آرایشی بهداشتیوسایل سلامت و طبی

راهنمای خرید دستگاه لیزر رشد موی سر+(معرفی 12 مدل پرفروش)

نکات مهم هنگام خرید دستگاه لیزر رشد موی سر

اگر شما هم دغدغه کم‌شدن و ریزش موی سرتان را دارید استفاده از دستگاه لیزر رشد موی سر می‌تواند تأثیر پررنگی در رفع مشکل‌تان داشته باشد. این روش درمان یکی از بهترین روش‌ها برای درمان ریزش مو و حتی جلوگیری از کم‌پشتی موی سر است.

همانطور که می‌دانید نقش موی سر در زیبایی انکارناپذیر است؛ بنابراین نمی‌توان درمان چنین مشکلی را نادیده گرفت. شما می‌توانید پس از مراجعه به پزشک و با انجام آزمایش‌های مخصوص برای بررسی سطح ویتامین‌ها و مواد معدنی خون روش درمان ریزش مو با دستگاه لیزر را آغاز کنید.

گفتنی است کاشت مو نمی‌تواند جای موهای طبیعی را بگیرد و به همان اندازه زیبا جلوه کند؛ بنابراین می‌توان روش درمان موهای طبیعی سر با دستگاه‌های لیزر را جایگزین کاشت مو کرد. در این روش با تحریک پیاز مو و فولیکول‌ها موی سر مجدداً رشد می‌کند. برای آشنایی کامل‌تر با این روش تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

c1cdcf5c552171a45c6fbd71262862e7 300x300 - راهنمای خرید دستگاه لیزر رشد موی سر+(معرفی 12 مدل پرفروش)

لیزر رشد مو سر هیرمکس مدل 272

مشخصات

 • روش درمانی
  افزایش رشد موی سر از طریق تحریک فولیکول مو با استفاده از تابش پرتوی لیزری استفاده به صورت 3 بار در هفته، 15 یا30 دقیقه (به صورت انتخابی)، به مدت 6 ماه
 • ملاحظات
  کسب 7 تاییدیه ی FDA (سازمان غذا و داروی آمریکا) بی سیم، سبک و قابل حمل بدون هیچگونه عوارض جانبی بدون نیاز به مصرف دارو عدم ایجاد وابستگی به درمان قابل استفاده توسط تمامی اعضای خانواده قابل شست و شو ضد آب
 • نوع باتری
  قابل شارژ
 • سایر مشخصات
  دارای 272 لیزر دایود درمان در مدت 15 یا 30 دقیقه باتری قابل شارژ ضد آب قابل شستشو طراحی منحصر به فرد دستگاه برای تضمین پوشش یکنواخت پوست سر دارای ریموت کنترل قابل شارژ راحتی کاربرد
 • اقلام همراه
  دفترچه ی راهنما کابل شارژ آداپتور شارژ دارای ریموت کنترل برای تنظیم تایمر کیف وسایل جانبی کیف قابل حمل مسافرتی
 • کاربرد
  جلوگیری از ریزش موی سر، افزایش رشد موی سر، تقویت موهای ضعیف و نازک شده
خرید محصول
d2c6196fa9bf76f5fba5422895bca14b 300x300 - راهنمای خرید دستگاه لیزر رشد موی سر+(معرفی 12 مدل پرفروش)

لیزر رشد مو سر هیرمکس مدل 12

18,000,000 تومان

مشخصات

 • روش درمانی
  تحریک فولیکول های موی سر با استفاده از پرتوی لیزری کنترل شده استفاده به صورت 3 بار در هفته، هربار 8 دقیقه، به مدت 6 ماه
 • ملاحظات
  کسب 7 تاییدیه ی FDA (سازمان غذا و داروی آمریکا) بی سیم، سبک و قابل حمل درمان در مدت کوتاه عدم ایجاد وابستگی به درمان بدون نیاز به مصرف دارو بدون هیچگونه عوارض جانبی قابل استفاده توسط تمامی اعضای خانواده طراحی شده توسط شرکت ایتالیایی Pinin Farina
 • نوع باتری
  قابل شارژ
 • سایر مشخصات
  دارای 12 لیزر دایود درمان در مدت 8 دقیقه باتری قابل شارژ طراحی شده برای درمان هدفمند با قابلیت استفاده در تمامی پوست سر وجود زائده های شانه ای شکل برای انتقال هرچه بهتر پرتوی لیزر به ریشه ی مو
 • اقلام همراه
  دفترچه ی راهنمای استفاده کابل شارژ آداپتور شارژ پایه ی شارژ کیس محافظ
 • کاربرد
  درمان ریزش موی سر، افزایش رشد موی سر، تقویت موهای ضعیف و نازک شده
خرید محصول
2a27340c2f2f66fcf5c9a2f9c6d03b95 300x300 - راهنمای خرید دستگاه لیزر رشد موی سر+(معرفی 12 مدل پرفروش)

لیزر رشد موی سر هیرمکس مدل آلتیما9

10,560,000 تومان

مشخصات

 • روش درمانی
  تحریک فولیکول های موی سر با استفاده از پرتوی لیزری کنترل شده استفاده به صورت 3 بار در هفته، هربار 11 دقیقه، به مدت 6 ماه
 • ملاحظات
  کسب 7 تاییدیه ی FDA (سازمان غذا و داروی آمریکا) بی سیم، سبک و قابل حمل درمان در مدت کوتاه عدم ایجاد وابستگی به درمان بدون نیاز به مصرف دارو بدون هیچگونه عوارض جانبی قابل استفاده توسط تمامی اعضای خانواده طراحی شده توسط شرکت ایتالیایی Pinin Farina
 • نوع باتری
  قابل شارژ
 • سایر مشخصات
  دارای9 لیزر دایود درمان در مدت11 دقیقه باتری قابل شارژ طراحی شده برای درمان هدفمند با قابلیت استفاده در تمامی پوست سر وجود زائده های شانه ای شکل برای انتقال هرچه بهتر پرتوی لیزر به ریشه ی مو قابل حمل حتی در کیف های کوچک دستی
 • اقلام همراه
  دفترچه ی راهنمای استفاده کابل شارژ آداپتور شارژ پایه ی شارژ
 • کاربرد
  درمان ریزش موی سر، افزایش رشد موی سر، تقویت موهای ضعیف و نازک شده
خرید محصول

ویژگی‌های دستگاه لیزر رشد موی سر

Hair growth laser 2 - راهنمای خرید دستگاه لیزر رشد موی سر+(معرفی 12 مدل پرفروش)

این دستگاه به تمام کسانی‌که از ریزش موی سر خود رنج می‌برند یا علاقه‌مند هستند تا موهای پرتراکمی داشته باشند پیشنهاد می‌شود. ازجمله ویژگی‌های دستگاه لیزر موی سر جواب‌دهی پس از چندجلسه است. با گذراندن چندجلسه درمان می‌توانید نتیجه را به‌طور واضح مشاهده کنید.

آشنایی با بهترین خمیر دندان پرفروش و برتر 2023
بيشتر ببينيد

جالب است بدانید اکثر افراد در ابتدا با این سؤال مواجه می‌شوند که مگر لیزر مو مخصوص از بین بردن موهای زائد نیست؟ در پاسخ به این سؤال باید بگوییم همانطور که برخی طول موج‌های مخصوص دستگاه‌های لیزر برای توقف رشد موهای زائد استفاده می‌شوند، طول موج‌های خاص دیگری هم وجود دارند که می‌توانند به‌عنوان بهترین درمان ریزش موی سر شناخته شوند.

ویژگی دیگر این روش در مقایسه با داروهای گیاهی ماندن لوسیون‌های موضعی مشخص می‌شود. باید گفت تأثیرات مصرف گیاهان دارویی و حتی روش‌های درمانی شیمیایی هم به‌اندازه لیزر رشد موی سر موفقیت‌آمیز نیستند.

مورد بعدی شایعات افراد ناآگاه درباره دستگاه لیزر رشد موی سر است. این نکته را در نظر داشته باشید که دستگاه‌های لیزر رشد مجدد مو هیچ ضرری برای بدن نداشته و در محدوده طول موج استاندارد عمل می‌کنند. درنگ نکنید و هرچه زودتر درمان خود را شروع کنید تا نتیجه لذت‌بخش رشد مجدد موی سرتان را مشاهده کنید.

روش کار دستگاه لیزر رشد مو

Hair growth laser - راهنمای خرید دستگاه لیزر رشد موی سر+(معرفی 12 مدل پرفروش)

اگر می‌خواهید با طرز کار این دستگاه بیشتر آشنا شوید کافی است تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا با خاطری آسوده و اطلاعاتی کامل، درمان ریزش موی سر خود را آغاز کنید. روش کار این دستگاه برای خانم‌ها و آقایان یکسان بوده و می‌تواند نتایج رضایت‌بخشی در هر دو گروه ایجاد کند.

طول موج کم این لیزر نام دیگر لیزر سرد را به خود اختصاص داده که با ساطع‌کردن لیزر در طول موج لازم پیاز موها را تحریک می‌کند. پس از چندجلسه تکرار این فرایند موی سر دوباره شروع به رشد می‌کند و به‌ لطف دستگاه لیزر رشد موی سر شما می‌توانید از موهای پرپشت، ضخیم و زیبای خود لذت ببرید.

از مزایای روش لیزر رشد مو عدم نیاز به پروسه جراحی است که موجب شده در لیست بروزترین و باکیفیت‌ترین روش‌های تحریک رشد موی سر قرار بگیرد. هم‌چنین با تابش نور قرمز به کف سر خون‌رسانی به ریشه مو بیشتر شده و گلبول‌های قرمز بیشتری در رساندن مواد مغذی به ریشه مو کمک می‌کنند.

چرا لیزر رشد موی سر

این دستگاه در انواع برسی‌شکل، کلاهی و هلالی موجود است که باتوجه به تشخیص پزشک می‌توانید بهترین آن را انتخاب کنید. سادگی استفاده از دستگاه برسی که مانند برس‌کشیدن موها عمل می‌کند این دستگاه را به محبوبیت بالایی رسانده است.

از دیگر مزایای انواع دستگاه‌های لیزرتراپی رشد مو اثبات علمی نتایج موفق آن‌ها در مقالات معتبر است که این فرایند را به درمانی مطمئن تبدیل کرده است. هم‌چنین می‌توان گفت بازدهی این روش در مدت‌زمان کمی مشخص می‌شود؛ به‌طوری‌که تنها پس از یک جلسه لیزرتراپی با دستگاه لیزر رشد موی سر خون‌رسانی به پوست کف سر تا ۵۴ درصد بیشتر می‌شود.

راهنمای خرید بالم لب ارزان با قیمت روز+(20 مدل پرفروش)
بيشتر ببينيد

طرز کار با این دستگاه‌ها بسیار آسان است و هرطور که بخواهید می‌توانید آن‌ها را در موقعیت‌های مختلف نسبت به کف سر استفاده کنید. این دستگاه علاوه ‌بر افزایش تراکم و ضخامت موها، درخشش و براقیت خوبی می‌بخشد. درکنار تمامی مواردی که گفته شد اگر از خارش کف سر رنج می‌برید یا پوسته‌های ریز در ریشه و ساقه موهای‌تان مشاهده می‌کنید می‌توانید با کمک دستگاه لیزر مشکل خود را برطرف کنید.

گفتن این نکته هم خالی از لطف نیست که با استفاده از این لیزر خاصیت ارتجاعی و حالت موهای سر هم بیشتر می‌شود. در هربار استفاده از لیزر رشد موی سر کافی است حدود ۳۰ دقیقه منتظر بمانید تا نتایج شگفت‌انگیز آن را مشاهده کنید. به‌دلیل کاربری آسان این دستگاه، حین استفاده به‌هیچ‌وجه محدودیتی ندارید و می‌توانید در این ۳۰ دقیقه به مطالعه روزنامه و مجله یا تماشای تلویزیون بپردازید.

دستگاه لیزر رشد موی سر مناسب چه کسانی است

Hair growth laser 1 - راهنمای خرید دستگاه لیزر رشد موی سر+(معرفی 12 مدل پرفروش)

افرادی‌که موهای کم‌پشتی دارند یا به‌علت بیماری‌های اکتسابی مانند کرونا دچار ریزش مو شده‌اند دیگر نگران نباشند و به‌راحتی با لیزرتراپی به موهایی پرپشت و پرتراکم دست پیدا کنند. هم‌چنین افرادی‌که طبق معاینه پزشک کاندیدای مناسبی برای کاشت مو به ‌شمار نمی‌روند با امتحان لیزر موهای سر می‌توانند به نتیجه مطلوبی برسند.

اگر قسمت جلویی موها یا بغل موهای‌تان کم‌پشت و نازک شده و در اعتماد به‌نفس شما تأثیر گذاشته است، هنوز هم راه حلی برای حل این مشکل در اختیار دارید. به ‌لطف پیشرفت علم پزشکی و تکنولوژی روز لیزرتراپی کمک قابل توجهی به رشد مجدد موهای شما می‌کند.

انواع دستگاه لیزر رشد مو

Hair growth laser 3 - راهنمای خرید دستگاه لیزر رشد موی سر+(معرفی 12 مدل پرفروش)

همانطور که در قسمت‌های قبلی این متن گفتیم، انواع دستگاه‌های لیزر رشد مو به سه‌شکل بررسی، کلاهی و هلالی تقسیم می‌شوند که انتخاب را برای افراد آسان‌تر کرده‌اند. دستگاه‌های برسی مانند برس قابل استفاده بوده و به ‌صورت دستی بر تمام قسمت‌های کف سر کشیده می‌شوند.

دستگاه لیزر رشد موی سر کلاهی مانند یک کلاه کپ روی سر قرار گرفته و تمام نقاط سر را پوشش می‌دهد. اثربخشی مدل کلاهی نسبت‌ به مدل برسی بیشتر است؛ چراکه نقاط بیشتری از کف سر را در معرض تابش نور قرمز قرار می‌دهد. درنهایت، دستگاه هلالی مانند یک تل روی سر قرار می‌گیرد و با یک قیمت اقتصادی و به‌صرفه شما را از مشکل ریزش مو می‌رهاند.

نتیجه‌گیری

تنها با سه ‌ماه استفاده از دستگاه‌های لیزر رشد مو تأثیر بی‌نظیر این روش درمانی قابل مشاهده است؛ چراکه موهای جدید نیاز به سه‌ ماه زمان برای رشد مجدد دارند. به‌طور کلی، پس از گذراندن یک دوره شش‌ماهه رضایت کامل از دستگاه حاصل می‌شود.

دستگاه‌های لیزر رشد موی سر در تمامی جهان بسیار پرطرفدار بوده و افراد بسیار زیادی را راضی کرده‌اند. درصورتی‌که از این دستگاه به‌خوبی مراقبت کرده و از خیس یا نم‌دار کردن آن پرهیز کنید می‌توانید تا سال‌های سال از آن استفاده کنید.

Recent search terms:

 • https://gamavalkharid ir/laser-hair-growth/

‫2 دیدگاه ها

 1. دوست مدل لیزر رشد موی سر هیرمکس مدل آلتیما۹ رو 2 سال پیش خرید معجزه نمیکنه ولی بدم نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا