خانه و آشپزخانهلوازم برقی خانگی

راهنمای خرید بهترین دریل برقی، شارژی و پیچ گوشتی در بازار+(باقیمت روز)

نکات مهم قبل از خرید دریل برقی و شارژ

همه شما در طول زندگی حداقل یکبار به ابزار خاصی مانند دریل نیاز پیدا می‌کنید. ممکن است بین ده‌ها مدل و برند متفاوت سردرگم شوید و انتخاب برای خرید یک دریل شارژی خوب و ارزان برای شما بسیار سخت باشد. در این هنگام احتمالا پس از سرچ درباره راهنما خرید دریل به این صفحه رسیده و درحال مطالعه این مطلب برای خریدی هوشمندانه هستید.

در ادامه ما درباره ویژگی‌های بهترین دریل شارژی، مشخصات‌ این ابزار باکیفیت صحبت کرده و به سوالات احتمالی شما در خصوص نوع شارژ شدن باتری، قدرت دریل، نحوه کار با آن، انواع مته و سایز آن‌ها و روش کار با دریل شارژی پاسخ داده‌ایم. پس پیشنهاد می‌کنیم تا انتها همراه ما باشید‌.

سر فصل های این مطلب

قبل از خرید دریل شارژی خوب و ارزان یا دریل برقی به این نکات توجه کنید

Electric drill - راهنمای خرید بهترین دریل برقی، شارژی و پیچ گوشتی در بازار+(باقیمت روز)

قبل از خرید دریل بهتراست با کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بهترین دریل شارژی و بررسی معیارهای خود در تهیه یک محصول باکیفیت اقدام به برای خرید آن کنید. لازم است فاکتورهای مهم و تأثیرگذار در خرید دریل را بدانید و با بهترین دریل‌های موجود در بازار آشنا شوید. اولین نکته در خرید دریل شارژی خوب و ارزان مشخص کردن نوع کاربرد دریل است. این‌ که شما دریل را برای چه مصرفی خریداری می‌کنید بسیار مهم است. باید هدف ودلیل استفاده از دریل را مشخص کرده و باتوجه به میزان سرمایه‌ای که برای این وسیله در نظر گرفته‌اید مدل مورد نظر را انتخاب کنید.

امروزه اکثر مردم به دلیل مشغله‌های فراوان به‌دنبال ابزاری هستند که نیاز آنها به تعمیرکار را کم کند. دریل شارژی و خرید پیچ گوشتی برقی ارزان احساس نیاز به تعمیرکار را بسیار کم می‌کند. نکته بعدی انتخاب میزان توان دریل است. پس از شناخت کامل دریل‌ها مشخص کنید که آیا دریل شارژی مورد نیاز شما بهتر است کم قدرت باشد یا به نوع پرقدرت آن احتیاج دارید.

در نهایت با بررسی نکات بیان شده این نوید را به شما می‌دهیم که خرید دریل شارژی برای برای مصارف خانگی، کارگاه‌های کوچک صنعتی و افرادی که حمل آسان کالا برایشان اهمیت دارد، بسیار مناسب است. دریل‌های‌ برقی ممکن است به دلیل داشتن کابل برق کمی محدودیت در حرکت داشته باشند اما قدرت خوب و دوام بالایی دارند.

در عوض دریل‌های شارژی امکانات خوب، کیفیت بالا و محدودیت در جابه‌جایی ندارند اما قیمتی متفاوت و اصولاً بالاتر از دریل برقی دارند. به همین دلیل است که قبل از خرید لازم است نوع کاربری دریل و میزان سرمایه‌ای که برای آن در نظر گرفته‌اید را مشخص کنید‌.

هفت فاکتور مهم در خرید دریل شارژی ارزان یا دریل برقی ارزان

Electric drill 1 - راهنمای خرید بهترین دریل برقی، شارژی و پیچ گوشتی در بازار+(باقیمت روز)

اگر پس از بررسی برندها و انواع مختلف دریل و مطالعه راهنما خرید پیچ گوشتی برقی ارزان دچار سردرگمی شده‌اید، نگران نباشید در ادامه به هفت اصل مهم درباره مشخصات بهترین دریل می‌پردازیم. ممکن است طی بررسی‌های خود به اصطلاحاتی مانند سه نظام و قابلیت چکشی و نوع مته برخورد کرده و سوال ایجاد شود که معنی این اصطلاحات چیست؟ در ادامه به توضیح این کلمات و کاربرد آنها اشاره می‌کنیم.

برگ برنده در خرید یک دریل خوب انتخاب سه‌نظام و سایز مناسب برای آن است.

اولین و مهم‌ترین قسمتی که در خرید دریل توجه به آن ضروری است سه‌نظام است. در واقع سه نظام پایه قرارگیری مته و سایر سری‌های‌ دریل برای عمل سوراخ کردن یا ایجاد حفره روی سطوح است. بنابراین بخش اصلی در خرید یک دریل شارژی خوب و ارزان وجود یک سه‌نظام محکم و با دوام است.

سه‌‌نظام‌ها معمولاً در اندازه‌های متفاوت مانند 6.5 ،10 و 13 میلی‌متر ساخته می‌شوند و این اعداد برحسب اینچ یا میلی‌متر روی قطعه کنده‌کاری می‌شوند. این اعداد نشانگر حداکثر قطر مته قابل استفاده روی سه‌نظام هستند. مثلا سه‌نظام 13 میلی‌متری یعنی مته‌های 13میلی و کمتر را می‌توان روی آن نصب و با آن کار کرد.

دو نوع سه‌نظام آچارخور و خودکار تولید شده است که تفاوت آنها در مدل بسته شدنشان است. در واقع برای باز و بسته کردن مته در نوع آچارخور نیاز به آچار مخصوص که غالبا همراه دریل ارائه می‌شود هست ولی در نوع اتومات این کار با دست صورت می‌گیرد.

کار با سه‌نظام اتومات یا خودکار به مراتب راحت‌تر است اما اگر حرفه‌ای هستید باید بدانید که خیلی‌ها معتقدند مته در سه‌نظام آچاری محکم‌تر در جای خود قرار می‌گیرد‌. سه‌نظام ده میلی‌متری معمولا برای کارهای خانگی و بزرگتر و سیزده میلی‌متری برای کارکرد صنعتی استفاده می‌شوند.

توان دریل و ویژگی چکشی دریل‌ها

بدون شک شما به عنوان خریدار یک دریل انتظار قدرت عالی و عملکرد خوب از این ابزار را دارید. دریل‌ها با توجه به نوع و برند قدرت‌های متفاوتی دارند و این پارامتر به شکل عددی با واحد ولت در دریل‌های برقی و ولتاژ در دریل‌های شارژی بیان می‌شود.

یکی از مشخصات دریل شارژی خوب داشتن ولتاژ مناسب و توان کافی برای انجام کارهای مربوطه است. هرچه این عدد بالاتر باشد قدرت و قیمت دریل نیز بیشتر است. ویژگی چکشی دریل نیز با قدرت آن ارتباط مستقیمی دارد و این امکان را به کاربران می‌دهد که با ضربات چکش‌وار، پشت‌سرهم و اعمال نیرویی مضاعف عملیات سوراخ کردن سطوح خصوصا در سطوح سخت مانند دیوارهای بتنی بهتر انجام شود.

طراحی و سهولت استفاده از دریل

طراحی ابزارآلاتی مانند دریل که در اکثر موارد مدت زمان زیادی توسط دست‌ها استفاده می‌شود باید به گونه‌ای باشد که افراد با آن احساس راحتی کنند و دست‌ها را اذیت نکند. در نگاه اول ممکن بسیاری از دریل‌ها خوش‌دست و به‌قاعده به نظر برسند اما با چندین ساعت استفاده مداوم راحتی آنها مشخص می‌شود.

بنابراین بسته به نوع کاربردی که دریل را خریداری می‌کنید و قدرت آن و وزن مورد نظرتان برای احساس راحتی بیشتر دست‌ها انتخابی آگاهانه انجام دهید. دریل‌ها غالبا به دو شکل تی لاتین و تفنگی طراحی می‌شوند.

دسته در دریل‌های T شکل در بخش مرکزی قرار دارد و وزن دریل روی یک قسمت متمرکز نیست در نتیجه فشار کمتری به دست وارد می‌شود. طراحی در دریل‌های برقی نیز از نوع تفنگی بوده و آنها را برای انجام کارهای طولانی کمی سنگین کرده است.

سرعت چرخش و قابلیت تنظیم چرخش در دریل

در خرید یک دریل شارژی خوب و ارزان توجه به سرعت چرخش دریل بسیار مهم است. سرعت چرخش دریل نقش مهمی در اعمال نیرو برای سطوح مختلف دارد و برحسب دور‌ در دقیقه مشخص می‌شود. نکته دیگر قابلیت دو نوع چرخش ساعتگرد و پادساعتگرد است که برای انجام سوراخ‌کاری بسیار مناسب است.

در بسیاری از دریل‌ها قابلیت تنظیم سرعت وجود دارد. در حالت اول سرعت چرخش کمتر از 400 دور در دقیقه است که برای بازوبسته کردن پیچ‌ها بوده و حالت دوم برای سرعت‌های بالای 700 دور در دقیقه است که برای سوراخ‌کاری سطوح و عملیات سنگین انجام می‌شود. عمل تغییر سرعت معمولا با استفاده از شستی دیمردار انجام می‌شود.

از مشخصات بهترین دریل شارژی داشتن قابلیت تنظیم کلاچ است. کلاچ از داغ شدن موتور دریل در اثر مقاومت زیاد جسمی که دریل می‌شود جلوگیری می‌کند. در واقع با کلاچ می‌توان محدوده مقامت برای دریل درنظر گرفت که وقتی نیرو به این حد برسد، کلاچ رها شده و فشار زیاد به جسم وارد نمی‌شود.

ارگونومی بهترین دریل شارژی یا برقی

ارگونومیک بودن یک وسیله به معنای ایجاد احساس راحتی و رضایت برای کاربران است. هیچ چیز بهتر از خرید یک دریل شارژی خوب و ارزان با ارگونومی مناسب، وزن و ابعاد عالی خریدار را سرحال نمی‌آورد. بنابراین باتوجه به مدت زمان کار با دریل، اندازه و تحمل دستان و توان انجام کار با آنها، دریل مورد نظر را انتخاب و خریداری کنید. به این نکته توجه کنید که قدرت بیشتر دریل با ابعاد و وزن آن ارتباط مستقیمی دارد.

لوازم جانبی همراه دریل

از فاکتورهای فرعی خرید دریل توجه به امکانات جانبی آن است. ارائه دسته کمک، خط‌کش تنظیم، باتری اضافه برای بهترین دریل شارژی، کیف حمل، انواع سرمته و چراغ ال‌ای‌دی در کنار دریل هرچند ضروری نیستند اما از مشخصات یک دریل شارژی خوب و ارزان وجود این لوازم است.

حتی در خرید پیچ گوشتی برقی ارزان و دریل برقی نیز وجود اقلام همراه رضایت مشتری را بالاتر و جنبه کاربردی ابزار را بیشتر می‌کند. وجود دسته کمکی 360 درجه کار با دریل را برای افراد راحت می‌کند. به‌علاوه کیف یا جعبه برای کسانی که همیشه دریل را همراه خود دارند الزامی است. وجود چراغ برای تامین نور فضاهای تاریک و کم‌نور خالی از لطف نیست.

توجه به برند تولیدکننده و قیمت دریل

بی‌شک نام برند و شرکت سازنده هر محصولی برای خریدار بسیار مهم است. شرکت‌هایی همچون بوش، هیوندای، ماکیتا و رونیکس در حال حاضر بهترین تولیدکنندگان دریل برقی و پیچ گوشتی برقی خوب و ارزان و دریل شارژی هستند.

نوع شرکت سازنده قطعا روی‌ کیفیت ساخت، دوام قطعات و قیمت نهایی محصول تأثیرگذار است‌. بنابراین در صورت تمایل به خرید محصولی باقیمت مناسب از شرکت‌های کمتر معروف نیز غافل نشوید زیرا بسیاری از این کمپانی‌ها برای رقابت با برندهای معروف محصولی باکیفیت و به‌مراتب ارزان‌تر تولید می‌کنند.

در کنار تمام موارد بیان شده قیمت دریل پارامتری مهم در خرید آن است. صرف هزینه و خرید دریل شارژی خوب و ارزان یا دریل برقی و حتی پیچ گوشتی برقی ارزان به دغدغه بسیاری از افراد تبدیل شده است و عوامل مختلفی مانند شارژی یا برقی بودن دریل، قدرت و توان محصول و برند آن روی قیمت نهایی دریل اثر می‌گذارند.

راهنمای خرید بهترین دستگاه میوه خشک کن خانگی
بيشتر ببينيد

نکاتی برای خرید دریل برقی

Electric drill 3 - راهنمای خرید بهترین دریل برقی، شارژی و پیچ گوشتی در بازار+(باقیمت روز)

امروزه دریل‌های برقی زیادی در بازار وجود دارند که وزن کم‌تری از دریل‌های شارژی داشته و دارای امکانات مشابه با این دریل‌ها است. برخی از ویژگی‌های مشترک دریل‌های شارژی در ادامه شرح داده می‌شود.

 • قدرت موتور در دریل برقی که معمولاً با عدد وات نشان داده می‌شود و هرچه بالاتر باشد توان دستگاه بیشتر است. معمولا از 400 دور در دقیقه برای کارهای سبک شروع شده و به 700 دور در دقیقه برای سوراخ‌کاری‌های سنگین می‌رسد.‌ برای سطوح سخت مانند سیمان نیز قدرت 1000 وات موجود است. موتورهای قدرت بالا دوام بیشتری دارند و احتمال سوختن آنها کمتر است اما وزن و هزینه خرید آنها نیز بیشتر است.
 • اکثر این دریل‌ها یک شاسی برای کنترل سرعت دارند چراکه نمی‌توان از یک سرعت معین برای تمام کارها استفاده کرد.
 • طول و جنس کابل نیز در بسیاری از مدل‌ها سه متر است که اندازه‌‌ای مناسب است. کار با این دریل به دلیل اتصال به منبع تغذیه برق شهری راحت بوده و نیاز به شارژ کردن ندارد. هرچند ممکن است طول سیم حرکت را محدود کند اما استفاده از سیم رابط مشکل را حل خواهد کرد.

جنس‌ ضعیف کابل ممکن است باعث پیچ خوردگی، ترک و آسیب به کار کابل در طول زمان شود بنابراین با خرید کابل ژله‌ای باکیفیت از این مشکل جلوگیری‌ کنید.

اصول خرید دریل شارژی خوب و ارزان

Electric drill 2 - راهنمای خرید بهترین دریل برقی، شارژی و پیچ گوشتی در بازار+(باقیمت روز)

خرید دریل شارژی خوب و ارزان برای افرادی که در کار با این ابزار مبتدی هستند بسیار کارآمد است. این افراد اصولا برای انجام کارهای سبک در منزل نیاز به دریل دارند و ترجیحا دریل شارژی خریداری می‌کنند. در خرید دریل این اصول را رعایت کنید‌.

 • قدرت دریل شارژی با واحد ولتاژ نشان داده می‌شود هر چه ولتاژ بیشتر باشد گشتاور دریل یا سرعت چرخش آن، وزن دریل و قدرتش بیشتر می‌شوند. بنابراین دریل ولتاژ بالا را فقط برای کارهای سنگین خریداری کنید. ولتاژهای 12 و 18 به ترتیب برای کارهای سبک و سنگین مناسب هستند.
 • سرعت دریل شارژی نیز‌ اصل دیگری است که باید به آن توجه شود در یک دریل شارژی خوب و ارزان سرعت کم حدود 400 دور‌ در دقیقه برای باز و بسته کردن پیچ و سرعت بالا حدود 1200 تا 1500 دور دقیقه‌ برای دریل کردن مناسب است.
 • از مشخصات بهترین دریل شارژی وجود باتری و شارژر مرغوب است. باتری توان و زمان کار را مشخص می‌کند. اخیرا استفاده از باتری‌های لیتیوم_یونی در وسایل شارژی افزایش یافته چرا که سبک بوده و هنگام خاموشی دستگاه باتری خالی نمی‌شود. به‌علاوه ارزان است و بازدهی خوبی دارد.

نکته مهم در خرید دریل شارژی خوب و ارزان

قدرت دریل به ولتاژ آن و زمان استفاده و میزان شارژدهی دریل به باتری و شارژر آن بستگی دارد. زمان شارژ با وجود قابلیت فست شارژ معمولا بین 45 دقیقه تا 2 ساعت طول می‌کشد. هرچند این مدل‌ها قیمت‌ بالاتری دارند اما به سبب سریع‌تر شارژ شدن برخی افراد آنها را ترجیح می‌دهند.

اما در کنار تمام این صحبت‌ها داشتن یک باتری اضافه از ضروریات است. به این علت که هنگام شارژ‌ شدن یک باتری، دیگری را بتوان جایگزین کرد. فراموش نکنید مدل‌های پرقدرت برای‌ کارهای سنگین‌ هستند و ولتاژ بالا به معنای وجود باتری بزرگتر در نتیجه وزن بیشتر دستگاه است.

توجه کنید که بهترین دریل شارژی هم به طور متناوب به شارژ نیاز دارد امروزه بیشتر دریل‌ها یک باتری اضافه همراه خود دارند. برای مقایسه مدت زمان شارژدهی باتری به عدد آمپرساعت توجه کنید. هرچقدر آمپر ساعت و ولتاژ بالاتر باشد مدت زمان طولانی‌تری امکان استفاده از دریل شارژی خوب و ارزان وجود دارد.

سخن آخر

شما با راهنمای خرید یک دریل شارژی خوب و ارزان، مشخصات بهترین دریل شارژی خوب و خرید پیچ گوشتی برقی ارزان آشنا شدید. فاکتورهای انتخاب این ابزار را شناخته و باتوجه به آنها می‌توانید خرید خود را نهایی کنید. امید است این مطلب به عنوان منبع کامل و جامعی از راهنمای خرید دریل شما را در انتخاب و خرید دریل مناسب یاری کرده باشد.

 • نحوه نمایش محصول ها
078739f31453c89c59da02f2b3bb5d37 300x300 - راهنمای خرید بهترین دریل برقی، شارژی و پیچ گوشتی در بازار+(باقیمت روز)

دریل چکشی رونیکس مدل 2250

1,895,000 تومان
 • ویژگی‌های دریل: سیستم گردش چپ‌گرد ، سیستم گردش راست‌گرد
 • ولتاژ: 180-240
 • منبع تغذیه: برق
 • اقلام همراه کالا: دسته ، خط کش ، سه‌نظام
خرید محصول
6af86179deefa2a6c2d4ddde632022e5 300x300 - راهنمای خرید بهترین دریل برقی، شارژی و پیچ گوشتی در بازار+(باقیمت روز)

دریل چکشی رونیکس مدل 2211

1,528,000 تومان
 • ویژگی‌های دریل: سیستم گردش چپ‌گرد ، سیستم گردش راست‌گرد
 • ولتاژ: 180-240
 • منبع تغذیه: برق
 • اقلام همراه کالا: دسته ، آچار ، دفترچه‌ی راهنما ، زغال ، خط کش
خرید محصول
90d4065f1118f7d33872e47b9c744873 300x300 - راهنمای خرید بهترین دریل برقی، شارژی و پیچ گوشتی در بازار+(باقیمت روز)

دریل رونیکس مدل 2110

1,395,000 تومان
 • ویژگی‌های دریل: سیستم گردش چپ‌گرد ، سیستم گردش راست‌گرد
 • ولتاژ: 180-240
 • منبع تغذیه: برق
خرید محصول
a10f2f27b66b23d812a1876f50a84f7e 300x300 - راهنمای خرید بهترین دریل برقی، شارژی و پیچ گوشتی در بازار+(باقیمت روز)

دریل پیچ گوشتی شارژی پی ام مدل PM-CE1

710,000 تومان
 • ویژگی‌های دریل: سیستم گردش چپ‌گرد ، سیستم گردش راست‌گرد
 • ولتاژ: 12
 • منبع تغذیه: باتری
 • اقلام همراه کالا: شارژر ، دفترچه‌ی راهنما
خرید محصول
32e417e0a60aaeca6785418f339f8a47 300x300 - راهنمای خرید بهترین دریل برقی، شارژی و پیچ گوشتی در بازار+(باقیمت روز)

دریل چکشی توسن مدل 0022D

1,991,900 تومان
 • ویژگی‌های دریل: سیستم گردش چپ‌گرد ، سیستم گردش راست‌گرد
 • ولتاژ: 180-240
 • منبع تغذیه: برق
 • اقلام همراه کالا: دسته ، آچار ، خط کش
خرید محصول
172b4f8f4471ccbdbb3a7cef722851d8 300x300 - راهنمای خرید بهترین دریل برقی، شارژی و پیچ گوشتی در بازار+(باقیمت روز)

مجموعه 22 عددی دریل چکشی رونیکس مدل RH-RS0001

3,498,000 تومان
 • ویژگی‌های دریل: سیستم گردش چپ‌گرد ، سیستم گردش راست‌گرد
 • ولتاژ: 180-240
 • منبع تغذیه: برق
خرید محصول
613014e9782290548f4d50147044214d 300x300 - راهنمای خرید بهترین دریل برقی، شارژی و پیچ گوشتی در بازار+(باقیمت روز)

دریل چکشی رونیکس مدل 2260

1,705,000 تومان
 • ویژگی‌های دریل: سیستم گردش چپ‌گرد ، سیستم گردش راست‌گرد
 • ولتاژ: 180-240
 • منبع تغذیه: برق
 • اقلام همراه کالا: دسته ، آچار ، دفترچه‌ی راهنما ، خط کش
خرید محصول
84eec059ea571a64b40ce25f877df5ad 300x300 - راهنمای خرید بهترین دریل برقی، شارژی و پیچ گوشتی در بازار+(باقیمت روز)

دریل بتن کن رونیکس مدل 2726

3,730,000 تومان
معرفی 9 مدل از بهترین مایکروفر و مایکروویو های 2023
بيشتر ببينيد
 • ویژگی‌های دریل: سیستم گردش چپ‌گرد ، سیستم گردش راست‌گرد
 • ولتاژ: 180-240
 • منبع تغذیه: برق
 • اقلام همراه کالا: دسته ، کیف ، مته ، دفترچه‌ی راهنما ، خط کش
خرید محصول
42a7d6fd66f3b3c06d8c97121a184af1 300x300 - راهنمای خرید بهترین دریل برقی، شارژی و پیچ گوشتی در بازار+(باقیمت روز)

دریل پیچ گوشتی شارژی رونیکس مدل 8012C

1,800,000 تومان
 • ویژگی‌های دریل: سیستم گردش چپ‌گرد ، سیستم گردش راست‌گرد
 • ولتاژ: 12
 • منبع تغذیه: باتری
 • اقلام همراه کالا: شارژر ، دفترچه‌ی راهنما
خرید محصول
74fb4073e065bd1bf57720ee637787e4 300x300 - راهنمای خرید بهترین دریل برقی، شارژی و پیچ گوشتی در بازار+(باقیمت روز)

دریل بتن کن بوش مدل GBH 2-26 DRE

11,000,000 تومان
 • ویژگی‌های دریل: سیستم گردش راست‌گرد ، سیستم گردش چپ‌گرد
 • ولتاژ: 180-240
 • منبع تغذیه: برق
 • اقلام همراه کالا: خط کش ، دسته ، کیف ، دفترچه‌ی راهنما
خرید محصول
f27f92d9d46455ca52e9875d86367187 300x300 - راهنمای خرید بهترین دریل برقی، شارژی و پیچ گوشتی در بازار+(باقیمت روز)

دریل چکشی رونیکس مدل 2115

1,198,000 تومان
 • ویژگی‌های دریل: سیستم گردش راست‌گرد ، سیستم گردش چپ‌گرد
 • ولتاژ: 180-240
 • منبع تغذیه: برق
 • اقلام همراه کالا: خط کش ، دسته ، کیف ، دفترچه‌ی راهنما
خرید محصول
cf9899eaaf8db500e9532265623b103b 300x300 - راهنمای خرید بهترین دریل برقی، شارژی و پیچ گوشتی در بازار+(باقیمت روز)

دریل شارژی ادون مدل AD-12A NEW 2021

1,390,000 تومان
 • ویژگی‌های دریل: سیستم گردش چپ‌گرد ، سیستم گردش راست‌گرد ، قابلیت کنترل سرعت ، قفل سوییچ
 • ولتاژ: 12
 • منبع تغذیه: باتری
 • اقلام همراه کالا: پیچ گوشتی ، کیف ، سر پیچ گوشتی ، شارژر ، باتری اضافه ، دفترچه‌ی راهنما
خرید محصول
80d854b4aab26231d98a9c3d83b35f37 300x300 - راهنمای خرید بهترین دریل برقی، شارژی و پیچ گوشتی در بازار+(باقیمت روز)

دریل چکشی رونیکس مدل 2220

2,849,000 تومان
 • ویژگی‌های دریل: سیستم گردش چپ‌گرد ، سیستم گردش راست‌گرد
 • ولتاژ: 180-240
 • منبع تغذیه: برق
 • اقلام همراه کالا: خط کش ، دسته ، کیف ، آچار
خرید محصول
14fc05be73aff4591a0875b9f5eeb624 300x300 - راهنمای خرید بهترین دریل برقی، شارژی و پیچ گوشتی در بازار+(باقیمت روز)

دریل چکشی رونیکس کد 2214

1,599,000 تومان
 • ویژگی‌های دریل: سیستم گردش راست‌گرد ، سیستم گردش چپ‌گرد
 • ولتاژ: 180-240
 • منبع تغذیه: برق
 • اقلام همراه کالا: خط کش ، دسته ، آچار ، دفترچه‌ی راهنما
خرید محصول
f0e66572200a1b8c750c07227d495748 300x300 - راهنمای خرید بهترین دریل برقی، شارژی و پیچ گوشتی در بازار+(باقیمت روز)

دریل چکشی متابو مدل SB 850-2

8,600,000 7,999,900 تومان
 • ویژگی‌های دریل: سیستم گردش چپ‌گرد ، سیستم گردش راست‌گرد
 • منبع تغذیه: برق
 • اقلام همراه کالا: دسته ، دفترچه‌ی راهنما ، خط کش ، آچار
خرید محصول
556bc6fde7e8753220cb826b31c6173f 300x300 - راهنمای خرید بهترین دریل برقی، شارژی و پیچ گوشتی در بازار+(باقیمت روز)

دریل پیچ گوشتی شارژی صنعتی اوکی مدل K1218

2,200,000 1,599,000 تومان
 • ویژگی‌های دریل: سیستم گردش چپ‌گرد ، سیستم گردش راست‌گرد ، قابلیت کنترل سرعت
 • ولتاژ: 18
 • منبع تغذیه: باتری
 • اقلام همراه کالا: کیف ، مته ، سر پیچ گوشتی ، شارژر ، باتری اضافه ، دفترچه‌ی راهنما
خرید محصول
6cddc38542aadb4d8581e68ed29ac10a 300x300 - راهنمای خرید بهترین دریل برقی، شارژی و پیچ گوشتی در بازار+(باقیمت روز)

دریل بتن کن رونیکس مدل 2724

2,480,000 تومان
 • ویژگی‌های دریل: سیستم گردش چپ‌گرد ، سیستم گردش راست‌گرد
 • ولتاژ: 180-240
 • منبع تغذیه: برق
 • اقلام همراه کالا: دسته ، کیف ، مته ، خط کش
خرید محصول
26422e9df99c00bc8292f5246c8cff1b 300x300 - راهنمای خرید بهترین دریل برقی، شارژی و پیچ گوشتی در بازار+(باقیمت روز)

دریل پیچ گوشتی شارژی رونیکس کد 8014

2,414,000 تومان
 • ویژگی‌های دریل: سیستم گردش چپ‌گرد ، سیستم گردش راست‌گرد
 • ولتاژ: 180-240
 • منبع تغذیه: باتری
 • اقلام همراه کالا: کیف ، باتری اضافه ، دفترچه‌ی راهنما
خرید محصول
8d32f596394bd424d80d1145df601b11 300x300 - راهنمای خرید بهترین دریل برقی، شارژی و پیچ گوشتی در بازار+(باقیمت روز)

دریل چکشی رابین مدل 1013

956,310 تومان
 • ویژگی‌های دریل: سیستم گردش چپ‌گرد ، سیستم گردش راست‌گرد
 • ولتاژ: 180-240
 • منبع تغذیه: برق
 • اقلام همراه کالا: دسته ، آچار ، دفترچه‌ی راهنما ، زغال ، خط کش
خرید محصول
cf9e0be37e327b62f9f175261a7eba40 300x300 - راهنمای خرید بهترین دریل برقی، شارژی و پیچ گوشتی در بازار+(باقیمت روز)

دریل ماکیتا مدل 6413

2,970,000 تومان
 • ویژگی‌های دریل: سیستم گردش راست‌گرد ، سیستم گردش چپ‌گرد
 • منبع تغذیه: برق
 • اقلام همراه کالا: دفترچه‌ی راهنما
خرید محصول

‫7 دیدگاه ها

 1. سلام من دریل پیچ گوشتی چکشی شارژی دیوالت مدل DCD۷۹۶P۲
  رو دو سال پیش گرفتم بینظریه همه چیش درجه یکه حیف که الان خیلی گرون شده.

 2. بهترین دریل شارژی ارزان قیمت بدون شک مدل دریل پیچ گوشتی شارژی صنعتی باس ۲۵ عددی مدل NEW۲۰۲۲BS۱۲۱۸V اندازه پول یه شام رستوران خانواده 4 نفره هست ولی براتون تا چند تاسال کار میکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا