمع ‎بندی

در این مقاله، راهنمایی‎های لازم برای خرید نی نی لای لای ارائه دادیم. هنگام خرید گهواره یا نی نی لای لای به نکاتی که گفته شد توجه کنید. این وسیله باید محیطی امن و آرام را برای کودک فراهم کند؛ بنابراین هنگام خرید تمام اصول و استانداردها را در نظر بگیرید. شما به تابه‌حال از نی نی لای لای استفاده کرده‌اید. کدام برند را در این زمینه ترجیح می‌دهید؟ تجربیات خود را در مورداستفاده از این وسیله با ما به اشتراک بگذارید.

1b191456286aeacaa19cbf8b29adb9c9 300x300 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

گهواره بیبیکو مدل 108E

 • قابلیت‌های صوتی: موزیکال
خرید محصول
79a77024bdb806647c07808d07b6f497 300x300 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

گهواره کودک اسپرینگ مدل سانی یونیک

 • قابلیت‌های صوتی: موزیکال
خرید محصول
1947577046dcaa216dada43f82129d5b 300x300 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

گهواره برقی نوزاد ماستلا مدل 8108

5,500,000 تومان
 • قابلیت‌های صوتی: قابلیت پخش صدا
خرید محصول
e7be6e4a5cfe43bf2e83516b50534fa4 300x300 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

گهواره نوزاد میلاد مدل m2

1,000,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  115x75x100 سانتی‌متر
 • وزن
  5 کیلوگرم
 • رده سنی
  24
 • ظرفیت وزنی
  15
خرید محصول
7d94f8b89daf40348b124908ffd1ab9d 300x300 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

گهواره نوزاد مدل Annalei-01

مشخصات

 • ابعاد
  160x75x55 سانتی‌متر
 • وزن
  3.5 کیلوگرم
 • رده سنی
  24
 • ظرفیت وزنی
  15
 • سایر توضیحات
  ساخته شده با چوب راش گرجستان قطعات فلزی گالوانیزه ضد زنگ پارچه جودون با گرماژ بالا کیف برزنتی ضد آب قبل از نصب، راهنمای نصب موجود در کیف محصول را مطالعه نمایید
خرید محصول
2b7099f53a125723ab57c4e697207712 300x300 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

گهواره نوزاد میلاد مدل M001

980,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  100x75x115 سانتی‌متر
 • وزن
  6 کیلوگرم
 • رده سنی
  24
 • ظرفیت وزنی
  15
 • سایر توضیحات
  گهواره میلاد قابلیت ثابت شدن دارای 2 عدد پشه بند تا شو پیچ و مهره پروانه ای (بدون نیاز به ابزار)
خرید محصول
71f6f47ed75e33abf4d63ed35d7edde2 300x300 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

گهواره کودک مدل 034

470,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  90*90*50 سانتی‌متر
 • وزن
  3 کیلوگرم
 • رده سنی
  از بدو تولد تا 12 ماهگی
 • ظرفیت وزنی
  12
خرید محصول
148c9c0a244092012daca193c606c09f 300x300 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

نی نی لای لای مدل 81716

 • قابلیت‌های صوتی: موزیکال
خرید محصول
56facb56b2d7efd78d8870027e69b3a8 300x300 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

نی نی لای لای جیکل مدل Rella

 • قابلیت‌های صوتی: موزیکال
خرید محصول
48ae18b1172ec1646af404836f206a4f 300x300 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

نی نی لای لای مدل Ferdinand

مشخصات

 • ابعاد
  80x70x50 سانتی‌متر
 • وزن
  7 کیلوگرم
 • رده سنی
  تا 36 ماه
 • ظرفیت وزنی
  15
 • سایر توضیحات
  - تهیه شده از جنس چوب با کیفیت عالی - تشک جداشونده با زیپ، جهت شستشو - جنس پارچه پنبه ای بسیار لطیف - دارای کاور پشه بند جهت استفاده در فصول گرم سال
خرید محصول
ce3ee71ee4f95c5eb1aa21eeae53e620 300x300 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

نی نی لای لای مدل حصیری کد 3479

مشخصات

 • ابعاد
  50x50x50 سانتی متر سانتی‌متر
 • رده سنی
  0-1
خرید محصول
85c1d13cdd927b7d1317503be52c3914 300x300 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

نی نی لای لای دلیجان مدل nini topol

مشخصات

 • ابعاد
  68x52x38 سانتی‌متر
 • وزن
  1750 کیلوگرم
 • رده سنی
  بدو تولد تا 9 ماهگی
 • ظرفیت وزنی
  9
خرید محصول
7113551b392c0dce4e32ae69e09c141b 300x300 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

نی نی لای لای ماستلا مدل 5in1

 • قابلیت‌های صوتی: موزیکال
خرید محصول
e227e8967063f4b7bada0acde814c972 300x300 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

نی نی لای لای بی بی ماک مدل Z510

 • قابلیت‌های صوتی: موزیکال
خرید محصول
75653f4c212562ea0cbf5364b0c20a96 300x300 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

نی نی لای لای بی بی ماک مدل Z510-2

 • قابلیت‌های صوتی: موزیکال
خرید محصول
6969d993b7aa385d0702a7af75ef3612 300x300 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

نی نی لای لای بی بی ماک مدل 510

 • قابلیت‌های صوتی: موزیکال
خرید محصول
b24a532a755e2d352a2ce381b3fc0dfa 300x300 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

نی نی لای لای تینی لاو مدل 3in1

 • قابلیت‌های صوتی: موزیکال
خرید محصول
17177a21e659fff4ce9bfa4ecc0f82d7 300x300 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

نی نی لای لای کوشا مدل 9590

مشخصات

 • ابعاد
  66x52x92 سانتی‌متر
 • وزن
  3730 کیلوگرم
 • رده سنی
  6 تا 24
 • ظرفیت وزنی
  11
 • سایر توضیحات
  نصب اسان پارچه و کفی قابل شست وشو سبک و راحت صندلی تاب پایه دار صندلی قابلیت تنظیم را دارد کمربند محافظ دارد دارای 3 عروسک دارای نگهدارنده ظرف شیشه شیر میباشد.
خرید محصول
29e457f0c08eb95989b3cbcb998af4f5 300x300 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

نی نی لای لای دلیجان مدل استار

635,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  68x52x38 سانتی‌متر
 • وزن
  1800 کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  9
 • سایر توضیحات
  نی‌نی لای‌لای «دلیجان» مدل «Star» تنها 1/7 کیلوگرم وزن دارد. این محصول برای نوزادان از بدو تولد تا شش‌ماهه در نظر گرفته شده است که وزنی معادل 9 کیلوگرم دارند. دلیجان، نی‌نی لای‌لای خود را به ابعاد 68 × 52 × 37/5 سانتی‌متر عرضه کرده است. این محصول می‌تواند به‌عنوان گهواره هم استفاده شود. این برند فریم فلزی را به‌همراه قطعات پلاستیکی برای نی‌نی لای‌لای خود انتخاب کرده است. این فریم فلزی روکش ضدزنگ دارد که از خوردگی قطعات فلز جلوگیری می‌کند. سبد نشیمن قابلیت تحمل وزنی تا 9 کیلوگرم را دارد. این ظرفیت وزنی برای نوزادان زیر شش ماه مناسب به نظر می‌رسد. همچنین نشیمن روکشی نرم و راحت از جنس پلی‌استر دارد که می‌توان روکش را به‌راحتی جدا کرد و شست. توصیه شده است که روکش به‌صورت دستی و با آب 30 درجه‌ی ‌سانتی‌گراد شسته شود تا فرم الیاف آن آسیبی نبیند. جهت حفظ امنیت نوزاد هم یک کمربند ایمنی تعبیه شده است. این کمربند از تسمه‌های قابل‌تنظیم بهره می‌برد و می‌توان بسته به جثه‌ی نوزاد، آن‌ها را تنظیم کرد. دلیجان پشتی نی‌نی لای‌لای را با قابلیت تنظیم در نظر گرفته است تا نوزاد در بهترین شرایط جهت خواب قرار بگیرد.
خرید محصول
1cf90dbf7f59e3cbf4eadc552c0b67c0 300x300 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

نینی لای لای دلیجان مدل Star

راهنمای خرید بهترین کفش های روزمره مردانه (2023)
بيشتر ببينيد

مشخصات

 • ابعاد
  68 × 52 × 37.5 سانتی‌متر
 • وزن
  1.700 کیلوگرم
 • رده سنی
  0 تا 6
 • ظرفیت وزنی
  9
 • سایر توضیحات
  - دارای فریم فلزی - قابلیت گهواره شدن - دارای پشتی با قابلیت تنظیم - دارای تشک با قابلیت جداسازی - دارای کمربند ایمنی چند نقطه‌ای - دارای پارچه قابل شست‌و‌شو از جنس پلی‌استر
خرید محصول
1cc7cb3965375eed3e9df41ef41b695f 300x300 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

نی نی لای لای ماستلا کد 01

 • قابلیت‌های صوتی: موزیکال
خرید محصول
 • نحوه نمایش محصول ها
1cc7cb3965375eed3e9df41ef41b695f 300x300 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

نی نی لای لای ماستلا کد 01

 • قابلیت‌های صوتی: موزیکال
خرید محصول
1cf90dbf7f59e3cbf4eadc552c0b67c0 300x300 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

نینی لای لای دلیجان مدل Star

مشخصات

 • ابعاد
  68 × 52 × 37.5 سانتی‌متر
 • وزن
  1.700 کیلوگرم
 • رده سنی
  0 تا 6
 • ظرفیت وزنی
  9
 • سایر توضیحات
  - دارای فریم فلزی - قابلیت گهواره شدن - دارای پشتی با قابلیت تنظیم - دارای تشک با قابلیت جداسازی - دارای کمربند ایمنی چند نقطه‌ای - دارای پارچه قابل شست‌و‌شو از جنس پلی‌استر
خرید محصول
29e457f0c08eb95989b3cbcb998af4f5 300x300 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

نی نی لای لای دلیجان مدل استار

635,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  68x52x38 سانتی‌متر
 • وزن
  1800 کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  9
 • سایر توضیحات
  نی‌نی لای‌لای «دلیجان» مدل «Star» تنها 1/7 کیلوگرم وزن دارد. این محصول برای نوزادان از بدو تولد تا شش‌ماهه در نظر گرفته شده است که وزنی معادل 9 کیلوگرم دارند. دلیجان، نی‌نی لای‌لای خود را به ابعاد 68 × 52 × 37/5 سانتی‌متر عرضه کرده است. این محصول می‌تواند به‌عنوان گهواره هم استفاده شود. این برند فریم فلزی را به‌همراه قطعات پلاستیکی برای نی‌نی لای‌لای خود انتخاب کرده است. این فریم فلزی روکش ضدزنگ دارد که از خوردگی قطعات فلز جلوگیری می‌کند. سبد نشیمن قابلیت تحمل وزنی تا 9 کیلوگرم را دارد. این ظرفیت وزنی برای نوزادان زیر شش ماه مناسب به نظر می‌رسد. همچنین نشیمن روکشی نرم و راحت از جنس پلی‌استر دارد که می‌توان روکش را به‌راحتی جدا کرد و شست. توصیه شده است که روکش به‌صورت دستی و با آب 30 درجه‌ی ‌سانتی‌گراد شسته شود تا فرم الیاف آن آسیبی نبیند. جهت حفظ امنیت نوزاد هم یک کمربند ایمنی تعبیه شده است. این کمربند از تسمه‌های قابل‌تنظیم بهره می‌برد و می‌توان بسته به جثه‌ی نوزاد، آن‌ها را تنظیم کرد. دلیجان پشتی نی‌نی لای‌لای را با قابلیت تنظیم در نظر گرفته است تا نوزاد در بهترین شرایط جهت خواب قرار بگیرد.
خرید محصول
17177a21e659fff4ce9bfa4ecc0f82d7 300x300 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

نی نی لای لای کوشا مدل 9590

مشخصات

 • ابعاد
  66x52x92 سانتی‌متر
 • وزن
  3730 کیلوگرم
 • رده سنی
  6 تا 24
 • ظرفیت وزنی
  11
 • سایر توضیحات
  نصب اسان پارچه و کفی قابل شست وشو سبک و راحت صندلی تاب پایه دار صندلی قابلیت تنظیم را دارد کمربند محافظ دارد دارای 3 عروسک دارای نگهدارنده ظرف شیشه شیر میباشد.
خرید محصول
b24a532a755e2d352a2ce381b3fc0dfa 300x300 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

نی نی لای لای تینی لاو مدل 3in1

 • قابلیت‌های صوتی: موزیکال
خرید محصول
6969d993b7aa385d0702a7af75ef3612 300x300 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

نی نی لای لای بی بی ماک مدل 510

 • قابلیت‌های صوتی: موزیکال
خرید محصول
75653f4c212562ea0cbf5364b0c20a96 300x300 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

نی نی لای لای بی بی ماک مدل Z510-2

 • قابلیت‌های صوتی: موزیکال
خرید محصول
e227e8967063f4b7bada0acde814c972 300x300 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

نی نی لای لای بی بی ماک مدل Z510

 • قابلیت‌های صوتی: موزیکال
خرید محصول
7113551b392c0dce4e32ae69e09c141b 300x300 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

نی نی لای لای ماستلا مدل 5in1

 • قابلیت‌های صوتی: موزیکال
خرید محصول
85c1d13cdd927b7d1317503be52c3914 300x300 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

نی نی لای لای دلیجان مدل nini topol

مشخصات

 • ابعاد
  68x52x38 سانتی‌متر
 • وزن
  1750 کیلوگرم
 • رده سنی
  بدو تولد تا 9 ماهگی
 • ظرفیت وزنی
  9
خرید محصول
ce3ee71ee4f95c5eb1aa21eeae53e620 300x300 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

نی نی لای لای مدل حصیری کد 3479

مشخصات

 • ابعاد
  50x50x50 سانتی متر سانتی‌متر
 • رده سنی
  0-1
خرید محصول
48ae18b1172ec1646af404836f206a4f 300x300 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

نی نی لای لای مدل Ferdinand

مشخصات

 • ابعاد
  80x70x50 سانتی‌متر
 • وزن
  7 کیلوگرم
 • رده سنی
  تا 36 ماه
 • ظرفیت وزنی
  15
 • سایر توضیحات
  - تهیه شده از جنس چوب با کیفیت عالی - تشک جداشونده با زیپ، جهت شستشو - جنس پارچه پنبه ای بسیار لطیف - دارای کاور پشه بند جهت استفاده در فصول گرم سال
خرید محصول
56facb56b2d7efd78d8870027e69b3a8 300x300 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

نی نی لای لای جیکل مدل Rella

 • قابلیت‌های صوتی: موزیکال
خرید محصول
148c9c0a244092012daca193c606c09f 300x300 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

نی نی لای لای مدل 81716

 • قابلیت‌های صوتی: موزیکال
خرید محصول
71f6f47ed75e33abf4d63ed35d7edde2 300x300 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

گهواره کودک مدل 034

470,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  90*90*50 سانتی‌متر
 • وزن
  3 کیلوگرم
 • رده سنی
  از بدو تولد تا 12 ماهگی
 • ظرفیت وزنی
  12
خرید محصول
2b7099f53a125723ab57c4e697207712 300x300 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

گهواره نوزاد میلاد مدل M001

980,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  100x75x115 سانتی‌متر
 • وزن
  6 کیلوگرم
 • رده سنی
  24
 • ظرفیت وزنی
  15
 • سایر توضیحات
  گهواره میلاد قابلیت ثابت شدن دارای 2 عدد پشه بند تا شو پیچ و مهره پروانه ای (بدون نیاز به ابزار)
خرید محصول
7d94f8b89daf40348b124908ffd1ab9d 300x300 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

گهواره نوزاد مدل Annalei-01

مشخصات

 • ابعاد
  160x75x55 سانتی‌متر
 • وزن
  3.5 کیلوگرم
 • رده سنی
  24
 • ظرفیت وزنی
  15
 • سایر توضیحات
  ساخته شده با چوب راش گرجستان قطعات فلزی گالوانیزه ضد زنگ پارچه جودون با گرماژ بالا کیف برزنتی ضد آب قبل از نصب، راهنمای نصب موجود در کیف محصول را مطالعه نمایید
خرید محصول
e7be6e4a5cfe43bf2e83516b50534fa4 300x300 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

گهواره نوزاد میلاد مدل m2

1,000,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  115x75x100 سانتی‌متر
 • وزن
  5 کیلوگرم
 • رده سنی
  24
 • ظرفیت وزنی
  15
خرید محصول
1947577046dcaa216dada43f82129d5b 300x300 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

گهواره برقی نوزاد ماستلا مدل 8108

5,500,000 تومان
 • قابلیت‌های صوتی: قابلیت پخش صدا
خرید محصول
79a77024bdb806647c07808d07b6f497 300x300 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

گهواره کودک اسپرینگ مدل سانی یونیک

 • قابلیت‌های صوتی: موزیکال
خرید محصول
1b191456286aeacaa19cbf8b29adb9c9 300x300 - کامل ترین راهنمای خرید نی نی لای لای (معرفی 20 مدل)

گهواره بیبیکو مدل 108E

 • قابلیت‌های صوتی: موزیکال
خرید محصول

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

 1. ای خدااا دوقلوهای منم ۳ ماه دیگه به دنیا میان??
  من از این مدل گهواره کودک اسپرینگ مدل سانی یونیک دوتا احتمالا بخرم قیمت مناسبی هم داره

  1. سلام
   اولا تبریک میگم بهت
   منم سال قبل برای پسرم این مدل رو خریدم راضی بودم
   گهواره کودک اسپرینگ مدل سانی یونیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا