خودرو

معرفی 30 مدل دزدگیر خودرو باکیفیت و ارزان

راهنمای خرید دزدگیر ماشین با گارانتی معتبر

هنگامی که می‌خواهید یک ماشین بخرید، مطمئنا ایمنی و حفاظت از آن در برابر سرقت‌های احتمالی یکی از دغدغه‌های اصلی شما است. به‌صورت پیش‌فرض روی تمام خودروهای موجود در بازار دزدگیر نصب شده است. اما بررسی‌های آماری نشان می‌دهد وجود این نمونه دزدگیر در کاهش سرقت‌ها تاثیر بسزایی نداشته‌اند. در نتیجه، نیازمند استفاده از سیستم ایمنی قوی روی ماشین هستید. برندهای مختلفی در بازار وجود دارد که می‌توانید از بین آنها محصول مناسب را انتخاب کنید. اما، اگر برای نمی‌دانید عملکرد دزدگیر مناسب چگونه است یا برای خرید دزدگیر باید به چه مواردی دقت کنید. در ادامه به معرفی 30 مدل دزدگیر خودرو باکیفیت و ارزان می‌پردازیم با ما همراه باشید.

چرا استفاده از دزدگیر فابریک برای افزایش ایمنی خودرو کافی نیست؟

car alarm - معرفی 30 مدل دزدگیر خودرو باکیفیت و ارزان

دقت، عملکرد و کارایی سیستم‌های دزدگیری که توسط کارخانه‌ها و تولیدکنندگان اصلی بر روی ماشین نصب می‌شود، بسیار بالا است. دلیل اصلی این مورد نیز طراحی منحصربه‌فرد و نصب این قطعه در محل مناسب است. در برخی ماشین‌های حرفه‌ای نیز سیستمی وجود دارد که مانع از روشن شدن خودرو توسط افراد بدون کلید اصلی، ایجاد هشدارهای صوتی و روشن شدن چراغ‌ها هستند. با توجه به این مزایا، چرا برای ایمنی خودرو وجود دزدگیر فابریک به‌تنهایی کافی نیست؟ با توجه به اینکه دزدگیر فابریک اغلب ماشین‌ها از یک مکانیسم مشترک پیروی می‌کند، آشنایی با عملکرد و غیرفعال‌کردن آنها بسیار آسان است. به همین دلیل، سارقان برای سرقت این مدل اتومبیل‌ها معمولا با مشکل بزرگی مواجه نمی‌شوند. توصیه می‌کنیم که برای افزایش امنیتی خودروی خود حتما از دزدگیرهای دیگر نیز کمک بگیرید.

آشنایی با انواع دزدگیر ماشین

car alarm 1 - معرفی 30 مدل دزدگیر خودرو باکیفیت و ارزان

پیش از اینکه به معرفی 30 مدل دزدگیر خودرو باکیفیت و ارزان بپردازیم، باید بگوییم که اغلب دزدگیرهای موجود در بازار را می‌توان به سه دسته کلی تقسیم کرد. این سه دسته عبارتند از:

  • دزدگیر ساده: ساده‌ترین و پرمصرف‌ترین دزدگیر در ماشین‌های داخلی به این دسته اختصاص دارد. این نمونه دزدگیرهای خودرو فاقد امکانات و قابلیت‌های فراوان هستند. در بهترین حالت اگر به خودرو ضربه‌ای وارد شود، دزدگیر فعال شده و از طریق صدای هشدار به مالک اطلاع داده می‌شود. باید به این مورد توجه داشته باشید که برد این دزدگیر بسیار کم است. در صورتی که در فاصله کمی از خودرو قرار داشته باشید می‌توانید از سرقت احتمالی مطلع شوید. ایمنی دزدگیرهای ساده نسبتا کم بوده و قیمت آنها نیز در مقایسه با سایر مدل‌ها پایین‌تر است.
  • دزدگیر تصویری: مدل‌های تصویری پیشرفته‌ترین و مدرن‌ترین دزدگیر خودرو موجود در بازار هستند. این دزدگیر دارای یک مانیتور قوی است که می‌تواند اطلاعات دقیقی در مورد وضعیت ماشین در اختیار شما قرار دهد. اطلاعات خودرو بر روی مانیتور کوچکی که روی ریموت کنترل تعبیه شده نمایش داده می‌شود. البته، این اطلاعات بسیار جزئی هستند. برای مثال، اگر به خودروی شما ضربه‌ای وارد شود، سنسورهای شوک فعال شده و تصویر یک چکش روی مانیتور ظاهر می‌شود. بعلاوه، دزدگیر تصویری می‌تواند اطلاعاتی در مورد باز شدن درب یا کاپوت خودرو برای مالک نمایش دهد. با استفاده از این مدل دزدگیر با شنیدن صدای هشدار متوجه می‌شوید که دلیل اصلی هشدار چیست.
  • دزدگیر سیم کارتی: در ادامه معرفی 30 مدل دزدگیر خودرو باکیفیت و ارزان به بررسی سومین و بهترین دسته دزدگیرهای موجود در بازار می‌پردازیم. با اطمینان می‌توان گفت نسل جدید دزدگیرها در افزایش ایمنی خودرو عملکرد موفقی داشته است. فناوری بکار رفته در ساخت دزدگیرهای سیم کارتی شرایط لازم را فراهم کرده که با قرار دادن یک سیم‌کارت و اتصال به GSM، دزدگیر ماشین را فعال کنید. با استفاده از این دزدگیر حرفه‌ای حتی در مواردی که از ماشین خود فاصله دارید نیز می‌توانید از مواردی مانند بررسی قفل کودک، خاموش یا روشن کردن ریموت، نمایش موقعیت مکانی اتومبیل و بسیاری امکانات دیگر بهره‌مند شوید.
معرفی 30 مدل از بهترین جک های خودرو پرقدرت و ارزان
بيشتر ببينيد

مهم‌ترین نکات برای خرید دزدگیر خودرو باکیفیت

car alarm 2 - معرفی 30 مدل دزدگیر خودرو باکیفیت و ارزان

هنگامی می‌توانید با استفاده از دزدگیر ایمنی ماشین خود را افزایش دهید که شناخت کافی در مورد انواع دزدگیرها، کارایی و عملکرد آنها داشته باشید. در بخش معرفی انواع مدل‌های دزدگیر با نحوه عملکرد و کارایی هر کی از این محصولات آشنا شدید، اما می‌دانید که برای خرید محصول مناسب باید به چه مواردی توجه کنید؟

قفل مرکزی: اولین گزینه‌ای که هنگام انتخاب و دزدگیر مناسب خودرو باید به آن توجه داشته باشید، قفل مرکزی است. وجود قفل مرکزی این امکان را فراهم می‌کند تا با فشردن یک دکمه بتوانید تمام درب‌های ماشین را باز یا بسته کنید. اغلب دزدگیرهای موجود در این بازار دارای قفل مرکزی هستند.

تنظیم سنسور حساسیت: تنظیم سنسور حساسیت بسیار مهم است. البته در تنظیمات نباید وسواس‌گونه عمل کنید. تنظیم باید به‌اندازه‌ای باشد که نه با راه رفتن گربه سنسور تحریک شود و نه اینکه با ضربه شدید نیز غیرفعال بماند. عملکرد مناسب سنسور تاثیر مستقیمی در افزایش ایمنی خودروی شما دارد.

میزان برد: برد دزدگیر در حقیقت مسافتی است که دزدگیر در آن محدوده فعال خواهد بود. هر چه میزان برد دزدگیر بیشتر باشد عملکرد و کارایی آن بیشتر است.

امکانات جانبی: مهم‌ترین امکانات جانبی که باید در دزدگیر شما وجود داشته باشد عبارتند از: قفل کودک، هشدار باز بودن درب، صندوق پران، قفل خودکار درب در حین حرکت و غیره. باید به این نکته اشاره کنیم که وجود لوازم و امکانات جانبی در هر دزدگیر موجب افزایش قیمت نهایی آن می‌شود.

نصب آسان: سیستم برق اتومبیل شما هنگام نصب و فعالیت دزدگیر درگیر می‌شود. اگر نصب دزدگیر پیچیده باشد ناچار می‌شوید که از یک متخصص حرفه‌ای کمک بگیرید. توصیه می‌کنیم در انتخاب دزدگیر محصولاتی را در اولویت قرار دهید که مرحله نصب آنها ساده‌تر است. از این طریق می‌توانید در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید.

قیمت: برندهای مختلف دزدگیر خودرو در بازار وجود دارد که اساس عملکرد، میزان برد و امکانات جانبی قیمت نهایی آنها با یکدیگر متفاوت است. به همین دلیل، بهتر است قبل از خرید دزدگیر مناسب ابتدا بودجه را تعیین کرده و سپس از میان محصولاتی که در این محدوده قیمتی قرار دارند، بهترین محصول را انتخاب و خریداری کنید. به این نکته توجه داشته باشید که دزدگیرهای حرفه‌ای و باکیفیت قیمت بالاتری دارند. فراموش نکنید که دزدگیر با ایمنی خودروی شما و محافظت از آن در برابر سرقت‌های احتمالی ارتباط مستقیم دارد، پس هرگز کیفیت را قربانی قیمت نکنید.

سخن پایانی

افزایش روزافزون آمار سرقت خودرو و قطعات آن موجب شده که مسئله ایمنی اتومبیل از اهمیت بالایی برخوردار شود. عامل اصلی که می‌تواند ایمنی خودرو را افزایش داده و در محافظت از آن سهم بسزایی داشته باشد، دزدگیر است. سعی کردیم در بخش معرفی 30 مدل دزدگیر خودرو باکیفیت و ارزان اصلی‌ترین نکات برای خرید یک محصول مناسب را بیان کنیم. با توجه به همه این موارد و خرید یک محصول کارآمد می‌توانید از خودروی خود در برابر سرقت و حوادث مشابه محافظت کنید.

‫6 دیدگاه ها

  1. سلام من نزدیک یه هفته است خریدم اصلا مشکل انتن و اینا نداره فقط موقع استفاده شارژش کمی زود خالی میشه اگر استفاده نکنی اصلا خالی نمیکنه ولی وقتی در نت میچرخی یه کم زود خالی میشه فقط باطریش متوسطه از بقیه نظرها واقعا خوبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا