آرایشی بهداشتیلوازم شخصی برقی

راهنمای خرید بهترین مدل های فرکننده مو جیمی 2023

چرا دستگاه فرکننده جیمی بهترین است؟

همانطور که افرادی با موهای فر درصدد صاف کردن موهای خود با اتو و صاف کننده های دیگر هستند، افراد زیادی با موهای صاف نیز علاقمند به فر کردن موهای خود هستند. برای فر کردن مو نیز ابزارهایی در بازار لوازم آرایشی عرضه شده است که با نام فر کننده مو (بیگودی)یا hair-curler شناخته می شود. یکی از برندهای تولید کننده دستگاه فرکننده مو برند جیمی است که ساخت کشور چین است. برند جیمی تقریبا در بازار تازه وارد است و در تلاش است که در بین رقبا جایی برای خود پیدا کند.

Gemei Bigoodi 2996 - راهنمای خرید بهترین مدل های فرکننده مو جیمی 2023

مزیت دستگاه فرکننده جیمی

یکی از ویژگی های خوب دستگاه فرکننده جیمی این است که آستانه دمای بالایی دارد یعنی می تواند در دمای بالا، آسیب نبیند و زود خراب نشود. البته دارای تنظیم دمای خودکار است و در دمای بالا که از آستانه تحملش بگذرد، خاموش می شود. در ساخت دستگاه فرکننده جیمی، روکش تیتانیوم به کار برده شده است که خبر از جنس و کیفیت خوب این دستگاه را می دهد و به خوبی انتظارات کاربران خود را برآورده می کند.

در اینجا در راهنمای خرید دستگاه فرکننده جیمی شما را با مدل های مختلف این برند و ویژگی ها و امکانات آن آشنا کرده تا در هنگام خرید،انتخاب بهتری داشته باشید.

Gemei Bigoodi GM 403 300x257 - راهنمای خرید بهترین مدل های فرکننده مو جیمی 2023

فرکننده مو جیمی مدل GM 403

ازمزیت اصلی این نوع فرکننده جنس تیتانیوم آن است که سازگاری خوبی با مو دارد به این صورت که گرما و حرارت را به طور یکنواخت در همه جای صفحه ی استوانه ای مخروطی شکل خود پخش می کند و این ویژگی آسیب کمتری به مو وارد می کند.

از همه مهم تر اینکه دستگاه فرکننده مو جیمی مدل GM 403قابلیت تنظیم درجه حرارت را بین 80 تا 120 درجه را دارد تا کاربر بتواند مناسب با جنس موی خود، درجه حرارت را تنظیم کند؛ ضمن اینکه حرارت تنظیم شده بر روی صفحه نمایش دستگاه قابل مشاهده است. دستگاه فرکننده مو جیمی مدل GM 403مجهز به سیستم ایمنی خاموشی خودکار است که در زمانهای طولانی که از دستگاه استفاده نمی کنید، به طور خودکار خاموش می شود.

Gemei Bigoodi GM 403 300x257 1 - راهنمای خرید بهترین مدل های فرکننده مو جیمی 2023

مشاهده قیمت و موجودی محصول

فرکننده مو جیمی مدل GM 409

فرکننده مو جیمی مدل GM 409، ویژگی هایی که این دستگاه دارد آن را علاوه بر مصرف شخصی برای آرایشگاه نیز مناسب می کند. داشتن پوشش سرامیک و قطر 26 میلی متر، رسیدن به حرارت حداکثر 200 درجه در سریع ترین زمان ممکن، سیم گردان با چرخش 360 درجه و همچنین تنظیم درجه حرارت در 6 حالت مختلف و سیستم خاموشی خودکار پس از 30 دقیقه از جمله ویژگی هایی است که این مدل دستگاه بیگودی را در بین کاربران محبوب کرده است.

معرفی 5 تا از بهترین رژ لب های نود
بيشتر ببينيد

ویژگی سرامیکی این دستگاه باعث می شود حرارت به طور کاملا مساوی در تمام سطوح پخش شود و به ساقه نازک مو آسیبی نرساند. قابلیت تنظیم درجه حرارت به خوبی می تواند گرما و حرارت را متناسب مو تنظیم کند تا مانع از آسیب شود. اگر 30 دقیقه استفاده نشود، به طور اتوماتیک خاموش می شود که این ویژگی در طول عمر دستگاه موثر است.

مو جیمی مدل GM 409 - راهنمای خرید بهترین مدل های فرکننده مو جیمی 2023

مشاهده قیمت و موجودی محصول

دستگاه فرکننده جیمی مدل GM 410

دستگاه فرکننده جیمی مدل GM 410 مورد تایید استاندارد اروپا CE است. این دستگاه علاوه بر مصرف شخصی برای استفاده در سالن آرایشگاه ها گزینه بسیار مناسبی است.

دستگاه فرکننده جیمی مدل GM 410 از یک لوله سرامیکی به قطر 32 میلیمتر تشکیل شده و قابلیت این را دارد تا حرارت را به‌صورت کاملاً مساوی در تمام سطوح فرکننده تقسیم کند و همچنین هنگام گرم شدن، یک نوع حرارت از نوع اینفرارد یا مادون قرمز تولید می‌کند. این دو ویژگی باعث می شود که حرارت بتواند از ساقه ی نازک مو عبور کند و در نتیجه مانع از از بین رفتن رطوبت طبیعی مو شود و به مو آسیب کمتری وارد می کند.

دستگاه فرکننده جیمی مدل GM 410 مجهز به تنظیم درجه حرارت در 6 درجه ی مختلف یعنی 120 ، 140، 160، 180، 200 و 220 درجه سانتی گراد است. این ویژگی به کاربر اجازه می دهد که درجه حرارت را متناسب با موهای خود تنظیم کند. دستگاه فرکننده جیمی مدل GM 410 دارای سیستم گرمایشی سریع (PTC) است بنابراین برای رسیدن به دمای مورد نظر شما، زمان زیادی طول نمی کشد. همچنین این محصول مجهز به سیستم خاموشی خودکار است،

هنگامی که دستگاه به مدت 30 دقیقه بلا استفاده بماند بطور اتوماتیک خاموش می شود که این عملکرد باعث افزایش طول عمر دستگاه می شود. از طرفی این محصول دارای سیم گردان با چرخش 360 درجه است که این قابلیت، ضمن راحت کردن کار با دستگاه از گره خوردن و فرسوده‌شدن سیم جلوگیری می‌کند.

Gemei Bigoodi GM 410 300x223 1 - راهنمای خرید بهترین مدل های فرکننده مو جیمی 2023

مشاهده قیمت و موجودی محصول

فرکننده موی جیمی مدل GM 420

فرکننده موی جیمی مدل GM 420 ، به شکل لوله ای از جنس سرامیک با قطر 19 میلی متر است و از تکنولوژی تورمالین بهره می برد و با قابلیت تنظیم یکسان دما در تمام سطوح بخش لوله ای شکل، از گرم شدن مو در یک قسمت و سوخته شدن آن جلوگیری می کند. همچنین جنس سرامیک فرکننده موی جیمی مدل GM 420 مدت زمان لازم برای اتوکردن مو را به حداقل می رساند.

معرفی بهترین ریش تراش 2023 + نقد و بررسی
بيشتر ببينيد

این محصول چون دارای پوشش سرامیک تورمالین است که به عبارتی یک منبع یون طبیعی است می تواند از وزشدگی مو جلوگیری کرده و در عوض موهایی درخشان و نرم و لطیف را به شما تحویل دهد. دارای سیم گردان با قابلیت چرخش 360 درجه است که مانع از خراب شدن و فرسودگی سیم می شود. در عرض 30 ثانیه تا 200 درجه گرم می شود و موها را به خوبی فر می کند.

Gemei Bigoodi GM 420 1 - راهنمای خرید بهترین مدل های فرکننده مو جیمی 2023

مشاهده قیمت و موجودی محصول

فر کننده جیمی مدل GM435

فر کننده جیمی مدلGM435، به شکل استوانه ای است مخروطی شکل از جنس سرامیک که در پخش کردن حرارت به طور یکسان در تمام سطوح کمک می کند و با حرارت مادون سرخ از ساقه های موی نازک نیز عبور می کند و آنها را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

تنظیم درجه بین 120 تا 200 درجه را امکان پذیر می کند و به دلیل داشتن سیستم گرمایشی سریع، در کمترین زمان به دمای مورد نظر می رسد و این دما بر روی صفحه نمایش قابل رویت است. قسمت ایمنی خاموش خودکار هم دارد و در 45 دقیقه پس از استفاده نکردن خاموش می شود.

Gemei Bigoodi GM435 1 - راهنمای خرید بهترین مدل های فرکننده مو جیمی 2023

مشاهده قیمت و موجودی محصول

فرکننده مو جیمی مدل GM-1969

فرکننده مو جیمی مدل GM-1969 با داشتن ویژگی هایی مانند پوشش سرامیک، قابلیت پخش حرارت یکسان در تمام قسمتهای بدنه، تنظیم دما بین 180 تا 200 درجه، گیره نگه دارنده مو، سیستم خاموشی خودکار، سیستم ایمنی قفل دما، قابلیت تولید یون طبیعی برای ترمیم موهای آسیب دیده توانسته است جای خود را به خوبی در بازار پیدا کند. همچنین مناسب برای فر ریز و درشت و حالت دار کردن مو است.

Gemei Bigoodi GM 1969 300x267 1 - راهنمای خرید بهترین مدل های فرکننده مو جیمی 2023

مشاهده قیمت و موجودی محصول

فر کننده مو جیمی مدل 2996

فر کننده مو جیمی مدل 2996، با پوشش سرامیکی و قابلیت تنظیم دما بین 200 تا 220 درجه نظرکاربران بسیاری را به سمت خود جلب کرده است زیرا به آنها این امکان را می دهد تا بر حسب جنس و آسیب پذیری موهای خود، درجه حرارت مورد نظر را انتخاب کنید. از دیگر امکانات ان داشتن دکمه خاموش و روشن و سیم گردان 1.5 متر است .

Gemei Bigoodi 2996 1 - راهنمای خرید بهترین مدل های فرکننده مو جیمی 2023

‫4 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا