ایده ی خرید کادو

39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟)

راهنمای خرید هدیه برای زنان

هدیه دادن از بهتربن روش‌ های ابراز عشق و محبت به اطرافیان است. شما برای خوشحال کردن افراد مهم زندگی‌ تان می‌توانید با مناسبت یا بی‌مناسبت اقدام به خرید هدیه نمایید و با این کار به آن‌‌ها نشان دهید که چقد برایتان اهمیت دارند. اما اگر قرار باشد برای یک خانم هدیه تهیه کنید، کار کمی مشکل می‌شود. سخت پسندی و ریزبینی خانم‌ها باعث می‌شود تا هنگام خرید هدیه کمی با مشکل رو به‌ رو شوید و حتی گاهی ندانید که چه باید بخرید تا طرف مقابلتان را خوشحال کنید. خرید کادو برای زنان چند نکته‌ی اساسی دارد که باید آن‌ها را رعایت کنید تا بتوانید به انتخاب مناسبی برسید. در این مقاله قصد داریم برخی از این نکات را بیان کنیم تا اگر قصد خرید کادو برای زنان را دارید، به‌ راحتی این کار را انجام دهید. با ما همراه باشید.

برای زنان 300x197 - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟)

سر فصل های این مطلب

چرا کادو بدهیم؟

خرید کادو برای زنان را به مناسبت‌های خاص، مانند تولد، سالگرد ازدواج و…، محدود نکنید. شما می‌توانید با خرید هدیه برای همسر یا مادرتان در روزهایی که انتظارش را ندارند، آن‌ها را غافلگیر کرده و بیشتر خوشحالشان کنید. خانم‌ها با دریافت هدیه از طرف کسی که دوستش دارند، به صمیمت و علاقه‌‌ای که در رابطه‌شان وجود دارد مطمئن‌تر می‌شوند.

شما با هدیه دادن به خانم‌ها درواقع ارزشمندی آن‌ها را یادآوری کرده و به‌نوعی از زحمات و همراهی‌هایشان نیز تشکر می‌کنید. بنابراین تنها در مناسبت‌های خاص اقدام به خرید کادو نکنید و حتما در روزهای عادی هم این کار را انجام دهید. اما در ابتدا به یاد داشته باشید که بهترین هدیه از نظر هر فرد متفاوت است و نمی‌توان یک تعریف کلی برای آن درنظر گرفت. آن چیزی که یک هدیه را خاص و تبدیل به بهترین کادو می‌کند، شناخت طرف مقابل و توجه به نیازهای اوست. هدیه دادن به خانم‌ها براساس علایق شخصی‌ و معیارهایشان، بهترین گزینه و انتخاب است.

کدام کادو برای زنان خاص است؟

توجه داشته باشید که در تهیه‌ی کادو برای خانم‌ها، لزوما نباید به سراغ کادوهای گران قیمت و خاص بروید. زنان اغلب به ارزش مادی کادو توجه نمی‌کنند و جنبه‌ی دیگری از هدیه گرفتن برایشان مهم است. درواقع همین که به یادشان بوده‌اید و برای خوشحال کردن آن‌ها زمان گذاشته‌اید، برای خانم‌ها بسیار ارزشمند است.

برای دختران 300x197 - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟)

از طرفی هم، برخی زنان ممکن است با دریافت‌ کادوهای گران قیمت، به‌جای خوشحال شدن، عصبانی شوند! علت آن این است که خرید کادو را هزینه‌ای غیرضرور می‌دانند و ترجیح می‌دهند تا این هزینه در جایی مهمتر و با اولویت بیشتری صرف شود. بنابراین، به‌جای خرید کادوهای گران قیمت، به نیازهای مادر، همسر و هر خانم دیگری که قصد خرید کادو برایشان را دارید توجه کنید و وسیله‌ای ضروری و کاربردی برای آن‌ها تهیه کنید.

نکاتی درباره‌ی خرید هدیه خاص برای خانم‌ها

برای زنان - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟)

نکات مهمی برای هدیه دادن و خرید کادو برای زنان وجود دارد که رعایت آن‌ها می‌تواند در خوشحال کردن خانم‌ها مؤثر باشد. در ادامه به برخی از این نکات می‌پردازیم.

 • اگر قصد دارید لباسی را به‌عنوان کادو برای زنان تهیه کنید، حتما سایز و استایل پوشش آن‌ها را مد نظر داشته باشید. اگر قرار نیست به‌طور مستقیم از آن‌ها سوالی درباره‌ی سایز لباسشان بپرسید، می‌توانید با بررسی لباس‌های دیگرشان به این موضوع پی ببرید و حتی رنگ مورد علاقه یا مدل خاصی که دوست دارند را پیدا کنید.
 • برای هر هدیه‌ای که قرار است تهیه کنید، توجه به رنگ آن از مهم‌ترین نکات است. اگر رنگ موردعلاقه‌ی خانم را می‌دانید، براساس آن کادو بخرید یا اگر از رنگ‌های جدید استقبال می‌کند، به سراغ رنگی بروید که تا به‌حال از آن استفاده نکرده باشد.
 • اگر هدیه‌ی خود را همراه با یک شاخه گل به زنان تقدیم کنید، قطعا تاثیر بیشتری خواهد داشت. در هنگام خرید گل، بهتر است بدانید که گل موردعلاقه‌ی همسر یا مادرتان چیست، یا به معنای خاصی که گل‌ها دارند توجه داشته باشید.
 • یکی از کارهایی که انجام آن می‌تواند خانم‌ها را بیشتر خوشحال کند، آشپزی است. معمولا خانم‌ها در منزل مسئولیت پخت غذا را برعهده دارند؛ اگر در روز هدیه دادن، غذای مورد علاقه‌ی آن‌ها را درست کنید یا از بیرون تهیه کنید، بیش از پیش خوشحال خواهند شد چرا که از این طریق می‌فهمند که برای کوچک‌ترین زحمات آن‌ها نیز قدردان هستید.
 • اگر قرار است کتاب را به‌عنوان کادو برای زنان انتخاب کنید، خوب است که درباره‌ی نویسنده محبوب آن‌ها و سبک دلخواهشان در مطالعه اطلاعاتی داشته باشید. برای مثال خرید کتاب موردعلاقه‌ی خانم‌ها در دوران بچگی می‌تواند یک هدیه‌ی خاص و نوستالژیک باشد.
 • همانطور که گفتیم، هیچوقت الزامی بر خرید کادوهای گران قیمت نیست. تماشای یک فیلم، سریال یا برنامه‌ای که موردعلاقه‌ی خانم‌ها است در کنارهم می‌تواند بسیار آرامش بخش و خوشحال کننده باشد.
 • اگر در برخی کارهای خانه به همسر یا مادرتان کمک کنید، بسیار خوشحال خواهند شد. تعمیر کردن وسایل، گردگیری، اتو کردن لباس‌ها و… از کارهایی است که می‌توانید برای خانم‌ها انجام دهید و مطمئن باشید که خوشحالشان کرده‌اید.

نکاتی که ذکر کردیم، در خرید کادو برای زنان کمکتان خواهند کرد و با رعایت آن‌ها می‌توانید تاثیر کادوی خود را چند برابر کنید. گاهی اوقات برای خرید کادو احتیاجی به صرف هزینه‌های زیاد نیست، فقط کافی است کمی خلاق باشید و نسبت به خانم‌ها شناخت داشته باشید. در نهایت توصیه می‌کنیم که هیچگاه خرید کادو برای زنان را در دقیقه‌ی 90 انجام ندهید! چراکه ممکن است استرس داشته باشید و نتوانید تصمیم درستی بگیرید.

زمان کادو دادن به خانم‌ها

برای دختران - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟)

اینکه چه زمانی می‌توانید به هدیه دادن اقدام کنید نیز از موارد مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید. برخی زمان‌هایی که نمی‌توانند برای کادو دادن به زنان مناسب باشند در ادامه ذکر شده‌است که خوب است به آن‌ها توجه ویژه‌ای داشته باشید.

 • زمانی که در موقعیت دشواری قرار دارند، برای مثال وقتی از موضوعی ناراحت یا عصبانی‌اند یا وقتی از چیزی کلافه شده‌اند.
 • هنگامی که برای رسیدن به سرکار عجله دارند یا دیرشان شده است.
 • وقتی بعد از یک روز پرکار و سراسر استرس به خانه برمی‌گردند.
 • بعد از دعوا یا بحثی که باهم داشته‌اید.
40 ایده هدیه برای مردان که آنها را خوشحال می کند
بيشتر ببينيد

اما بعضی موقعیت‌ها هم وجود دارد که می‌توان از آن‌ها به‌عنوان بهترین زمان هدیه دادن یاد کرد؛ موقعیت‌هایی مانند هدیه دادن در هنگام صبح. حتی می‌توانید درصورت شلوغ بودن صبح‌ بگویید که عصر یک سوپرایز جالب برایشان آماده کرده‌اید. همچنین می‌توانید چند روز بعد از دعوا یا مشاجره را به‌عنوان روز کادو دادن انتخاب کنید. با اینکار فرصت پیدا می‌کنید که از آن‌ها به‌خاطر آنچه پیش آمده عذرخواهی کنید و درمورد اتفاق پیش آمده نیز به گفت‌وگو بپردازید.

روزهایی که همسرتان معمولا ناراحت است، مثل سالروز یک اتفاق ناراحت کننده مانند فوت پدر یا مواردی از این قبیل، نیز می‌تواند یک زمان بسیار مناسب برای هدیه دادن باشد. در این روز با تهیه کادو برای زنان می‌توانید به آن‌ها نشان بدهید که ناراحتی‌شان برای شما مهم است و همیشه و در همه‌حال مراقبشان هستید.

به‌غیر از مناسبت‌های خاص، مانند تولد‌ها و سالگردها، می‌توانید یک روز بدون مناسبت در وسط هفته را برای هدیه دادن انتخاب کنید. با اینکار علاوه‌بر غافلگیرکردن مادر یا همسرتان، به آن‌ها نشان می‌دهید که در همه حال به آن‌ها اهمیت می‌دهید و برای خوشحال کردن آن‌ها برنامه دارید.

می‌توانید در موقعیت‌های خاص و خوشحال کننده‌ای مانند اولین روزکاری اولین موفقیت کاری یا تحصیلی نیز به خانم‌ها هدیه بدهید و در کنارهم آن روز ویژه را جشن بگیرید. همچنین بهتر است همیشه موقعیت‌هایی خلوت و آرام را برای هدیه دادن به خانم‌ها انتخاب کنید تا فرصت گفت‌وگو کردن داشته باشید.

چگونه خاص‌ترین کادو برای زنان را آماده کنیم؟

خرید برای زنانه - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟)

استفاده نکردن از کاغذ کادو یا جعبه‌های کادویی نشان دهنده‌ی این است که برای هدیه ارزش قائل نشدید و به‌نحوه‌ی هدیه دادن توجهی ندارید. همانطور که نوع کادویی که برای زنان می‌خرید اهمیت دارد، نحوه‌ی هدیه دادن شما نیز بسیار مهم است. همیشه رسید هدیه‌ای که تهیه کرده‌اید را نگه‌ دارید تا درصورت لزوم بتوانید آن را تعویض کنید.

برای مثال اگر در انتخاب سایز لباس اشتباه کرده باشید، با نگهداشتن رسید راحت‌تر مي‌توانید به تعویض آن اقدام کنید. کادویی که تهیه کرده‌اید را داخل ساک‌های هدیه قرار دهید و چنانچه در کادوپیچ کردن مهارت ندارید، از دیگران بخواهید این کار را انجام دهند. قرار دادن یک کارت و یک نوشته‌ی محبت آمیز روی هدیه همیشه می‌تواند تاثیرگذار باشد. یکی از زیباترین روش‌های هدیه دادن آن است که کادو را به محل کار خانم‌ها ارسال کنید؛ با اینکار، هم می‌توانید غافل گیرشان کنید و هم انگیزه‌ای برای ادامه روز به آن‌ها بدهید.

در صورت امکان، برچسب قیمت روی کادو را بردارید و هیچگاه هدیه را در یک پلاستیک ساده که از فروشنده دریافت کرده‌اید به خانم‌ها تقدیم نکنید. توجه به طرح کاغذ کادو هم از نکاتی است که در هنگام هدیه دادن بهتر است به آن توجه داشته باشید. برای مثال کادوپیچ کردن هدیه‌ی روز مادر با کاغذ کادویی که طرح کودکانه دارد چندان جالب نیست و بهتر است طرحی هماهنگ با هدیه‌ای که می‌خرید انتخاب کنید.

جمع بندی خرید کادو برای زنان

در این مقاله سعی کردیم برخی نکات ضروری که می‌تواند در هنگام تهیه‌ی کادو برای زنان کمک کننده باشد را بیان کنیم و راه‌هایی برای تاثیرگذاری بیشتر بر خانم‌ها را آموزش دهیم. به‌یاد داشته باشید که هدیه‌دادن به خانم‌ها نشان دهنده‌ی ارزش و محبتی است که برایشان قائل هستید. بنابراین برای تهیه‌ی کادو حتما به اندازه کافی وقت بگذارید و اینکار را سرسری انجام ندهید. شناخت روحیات و علایق خانم‌ها می‌تواند در انجام این کار به شما کمک کند. قبل از خرید کادو بهتر است بودجه‌ی مدنظرتان را مشخص کرده و براساس آن هدیه‌ای مناسب را انتخاب نمایید. نحوه‌ی هدیه‌دادن و محبتی که با آن همراه است، می‌تواند از ارزش مادی هدیه تاثیرگذارتر باشد. در نهایت امیدواریم مطالب بیان شده مفید و کاربردی واقع شده باشند.

.jpg - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟) بلوتوثی قابل حمل - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟) پاک‌سازی - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟) حرارتی جیمی - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟) عکاسی چاپ سریع فوجی - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟) لب جامد این لی - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟) مچی 1 - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟) براش آرایشی اربن دیکی - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟) برس آرایشی هلو کیتی - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟) کننده بابیلیس - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟) .jpg - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟) کوسن - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟) نمک حمام - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟)و ادکلن - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟)

و هدست - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟)بند هوشمند - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟)چرم - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟)مچی - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟).jpg - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟)

 

بلوتوث - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

caad79b16b5f1372078ea72ed5e75997 300x300 - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟)

ساعت هوشمند کینگ ویر مدل kw55

 • نوع کاربری: ورزشی ، رسمی ، روزمره
 • فرم صفحه: گرد
 • جنس بند: سیلیکون
خرید محصول
bf3e5aec50a78e04549ae8c4aa933853 300x300 - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟)

ادو پرفیوم زنانه امپر مدل Chifon حجم 100 میلی لیتر

 • مناسب برای فصل: تابستان
خرید محصول
7867bb91e6e9e22d70398af4c82e1d33 300x300 - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟)

ادو پرفیوم زنانه امپر مدل Rise حجم 75 ملی لیتر

امکان برگشت کالا در گروه عطر و ادوکلن با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
خرید محصول
4f32f6fcfb97ed140da5d5e9c35b2779 300x300 - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟)

دوربین دیجیتال کانن مدل IXUS 185

 • نوع حسگر: CCD
 • قطع حسگر: Crop Frame
 • رزولوشن فیلم: HD
خرید محصول
3afc34af8350736c188e6a43cec64552 300x300 - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟)

دوربین عکاسی چاپ سریع فوجی فیلم مدل Instax Mini 9

 • رزولوشن فیلم: فاقد قابلیت فیلمبرداری
خرید محصول
a3d76f3286ece6a583749849618d2d35 300x300 - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟)

فر کننده مو بای بابلیس مدل ST-2228

850,000 تومان
معرفی بهترین جعبه موزیکال های مناسب هدیه+(با قیمت روز)
بيشتر ببينيد
امکان برگشت کالا در گروه بیگودی و فر کننده ی مو با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
خرید محصول
37caf0794a697d6be4e5fd2a3a472230 300x300 - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟)

سشوار مسافرتی فیلیپس مدل BHD003

1,050,000 995,000 تومان
امکان برگشت کالا در گروه سشوار با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
خرید محصول
5f466f257e7c65adc983124e2e3657c7 300x300 - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟)

رژ لب مایع دبورا مدل Velvet شماره 04

امکان برگشت کالا در گروه رژ لب مایع با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
خرید محصول
d476bee1c83a3c2bda0bb6b2548c9eb5 - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟)

نیم ست نقره طرح گل مدل FL 167

 • اقلام ست: زنجیر ، گوشواره ، پلاک
 • نحوه بسته شدن زیورآلات: سگکی
خرید محصول
70b9593649082209ecf2a41f93c63abc 300x300 - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟)

نیم ست نقره ترمه مدل پر ADF

80,010 تومان
 • اقلام ست: زنجیر ، گوشواره ، پلاک
 • نحوه بسته شدن زیورآلات: قلابی
خرید محصول
d3f2ea982298672b34530f69c0adfa9f 300x300 - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟)

نیم ست نقره زنانه شهر جواهر کد SJ-HR027

690,000 655,500 تومان
 • اقلام ست: زنجیر ، گوشواره ، پلاک
 • نحوه بسته شدن زیورآلات: سوزنی
خرید محصول
9e426b01d99ce879fce0957409f6dc4d 300x300 - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟)

نیم ست سین گالری طرح پروانه سواچ sn203

124,750 تومان
 • اقلام ست: زنجیر ، گوشواره ، پلاک
 • جنس زنجیر: استیل
 • جنس پلاک: استیل
 • جنس گوشواره: استیل
 • نحوه بسته شدن گوشواره: میخی
 • نحوه بسته شدن زیورآلات: سوزنی
 • ویژگی بیشتر
خرید محصول
51e0edf5d91bb68201199a8c1b866e31 300x300 - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟)

کیف پول چرم دیاکو کد ۲۵۵

99,000 تومان
 • نحوه بسته شدن کیف و کوله: ساده
 • قابل استفاده برای: بانوان ، آقایان
 • کشور مبدا برند: ایران
خرید محصول
53c1d16eea9af078343eb15ea7e37e1a 300x300 - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟)

کیف پول چرم دیاکو کد mp250

95,000 تومان
 • جنس: چرم مصنوعی
 • نحوه بسته شدن کیف و کوله: دکمه
خرید محصول
a70bb0786c51ec4d5be7e0ecc45f59d9 300x300 - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟)

آویز ساعت طلا 18 عیار ماهک مدل MW0065 - مایا ماهک

2,775,080 2,525,340 تومان
 • عیار: عیار 18
خرید محصول
5a97afd9b9182a184f44b50cdd481dc6 300x300 - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟)

آویز ساعت زنانه طرح دانه برف

16,300 تومان
 • جنس: استیل
 • نحوه بسته شدن زیورآلات: ساده
خرید محصول
b6429783ee431fcf81057e8990bb4acc - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟)

دمبل مدل رکورد 1 کیلوگرمی بسته 2 عددی

91,000 تومان
 • شکل وزنه: شش‌ضلعی
 • نوع دسته: روکش‌دار
خرید محصول
4ca6aa12994cd39d7925f01b7f5d9611 300x300 - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟)

شارژر همراه میلی مدل HB-G40 ظرفیت 4700 میلی آمپر ساعت

390,000 327,600 تومان
امکان برگشت کالا در گروه پاوربانک (شارژر همراه) با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
خرید محصول
2171df3c66bbe65f36ef3f555c1626f1 300x300 - 39 ایده کادو برای زنان(چه کادویی برای زنان تهیه کنیم؟)

زیر انداز یوگا مدل SW1603 ضخامت 8 میلی متر

193,000 تومان
 • جنس: فوم فشرده
 • ویژگی‌های نظافتی: قابلیت شست‌وشو
خرید محصول

Recent search terms:

 • https://gamavalkharid ir/gifts-for-women/
 • https://gamavalkharid ir/tag/بهترین-کادو-برای-تولد-زن-داداش/
 • كادو براي زن

‫10 دیدگاه ها

 1. بهترین کادو برای تولد زن چیه؟ موندم کیف پول چرم رو بخرم یا این اویز ساعت رو !؟ انتخاب سختیه ??

 2. سلام خسته نباشید
  ممنون کار رو ما رو راحت کردید هدیه مورد علاقه خانوم ها رو زودتر بخریم

 3. ایده های کادوی جالبی بود حیف که قیمت ها روز به روز داره میره باشه فکر کنم سال دیگه تنها میشه یه اس ام اس زد

 4. سلام دوستان ????
  من سرویس چایخوری نقره مدل سلوین از دیجی کالا خریدم. واقعا شکیل و خوش دست و باکلاسه ????
  خریدش رو بهتون پیشنهاد میکنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا